Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мароко 2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мароко 2015

    Високите Атласи!...Първия ден бяхме 6, а втория останахме 4
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Мароко 2015

      Гога , май почва истинския Офроуд ...че до сега само плажни гонки ...наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Мароко 2015

        .........
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Мароко 2015

          Сурова красота
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Мароко 2015

            .....
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Мароко 2015

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Сурова красота
              Наистина е сурова,но е красиво по собствен начин.
              Благодаря за снимките.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: Мароко 2015

                .......
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Мароко 2015

                  Тук десните волани са с предимство...

                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Мароко 2015

                    ......И дойде време за Средни Атласи...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Мароко 2015

                      От край време ми беше мечта да отида до работилниците за оцветяване на кожи във Фес. Е, още една мечта се сбъдна !
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Мароко 2015

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        От край време ми беше мечта да отида до работилниците за оцветяване на кожи във Фес. Е, още една мечта се сбъдна !
                        Мирише ли?
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Мароко 2015

                          Като гледам, някъде след Фес чашата с впечатленията е преляла и си хукнал да се прибираш...
                          Виждам, че и испанската разходка през Андалусия, Кастилия и Ла Манча, покрай Сарагоса - отпада: насочил си се към крайбрежието, което е най-краткия път към БГ...

                          Ако имаш време и желание, мини през Унгария - аз съм между Балатон и Будапеща, до М1, което е не точно най-прекия маршрут, но ако ми се обадиш, освен посрещане и т.н. ми се иска да поприказваме малко за пътуване (през Турция, Кавказ, Иран, Средна Азия) до Улан Батор, или, ако това направление не е привлекателно - до Кейптаун (по западния бряг, например). Това лято превеждах на немска група (4 ТЛК + 1 Паджеро + 1 Мерц), от Франкфурт на Одер до Улан Уде - по принцип трябваше да пътувам с тях до Владивосток, но чак пъ толкова не ми беше интересно
                          - та имам впечатления, идеи и т.н.
                          (освен вино, ракия, салати, пържоли и т.н.)

                          +36209299494

                          Бежанците щурмуват границата на Словения с Австрия, която ти е доста встрани, на останалите е спокойно.
                          Лек път !
                          Володя

                          Коментар


                          • От: Мароко 2015

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            От край време ми беше мечта да отида до работилниците за оцветяване на кожи във Фес. Е, още една мечта се сбъдна !
                            Познавам миризмата от дете ... честита сбъдната мечта
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Мароко 2015

                              Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
                              Като гледам, някъде след Фес чашата с впечатленията е преляла и си хукнал да се прибираш...
                              Виждам, че и испанската разходка през Андалусия, Кастилия и Ла Манча, покрай Сарагоса - отпада: насочил си се към крайбрежието, което е най-краткия път към БГ...

                              Ако имаш време и желание, мини през Унгария - аз съм между Балатон и Будапеща, до М1, което е не точно най-прекия маршрут, но ако ми се обадиш, освен посрещане и т.н. ми се иска да поприказваме малко за пътуване (през Турция, Кавказ, Иран, Средна Азия) до Улан Батор, или, ако това направление не е привлекателно - до Кейптаун (по западния бряг, например). Това лято превеждах на немска група (4 ТЛК + 1 Паджеро + 1 Мерц), от Франкфурт на Одер до Улан Уде - по принцип трябваше да пътувам с тях до Владивосток, но чак пъ толкова не ми беше интересно
                              - та имам впечатления, идеи и т.н.
                              (освен вино, ракия, салати, пържоли и т.н.)

                              +36209299494

                              Бежанците щурмуват границата на Словения с Австрия, която ти е доста встрани, на останалите е спокойно.
                              Лек път !
                              Володя
                              Благодаря за поканата, но ще откажа за сега. Наистина отклонението ще е немалко да мина покрай теб. Иначе и Кейп Таун и Улан Батор са ми в разходкаджийските планове. Трансиберия отпадна преди три седмици като вариянт. Не е за сам човек.

                              Окото ми е пренаситено и е чиста загуба на време и енергия да минавам от където и да било да разглеждам. Е, утре смятам да заложа Тойотата в Монте Карло....

                              Коментар


                              • От: Мароко 2015

                                С риск да стана безкрайно досаден - утре или вдругиден ще минеш през Словения, Хърватия, Сърбия:
                                - които, до линията Любляна-Загреб-Нови Сад, са на около +/- 300 км път, за мене.
                                Все някъде ще преспиш - в някоя от тези три страни, преди да се прибереш от Италия, където си сега, до София
                                Предпочитам да навъртя тези дни 6-7-800 км, вместо да отлагам за догодина (по-рано едва ли ще съм в София)
                                - тоест, предлагам среща по пътя, на удобно за тебе място / време

                                За да не задръствам повече форума - какъвто и да е отговора, моля те - със СМС на +36209209494

                                приятен път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X