Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще спират от движение заради газове над нормата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще спират от движение заради газове над нормата

    https://www.24chasa.bg/novini/article/8172510
    Старата тема е заключена, пускам нова.

  • #2
    Това за кой, кога, къде, как, защо и пред кого го казва отпадна ли?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • ikirov
      ikirov коментира
      Редактиране на коментар
      Линка отвори ли? Сами изрусена бабка го твърди.

    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Отворих го зер, имам време и няма що да ми го смила някой. Та затуй и питах- ти мерна лимкой го е предложил, вярно ли това е предложил. В Сф ежедневно сутрин влизат, а вечер излизат много хиляди таралясници с по 4черепа вътре, дето уж плащат данъци и харчат суха пара в града на гРАДОНАЧАЛНИКА. Ти какво мислиш?

  • #3
    Е сега го каза в новините!Инициатива на столимна община и пътна полиция.Интересно е ще проверяват ли мпс парка на държавата и общинския ,независимо какъв,градски транспорт,обслужващ!?За прахоляка по улиците и пътищата нищо не казаха ??!Главния прокурор трябва да ги самосезира,нали е независим?Аз съм на газ ,но уреда може да ми покаже че съм на дизел?Как ще се легитимират ,че са верни?80%и повече от автопарка е уязвим!Сега е времето да ги заринеме с коли ,спират ни ,зарезваме масово колите и италианския мафиотски боклук ще им се види розов ,бараба с кризата у Перник!Това при национална еко катасрофа е поредната форма на геноцид,удар по средната и бедната класа!ТАТОВЩИНА !
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #4
      Би било хубаво ако се случи , но аз лично не вярвам .
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        Би било хубаво ако се случи , но аз лично не вярвам .
        Ще се случи, кА нЯа сА случи? Нова хранилка е туй, ехе-хей!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #6
          Тука у форумът ,колко дизели има и колко народ ги кара с маслонафта ?!Направо ще стане револуция !Аз съм на газ ,обаче ако има револуция ще участвам на първа уиния !До дупка!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #7
            Ми те на това разчитат. Един по един и организация нема! Затова не е с наредба.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #8
              В тецовете изгарят боклука на Европа , циганите изгарят тоя от кофите ,на манго кметица са и виновни автомобилите. Накрая ще сложат данък на газовите уредби като едно време , и ще разрешават само "Волгите" да се движат по центъра.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #9
                Нема зна4ка Боко и ФундукларЪ са безалтернативни! Инак идва кУрнела и много гладните комунисти и разни екоталибани. Затова отново матряла ще гласува за Партията с главно Г
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #10
                  Ало, софиянчетата, стига сте се жалили. И без това плащате най-малко за смърдящите печки...
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аа, така викАхте га ни направиха баце кмет, щял да ни оправи. Те, стигнА ви, иде, идее. ))

                • #11
                  Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                  Ало, софиянчетата, стига сте се жалили. И без това плащате най-малко за смърдящите печки...
                  Първо в София, после и в другите градове. Първо дизеловите печки, после газовите уредби. Мачкай, Бойчееееееее

                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #12
                    Мине ли в софето, нямам нищо против и нататък. Софиянчетата са с предимство...
                    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                    Коментар


                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ами има няма едни 2 милиона приходящи ако се върнат по родните си места проблема ще се реши сам .

                  • #13
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Нема зна4ка Боко и ФундукларЪ са безалтернативни! Инак идва кУрнела и много гладните комунисти и разни екоталибани. Затова отново матряла ще гласува за Партията с главно Г
                    Тия ше ме уморат от смех.Спреха им някои хранилки и полудеха.От тука до края на земниот път съм приключил с гласуването!Никой не може да ме убеди че тия проверки не могат да бъдат манипулиране и че требва да си мия гумите и ходовите части през няколко километра ,за да не се вдига прах!Нема такава простотия!Все народа да ти е виновен и като е виновен ,налагаш геноцидни мерки!Това даже не е законно!Интересно ми е за свои хора ,колеги,общинари и разни други приближени как ще стоят нещата?А на кметицата комсомолка ,ако и проверят нсомобила?Щото тя друго не ползва ,само служебно?!Тия ше бият и седесистите по извратена демокрация по татовски!Еати и тъпаците !По голем келепир ще има от такса градски център и кръгови зони,ми требва да се продава застояващия нов.внос,щото много държавници и поуицаи имат неформален дял и там!Ше върнат българите от чужбина,ама знаеш га?
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #14
                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      ... По голем келепир ще има от такса градски център и кръгови зони...
                      А-а-а, това предстоЙ
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #15
                        Те убаво ше мерят, обаче таблица с норми по марки и модели нещо?
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • sek.1
                          sek.1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Предполагам че има стойности по евро нормите само че в талоните и на двете ми коли не пише кое евро са .

                        • petkov_bb
                          petkov_bb коментира
                          Редактиране на коментар
                          На мен и друго ми е "любопитно".
                          .Имаме 1л.двигател които не покрива нормата и друг с 5-6л. който "покрива" . Кой от двата за 1 час работа ще изпусне повече вредни емисии.....

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X