Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Марто, на Камчия проблемът му е никакъв, точно за това е и създаден. В планината по маршрута на Зайко е мъртвец. Това си е блатоход от всякъде.
    А на бас, че влезе ли сега там, повече няма да го видим...! Само да е мераклия!

    Коментар


    • #47
      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      А на бас, че влезе ли сега там, повече няма да го видим...! Само да е мераклия!
      Съмнява ме от София да го влачи до Камчия. Искаш да кажеш че Ладога е смешка сравнение с лонгоза? Тази гад си плува и е проектирана точно за такива терени.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #48
        От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение

        П.П. Сега се сещам, че може да отиде и до Зверино, да открие състезанието. Що пък да не се порадват колегите..?!!
        С радост ще приемем човека и може да тестваме всички зони и екстреми преди състезанието.Само да пожелае!
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • #49
          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Съмнява ме от София да го влачи до Камчия. Искаш да кажеш че Ладога е смешка сравнение с лонгоза? Тази гад си плува и е проектирана точно за такива терени.
          Ами точно от Ладога съм гледал клипове как точно същото нещо се наиграва в дълбоката кал, а в Лонгоза колко да е дълбока, щом толкова години даже и мангалите не смеят да влизат вътре и да "берат" дърва, хем са с каруци и им е до гъза... Преди няколко години хвърлих идея на Таргата да ходим да караме там... Коментара му беше повече от лаконичен - Ти луд ли си..?!!

          П.П. Те не случайно организаторите на Ладога минаха на мини верижни блатоходи...

          Коментар


          • #50
            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

            Първоначално публикуван от Светозар Стеев Преглед на мнение
            С радост ще приемем човека и може да тестваме всички зони и екстреми преди състезанието.Само да пожелае!
            Това имах предвид, щото знам, че сте готини пичове - гостоприемни и хич не обичате сеира...!!!

            Коментар


            • #51
              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

              Само в Лонгоза недейте! Сериозно,много е опасно!
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #52
                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                ...П.П. Те не случайно организаторите на Ладога минаха на мини верижни блатоходи...
                Точно това е и верижният блатоход от клиповете от Ладога.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #53
                  От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                  Съсипахте човека ей... , то може би с право де. Според мен да го пращаме на RFC направо да имаме два български екипа, а после директно на Дакар. Няма какво да ходи до Зверино да играе на дребно.
                  Лопата - друг солдата!!!

                  Коментар


                  • #54
                    От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                    Може и да не съм прав, ама ми се струва, че човека няма никаква представа какво точно иска и за какво пита.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #55
                      От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                      Може и да не съм прав, ама ми се струва, че човека няма никаква представа какво точно иска и за какво пита.
                      Ако питаш мен - автора на темата въобще няма представа и що е то "Ултра тежък off road (към автора - не се пише слято) маршрут", но е попаднал на правилното място...

                      Коментар


                      • #56
                        Здравейте и благодаря за десетките отговори и за заформилата се дискусия. От всичко накратко разбрах, че трябва да отида до въпросната долина на виетнамиките. може ли да ми кажете малко повече инфо - координати и как се стига до там. А относно дали ще издрапам или не - обещавам да кача клипчетата каквато и да е развръзката. Аз съм от София.

                        За колегата, който предложи да ме качи в лозенската планина - с радост ще приема. Само не мога да обещая, че ще е този уикенд, но за следващия определено ще гледам да се впиша и ще се радвам да видим до къде стигат възможностите на Арго по българските терени.


                        Не мога да разбера защо така повечето от вас скочиха с лошо. Търся съвет, питам по нормален начин и честно казано очаквах нормален отговор. С малки изключения получих предимно заяждане и дори укори, че не съм отговорил 12 часа след като съм поустнал темата. На някой дори хрумна ли му, че може би не съм имал време ? Както и да е. Тъй като се опитах да пусна един отговор, но системата ми каза, че първо трябва да бъде одобрен от модераторите няма да се повтарям. Само ще благодаря отново за идеите и предложенията.


                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Ако питаш мен - автора на темата въобще няма представа и що е то "Ултра тежък off road (към автора - не се пише слято) маршрут", но е попаднал на правилното място...
                        Прав си, пише се с тире . А "автора" се пише членувано, защото е подлог (щом ще си даваме уроци по правилно писане).
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-10-13, 16:45.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                          Нека аз да съм един от малкото който ще подкрепи Арго-крафта,макар че повече харесвам модела 8x8 със закрита кабина,не са бързи с мощност на мотора от 600 до 800 кубика,но пък са много маневрени,когато им се поставят вериги получават още по добра проходимост,добра товароподемност дори и при плаваемост.Тази машина не може да се сравнява с Джип,тя е Анфибия,което я прави много по проходима,и нейните качества биха изпъкнали в недостъпни бедствени зони,частично или напълно наводнени терени.Разбира се не е траялна концепция,няма клиранс,ходове,друса и е учудващо как преодолява неравности,всъщност си е малка верижна машина и като такава със супер малко тегло и гумени гъсеници е невероятна в действие,само BV 206 е по добра машина,но гори адски и е тежка.
                          Чакам с нетърпение полевите тестове,макар да не е най силната и част преодоляването на коловози и наклони,имайте на предвид че да се управлява и доказва изисква водач с известна практика.
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #58
                            От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                            Супер изглежда като за под наем на застрахователните дружества и отдаване безплатно на гражданска защита. А за риба - още по-добре. Очаквам и аз тестовете, въпреки че като гледам в тубата добре
                            ;-)
                            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                            Коментар


                            • #59
                              От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                              Първоначално публикуван от ArgoBG Преглед на мнение
                              Здравейте и благодаря за десетките отговори и за заформилата се дискусия. От всичко накратко разбрах, че трябва да отида до въпросната долина на виетнамиките. може ли да ми кажете малко повече инфо - координати и как се стига до там.
                              Това е един от възможните маршрути през калните ями и коловозите.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5523226

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              За незапознатите- не е долината, алеята е. Ние преди много години си я наименувахме така...
                              Интересното е, че в Google Earth местността се казва "Долината на виетнамките", а не "Алеята на виетнамките". Ванка, да се коригираш
                              Долната картинка е само за визуализация на наименованието и маршрута показан в нея е подходящ за Голф Синхро. Правилния е на горната картинка.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture1.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5523230
                              Последно редактирано от elbgt; 02-10-13, 19:58.
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ТЪРСИ СЕ: Ултра тежък offroad маршрут

                                Я докарайте тази машина да я проверим как ще се представи в нашето блато.Големи изкачвания няма,на кал,вода,тръстика,Дунав и т.н. има в изобилие.Нали се знае,че Нова Черна е малката Ладога?!/Виж темата за Нова Черна 2013/
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X