Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

    Гледам на Зверино се е пуснал колегата. Някой ако има по-продължително видео да го сподели с нас.
    Nissan Patrol Y60

    Коментар


    • #77
      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

      Ето едно видео, след състезанието, машината се пробва на Хоби трасето:

      https://www.facebook.com/photo.php?v=474119169368667&set=vb.479177585440000&type=2&theater

      Коментар


      • #78
        От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

        Добре се справя! .... За офроуд голф количка :-)

        Коментар


        • #79
          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

          Едни закОпани гуми му разказаха играта.Ако да е 8х8...
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #80
            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

            Машинката е добра, за целта за която е направена. Ултра тежко трасе, за нея си е едно ежедневно трасе в което да си върши работата. На тези гуми някои от клас Хоби минаваха значително по-добре от нея. А за Експерт трасето просто не е подходяща, това не означава, че машинката е лоша.

            Коментар


            • #81
              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

              Чакайте сега.Никой не е тръгнал да го сравнява с нищо.Преди пет години в един ловен форум се развихри сериозна полемика относно аргото.После замря.Ама тогава се опитваха да го вкарат в един калъп с джиповете.Е не става.Това си е съвсем различна машина със свое специфично предназначение ,и за целите му сигурно си става.Бих си карал в свободното време такова с удоволствие ,ама гроздето ми е кисело.Преди време имах възможност да го покарам,и си кефи.Ама толкоз.Не ме устройва да ловувам с него,нямам платформа да го возя,пък си е и скъпо.А иначе в опитни ръце ,наистина се справя по добре от атв.Но и си има и своя сериозен недостатък .Няма окачване.А как друса -вади мозъци.Понеже тука се коментираше и поведение в коловоз е ясно.Яхнеш ли коловоза край.Но затова казах опитни ръце.Вижте клипа от зверино,хем водача далеч не е опитен.При разкършване на машината наляво надясно как си намира пътя.Предимството на управлението с блокажи.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #82
                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                Изгледах клиповете и ми направи впечатление малката дистанция между водача и предното стъкло (да не се обиждат колегите със Самураите де)
                Представете си скрито препятствие или просто някой пън, който водача не е видял. За да няма разбити носове може би трябва да се кара с вратарска каска за хокей на лед.
                .... пък знам ли, може и да греша. Не съм виждал на живо машината.
                NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                GSM: О887б97З79

                Коментар


                • #83
                  От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                  Машинката си е перфектна, само че много хора тука бъркат нещата и философстват, ей така да кажат нещо. Разгледах го на Зверино и защо сравнение се прави с джип или каквото и да е. Това си е уникална машина направена за определени условия и точно в тези условия там и е силата!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #84
                    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                    Аз машината не мога да коментирам, защото не съм я виждал, но водача мога да определя като безразсъден - това чудо трябва задължително да се кара с предпазна екипировка. Поне една каска да беше нахлупил!!!
                    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                    BMW F650CS
                    Радо о885 5о 59 5о

                    Коментар


                    • #85
                      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                      Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                      Машинката си е перфектна, само че много хора тука бъркат нещата и философстват, ей така да кажат нещо. Разгледах го на Зверино и защо сравнение се прави с джип или каквото и да е. ...
                      По-скоро е сбъркал авторът на темата, а не хората. Виж как е формулирано питането ...

                      Можете ли да дадете някакви координати на възможно най-тежкото трасе, за което се сещате. Търся нещо с много вода, кал, препятствия и наклони. Места, през които сериозно бихте се замислили преди да дадете газ и да потеглите през тях. ...
                      Естествено е всеки да коментира през призмата на личния си опит. Доколкото той (в повечето случаи) едва ли включва пораснало АТВ 8х8 е нормално всеки да преценява тежестта на трасетата от гледна точка на това, което кара.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #86
                        От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                        Няма никакво окачване, няма лебедка.При преодоляване на ров или челна стена/ труп или праг/ има определени предимства пред джипа.
                        Спирачката е със ръчка и жило.
                        Ако мога да се изразя с военна терминология- тази машина е чудесна за логистична подкрепа , но в обсега на "големите батковци" , които при нужда да и окажат помощ.
                        Лягането на корем в коловози ще бъде голям проблем и затова се изиска известен опит.Подхождането под ъгъл към препядствие позволява повече възможности за преодоляването им.
                        На колегата бих му препоръчал първоначалния опит да го натрупа на бивщия полигон на Сливница.Там има от всичко, и камъни и кал и изкуствени препядствия.Стига се по асфатов път с платформа , няма бариери , огради.При евентуална нужда може лесно да извика помощ
                        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                        Пламен Златарев 0888 66 03 18

                        Коментар


                        • #87
                          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                          Според мен машината трябва да се обезопаси с рамка над главите на водача и пасажерите, за да легне на нея при преобръщане или при преминаване през ниско надвиснали клони, не е зле да има и ванти, а и каската е задължителна за водач и пасажери.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                            Здравей Колега , да попитам туй пластмасово чудо има ?ли стабилни куки за извличане дърпане .И имам някаква идея за Ултра тежък offroad маршрут
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #89
                              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              Здравей Колега , да попитам туй пластмасово чудо има ?ли стабилни куки за извличане дърпане .И имам някаква идея за Ултра тежък offroad маршрут
                              Пламенеее, не и ти моля те!
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар


                              • #90
                                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                                Пламенеее, не и ти моля те!
                                Споко бре сега пласмасата се купува на добра цена.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X