Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спират от движение заради газове над нормата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    ...От сутринта не се знае и за Околовръстното ,къде е с винетка ,къде не?..
    Направо се разплаках. Горките софиянчета. А между Сопот и Карлово, дето е 2-3 км, или между Сопот и Анево, дето е 1 км, ще ми искат винетка...
    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

    Коментар


    • #77
      Знаеш ли колко ми дреме за твоя рев аз съм с годишна до септември и всички коли вкъщи!Дразня се защото правят каквото си искат а мойто населено място го прилапват като София град,квартал некъв уж ма с републиканска винетка !Говн..рски парадокси на кило и никаква яснота откъде,докъде кво снимат кви ги вършат !Изгорели са доста хора и фирмени коли които работят само в района и не са знаели че трябва да имат винетки,никой не ги е усведомил!Та нещо което е незаконно и ненормално не е определено рев,а нормална реакция !Ако няма такава му се казва дебилизъм!На дебилите не им дреме от нищо!Недей да ревеш за София и околията ше се опраиме некак и ако тръгне кютек ще е от тука ,не от друго место !
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        А за твоя казус най' ли пък колко ни дреме на нас...
        Имам алтернативен маршрут да си ида на село,, по пътища без винетка.
        Ама трябва да измина едни 300-400 метра по път с винетка, а точно там седят винеткаджиите. Да взема да ирева целия нет за тази въпиюща несправедливост ли?

        За сведение-за миналата година съм купил 4 годишни винетки и няколко седмични.

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        @ Кольо: И моето семейство плаща общо 4 годишни винетки, но няма бизнес за който му е необходим транспорт.
        Не гледам в чуждата купичка, но у наше село най паче е земевладелеца - този, който плаща на съселяните ми и на мен 20 и няколко лева на декар рента.
        П.П. Според полицаите в Т-ще част от околовръстното шосе е път по който се преминава с винетка. Полицията преди и сега толаджиите никога не са завардвали този участък, но сега на камерите може да се окаже че сега много водачи са в нарушение.

    • #78
      Нали се сещаш на мен пък колко ми дреме за софиянчетата. Плащам си годишни винетки на всичките ми коли и си пресичам северната тангента с кеф, че не влизам в миризливата столица...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • #79
        Тука се иска винетка за 500 метра отсечка от кв.Требич до следващия разклон на Околомръстното.Това е дебилизъм и простотия .А такива като тебе ще ги оставят на паркинги извън София.И софиянчетата са 70% тикаво като тебе приходящи дето си изхвърлят и боклуците от балконите ,щшто мразят София.Добре че не съм в София ,а в близост та не ми дреме особено.Гадното е за хората които не знаят ,че са изгърмели с глоби,автопарк на цели фирми и отделни граждани от околностите ,които не са били информирани по какъвто и да било начин.На това му викат бандитски произвол ,да не казвам че държавния произвол е форма на геноцид!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • MFr
          MFr коментира
          Редактиране на коментар
          Ще ходиш ли да протестираш днес или само пред компа ще зовеш за революция?

      • #80
        Кв. Требич има ли връзка със София по път без винетка?

        Коментар


        • icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Има, под моста на Северната Бойкогента към Илиенци

      • #81
        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Чета че са яхнали.метлата и за газовите уредби.Минаваш ГТП с регистрирана газова и техническа история с паспорт за регистрация ! ...
        Доколкото видях, ще проверяват дали инсталираните газови уредби са обявени, т.е. отразени в регистрацията на колата. Което си е нормално изискване при наличие на изменение в конструкцията.

        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение

        Направо се разплаках. Горките софиянчета. А между Сопот и Карлово, дето е 2-3 км, или между Сопот и Анево, дето е 1 км, ще ми искат винетка...
        Извинявай, че ти сецам настървението срещу софиянците, ама Сопот и Карлово в едно населено място ли са? Защото в софийския казус става въпрос за придвижване между квартали на едно населено място.


        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          И това с газовите е една дивотия . Когато прехвърлях навремето нивата в КАТ изрично ми казаха че тях газовата не ги интересува за нея си имам отделен паспорт и не ми вписаха в талона пропан - бутана като гориво .

        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Тези милиционери и газова не ги интересува, и еко клас не ги интересува и какво ли не още, а после собствениците ДГД защото това, второ или трето не е вписано на съответното място в талона ...

        • dimkaraganchev
          dimkaraganchev коментира
          Редактиране на коментар
          Нищо не ми сецаш. Ама ти Нови Искър и София за едно населено място ли ги имаш или за квартал на софето?!...

      • #82
        Току що в ефир , на заседание на министерски съвет , вожда се скара на шефа на АПИ , разпореди му да отиде до центъра на всяко едно населено място , да дрънка със звънец в ръка , да обикаля , и да вика силно , НЯМА ВИНЕТКА. По стар сценарий , пак вожда ни спаси.
        Дали това не е причината?

        https://offnews.bg/112/otriazaha-s-f...an-722131.html
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-20, 11:37.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • ikirov
          ikirov коментира
          Редактиране на коментар
          Неволно беше, нямах предвид нашия дедо Пенчо, дето се хвали цял живот с Шиндлера в общите части на кооперацията в София.
          Имах предвид дедо Пенчо който има 40 годишен стаж у ТКЗС. После 200 лева пенсия.

        • MFr
          MFr коментира
          Редактиране на коментар
          Да де, и аз тоя дедо имах предвид. Разходът за една кола не е само винетка и със сигурност не е най-големия.

        • petkov_bb
          petkov_bb коментира
          Редактиране на коментар
          icos
          #82.2
          icos коментира
          Днес, 12:28
          Цъ. Това:

          ...Как ще плащат от Нови Искър или от Банкя, или от съседните места? На изборите те гласуват ли за кмет на София? ...

          Банкя, зер.

          Лек коментар на "коментара",
          Знаете ли, че във всички общини,
          така се гласува за общинският кмет и ако няма да прилагаме двоен аршин ,трябва да има достъп от селата до общинския център без нужда от винетка......какво мислите...........
          Или "Шопия" не е България,а е над България.

      • #83
        !ikirov коментира
        Днес, 13:18
        Неволно беше, нямах предвид нашия дедо Пенчо, дето се хвали цял живот с Шиндлера в общите части на кооперацията в София.
        Имах предвид дедо Пенчо който има 40 годишен стаж у ТКЗС. После 200 лева пенсия.


        Сори, ама по никакъв критерий още не съм дедо! Нито пък пенсионер.
        А При Шиндлера не съм повече от 30 години - защо ли?



        Коментар


        • ikirov
          ikirov коментира
          Редактиране на коментар
          Жив и здрав да си ни, още 100 години,
          то катафалката няма ремарке!

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          И ковчег джобове .

      • #84
        Питаше ме някой дали ще ходя ?До е сега отивам !За снощи разбрах късно ,ма съм имал представител!И камерите при Требич някои ги е палил ,по точно таблото им ,бая гуми са изгорели отдолу.То иначе овчото търпение си е присъщо за някои и само стрижи,стрижи,стрижи докато овцата си преживя самодоволно!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Е къде ще ходиш, оня, разсилния с тъпана, мина още до пладне по всички селятии около Сф. Трябва даже да е докладвал.
          Единствено може да му следиш уволнението, не че кметицата вече е подписала.

      • #85
        Требва да се диша във врата !Протеста не е политически и е мирен(?)!Нема ли.черно на бяло нищо не е свършило!Тоя така казал ,оня иначе !Това разиграване на топката не винава!Вече за всичко ще е така ,пълно е с млади и инициативни младежи и ние сме с тях !Някои сме минали по тоя път през 90те!Лъжите са ни ясни и децата ни трябва да разпознават лъжците и гледам,имат дарба!С не много хора ,но решителни,всичко спря!Документ черно на бяло и премахване на всички камери от участъците!И миирно ,равнис ,падни за 200 всички управленски киртаци ,без значение от цвят!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #86
          Съвет към всички които имат някакви искания към властта:

          Действайте докато бойко е на власт. Протестирайте за всичко което ви интересува, и искате да се случи. Скоро няма да имаме такъв мекушав премиер.
          Пред народа се прави на мъжкар и мутра, но с действията си показва,ч е е мухльо и няма собствено мнеие за това как трябва да се води държава и кое трябва да се отстоява, и къде може да се отстъпи.
          Сега който направи някакъв протест и си е опекъл нещата.
          Да взема да протестирам, че банките са ми натътрузили ням си колко хиляди кредити, и да искам да ми ги опростят ли...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Омразния дълг изобщо не отговаря на нашето положение. Прочете ли точно какво е "омразен дълг"?

          • ikirov
            ikirov коментира
            Редактиране на коментар
            Помечтах си, бачо Кольо. Беше в рамките на шегата.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            То и да ни опростят всички дългове-ние нищо няма да усетим.
            То и сега държавния дълг не е кой знае колко голям, сравнен с този на другите европейски държави. Та не той ни пречи.
            Ама е друга тема.

        • #87
          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ....
          Пред народа се прави на мъжкар и мутра, но с действията си показва,ч е е мухльо и няма собствено мнеие за това как трябва да се води държава и кое трябва да се отстоява, и къде може да се отстъпи.
          ...
          Че кой му е обещал да има собствено мнение?

          В грешка си че е мекушав - просто следва сценария. Преиграва понякога, вЕрно, ма не променя нищо, просто го изиграва по свой си начин и получава аплодисментите на публиката

          Коментар


          • #88
            Кредитите са си твой избор,а който иска да прилапва квартали към София ще си плаща цената!Ако искат да ссме извън София ще е по-добре ,защото общините ни няма да са финансирани от Софийска община и нещо ще се прави ,защото ще има пари !Сега квото отпусне столична това,на всичкото отгоре винетки,ама правиха изцори за софийски кмет!Ако има некви простотии да са обявени и съгласувани,другото е незаконно и като не си търсиш правата го баламбуркаш под вода ,да не се вдига прах!Тука нема мекушави и твърди ,всеки е длъжен да се съобразява с народа за който работи,като същевременно това не означава слободия на квадрат!Просто реагираш ,когато има неправда!За това хора са гинали !"Па квото сабля покаже...",поне знаеш че нещо си направил ,че си опитал,не си стоял като овца на курбан!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #89
              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              ТИ миирно ,равнис ,падни за 200 всички управленски киртаци ,без значение от цвят!
              Що за 200?
              240!!!!!!

              Коментар


              • #90
                faster, би ли споделил защо си търсиш "правото" сега, а не преди 16 години, когато са въведени винетките? Да не би да е защото сега няма как да не плащаш, а досега е можело?
                (да, знам че имаш винетки на всичките коли)

                Темата за прилежащите села към разни общини няма да я подхващам, че в 70% от България се иска винетка за да стигнеш до общинския център. Само че едва шепа села могат да блокират околовръстното на София - другите нямат винетка за да стигнат

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  В поне половината по малки български села щеш нешеш за всичко трябва да ходиш до общинския център . Няма ни магазин ни аптека ни обществен транспорт .

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X