Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада и нейната сигурност на пътя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    . Дайте да обсъдим безопасността на Варшавата или Победата ...
    Тук вече се навлизате в други,по-непознати води...Вижте профила ми.Като приключа с реставрцията ще ви дам по едно кръгче и тогава ще обсъдим безопасността.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

      Безопасността на автомобила или на пътуващите в него?
      При удар последствията за колата могат да бъдат минимални, но хората ще се замажат по таблото. Тези коли са били много адекватни за времето когато автомобил на пътя е било по-скоро рядкост и скоростта и интензивността на движението е била друга. Иначе и аз се възхищавам здравината на Победа М20, Варшава, Опел Капитен (имал съм такъв) и волга М21, но те просто са от друго време. Но са правени по честния начин... Обикновено надживяват няколко собственика
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

        Аз мисля че единствения проблем на гореизброените коли е този че нямат колани.За възгавници въобще не говорим .
        Мислех си барем някое коланче да сложа,обаче ще се развали автентичния и вид.Но ако го направя,аз и останалите в колата ще бъдем многократно по-защитени в критичен момент,а може би и повече от пасажерите в отсрещния автомобил...
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

          Не се заблуждавай, в САЩ навремето са си задали въпроса защо хората в най-смазаните коли са оцелявали, а в тези на които им няма почти нищо на колите са станали на каша. Те деформационните зони не са измилени от маркетолозите а от конструкторите. Щот утре ако срещнеш някой китайски боклук ще го смажеш като яйце и ще си убиеш скоростта в него, обаче ако срещнеш дърво, стена или Краз язък ти за здравото купе...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

            Така е,прав си.Просто трябва да има нещо което да поеме удара.Че после трудно се вади железния профил на волана от гръдния кош...Пък и при 4 счупени ребра се получава т.н. "Гръден капак".Което от своя страна не е полезно.Даже никак.Преди да си казал "Варшав..." си вече в мазето на "Пирогов".
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

              http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?f=6&t=10514

              Коментар


              • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

                Първоначално публикуван от Жечко Русчев Преглед на мнение
                Само,не разбрах кога ще ишзлезе на пазара и колко ще струва?Иначе,изглежда многообещаващо,макар и да са прекопирали туй-онуй.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Само,не разбрах кога ще ишзлезе на пазара и колко ще струва?Иначе,изглежда многообещаващо,макар и да са прекопирали туй-онуй.
                  Шегуваш ли се? ТОВА никога няма да влезе в серийно производство!! В момента ВАЗ са в криза и ще бъдат в още по-голяма след като китайците малко вдигнат качеството!!
                  Нова кола при тях се внедрява за около 10-тина години и за това време вече морално е остаряла!!
                  Пример - Калина!!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Шегуваш ли се? ТОВА никога няма да влезе в серийно производство!! В момента ВАЗ са в криза и ще бъдат в още по-голяма след като китайците малко вдигнат качеството!!
                    Нова кола при тях се внедрява за около 10-тина години и за това време вече морално е остаряла!!
                    Пример - Калина!!
                    Ммм да,шегувам се и още как,,въобще не мисля,че има шансове да произведат подобно возило.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • До: Лада и нейната сигурност на пътя?

                      Те даже нямат шансове да произведат нормален макет за разните изложения, на този специално някъде имаше списък с готовите възли и елементи (включително външни) които са ползвали за направата на този мутант - около 80%
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X