Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс No 9, Управление на автомобил в сложни пътни условия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс No 9, Управление на автомобил в сложни пътни условия

    Открива се записване за:

    Курс No9. Теория по управление на автомобил в сложни пътни условия.


    Цена: 20 лв. на курсист.
    Продължителност: няколко часа. (Декември 2005)
    Място на провеждане: София - Лозенец, ул. "Галичица" 37 - зала на фирма "СОЛИКС" ЕООД.
    лектори Венцислав Петров, Димитър Здравков



    Целта на курса е да се представят принципите и похватите за управление на автомобил в сложни пътни условия. Разглеждат се преодоляване на водни, кални, заледени и пясъчни препятствия. Курса включва теорията по управление във високопланински условия, пустини и тежки пътни условия. Основни принципи за безопасност и мерки за защита от тежки произшествия.



    Курсът е открит за записвания. Дата на провеждане втората половина на декември, след записване на необходимия брой курсисти (около 10). Място на провеждане улица "Галичица" No 37 - сутерена - учебна зала на "Соликс" ЕООД.
    VPetrov.photography

  • #2
    Бих искал да се запиша, но от 18 до 23 декември обаче съм извън страната. Понеже не виждам твърда дата, ако е ще се проведе извън този период, моля, да ме имате предвид.

    Коментар


    • #3
      Всъщност сме ДВАМА. Един приятел също иска да дойде,но няма потребител във форума. Така, че ме бройте за 2-ма.

      Коментар


      • #4
        Пишете ме и мен. Вече горе-долу съм наясно с практиката, след няколко затъвания, но теорията ми липсва.
        "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
        http://ftp.domainbg.com/tuono

        Коментар


        • #5
          И аз мисля да дойда
          LZ1DMR

          Коментар


          • #6
            вечерен ли ще е курса или през почивен ден?
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Аз също бих искал да се запиша, стига да не съвпада с датите 16/12 и 19/12.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от LJ73
                вечерен ли ще е курса или през почивен ден?
                Да, обикновено почваме 18:30 - На мен ми е удобно и през деня но повечето хора са на работа така че предполагам пак ще го направим вечерен...


                Моля всеки желаещ да посети курса да казва кога не може - накрая ще се опитаме да намерим дата удобна за всички...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Бройте и мен, с изключение на почивните дни и празниците, които идват

                  Коментар


                  • #10
                    аз мога вечер, до 23.12 вкл, или след 28.12... без почивните дни
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      и аз съм за
                      LZ1JJJ

                      Коментар


                      • #12
                        бройте ме и мен

                        Коментар


                        • #13
                          И аз се записвам.Най-добре ако има възможност да е в петък.Ако не ще му мислим:-)

                          Коментар


                          • #14
                            Ми аз нали съм наблизко посещавам всички курсове Но ми е интересно ще има ли после и практика, че това много повече ме интересува и кой ще я води?

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от alex_markov
                              Ми аз нали съм наблизко посещавам всички курсове Но ми е интересно ще има ли после и практика, че това много повече ме интересува и кой ще я води?
                              Аз предлагам Венци да те пазари теб
                              LZ1JJJ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X