Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
    Долината на виетнамките ще му е далеч над възможностите. Почти сигурен съм, че ако се завре там клипове след това няма да бъдат публикувани
    Е тя не е само трите локви дето сички ги знаят Има къде да тества и да мине и да излезе

    Но продължавам да мисля че господина се опитва да си направи безплатна реклама на фирмата за такива играчки.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

      Първоначално публикуван от ArgoBG Преглед на мнение
      Здравейте приятели,

      Бих искал да ви помоля за малко помощ. Можете ли да дадете някакви координати на възможно най-тежкото трасе, за което се сещате. Търся нещо с много вода, кал, препятствия и наклони. Места, през които сериозно бихте се замислили преди да дадете газ и да потеглите през тях. Търся си такова място за да проведа колкото се може по-тежък тест на тази машинка - http://www.argoatv.com/products/8x8-700-hd-eu .

      Мисля че след такава дъждовна седмица като тази няма да е толкова трудно да се намери нещо блатисто в по-планинска местност, но вие със сигурност знаете по-добре от мен.


      Ако искаш,колега,обади се и ще те водя в Лозенската планина да го заровиме .

      Коментар


      • #18
        От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

        За триене, че е като заяждане...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Е, че това е очевадно...
          Така де.

          Щото ако иска мога да го водя къде ли не и оператори ще намеря и осветители и све и ще стане филм като слънце.

          МА да си каже кво иска нали
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ... Но продължавам да мисля че господина се опитва да си направи безплатна реклама на фирмата за такива играчки.

            Много вероятно. Но един "ултратежък" (както ние го разбираме ) маршрут може да направи реклама, а може и ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е тя не е само трите локви дето сички ги знаят Има къде да тества и да мине и да излезе

              Но продължавам да мисля че господина се опитва да си направи безплатна реклама на фирмата за такива играчки.
              То е абсолютно ясно, че идеята на поста е реклама, ама под формата на заигравка, която според мен така и няма да се състои. Та няма да е зле модератор да махне линка и да добави само картинка хоствана локално.
              Иначе там е 3х4 км цялата работа та чак тайни и непознати места няма как да има. А идеята е да мине точно по познатия на всички маршрут до параклиса. Ямите миналата седмица бяха полусухи с 50-60 см кал като тесто. Иначе полянки които да "преодолява" има наистина.
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • #22
                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Те не я ползват, а я продават, така като гледам нещата
                Споделям!

                Коментар


                • #23
                  От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                  По-скоро са взели една промоционално с цел да тестват пазара. Както и да е това не променя факта, че всъдеходчето е за блатисти мастности, без странични наклони и стръмнини, което не е точно Офроуд. Може би е удачно за рибари.
                  Във всеки случай е много опасно при обръщане.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #24
                    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                    То е абсолютно ясно, че идеята на поста е реклама, ама под формата на заигравка, която според мен така и няма да се състои. Та няма да е зле модератор да махне линка и да добави само картинка хоствана локално. ...
                    Тема във форума с линк към производителя на това хипертрофирано АТВ има още от 2005 г. За изминалите 8 години не съм забелязал това да е довело до някакъв бум в продажбите на въпросната машинка ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #25
                      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                      Мен па ми е все тая за какво се пуска темата! Аз лично съм готов да си приготвя пуканките. Ма оператор читав си требе. Що да не вземе да снима Гошко-лошко примерно? А човека, като иска супер тежък маршрут що па да не му се даде шанс? Ма после няма да може да подбира какво да се качи (като клип) и какво не!
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                        С този клиренс не е зле да вземете четири колана и хеликоптер,че ако легне на тумбак не ми се мисли.Късмет с трасето и успех с преодоляването му!

                        Коментар


                        • #27
                          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                          Ай ся. Що го емнАхте човека. Просто пита за трасе. То е ясно, че ако стане убаво клипче, ще се ползва с рекламна цел за стартиране или увеличаване на продажбите. Ама нема лошо да се порадваме и ние тука. А дано, ама надали
                          BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                          LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                          Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                            Защо ли ми се струва, че колегата пуснал темата е избЕгал?
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • #29
                              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                              Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                              Защо ли ми се струва, че колегата пуснал темата е избЕгал?
                              Ако е избягал, и темата му ще избяга ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #30
                                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Алеята на закъсалите виетнамки е твоето място.
                                Здравейте колеги от София и региона.
                                Бихте ли пуснали малко снимков материал,видео,тъй като вече в няколко теми чета за тази алея-/долина/ на закъсалите Виетнамки,но никъде не намирам фото.
                                Ако Ви представлява трудност тук просто,ако може ме насочете с линк към дадена тема за да видя за какво става въпрос,тъй като аз също съм любител на дълбоките коловози от ГАЗ-66,УРАЛ и др.подобни.
                                Благодаря предварително и лека вечер!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X