Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ограничението за отсечка от 40 километра между Чирпан и Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

    Там нема (в участъка Чирпан-Стара Загора) кьораво кафене, бре, Пенчо? Сал едни голи паркинЗи (с) президент Плевню. Да не си решил да отваряш търговски обект тъдява?
    За Чехия идеше реч, според мен.

    А за камерите у нас, дори и да не напълним липсващите кафенета, може и да си спестим нЕкоя дупка в Орландовци и нЕкое легло в Пирогов.

    Коментар


    • #77
      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

      За Чехия идеше реч, според мен.

      А за камерите у нас, дори и да не напълним липсващите кафенета, може и да си спестим нЕкоя дупка в Орландовци и нЕкое легло в Пирогов.
      Карайки в крайно лява лента с 90 км/ ч
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

        Карайки в крайно лява лента с 90 км/ ч
        Карайки според закона.

        А като не ви харесва закона......или с киров или терминал - кой да е.

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

          Това не са "спийд-камери", ами са за новата бойкова "тол-система"
          Знам какво съм видял.Имаме опитно зайче по отсечката , ще чакаме резултатите.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

            Знам какво съм видял.Имаме опитно зайче по отсечката , ще чакаме резултатите.
            Те КАТ от техните си камери по половин година не могат да обработят резултатите, какво остава за подавана от АПИ информация? Подозирам, че ще стане като с прословутото варненско видеонаблюдение.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #81
              Аз пък подозирам, че взаимно не знаят за съществуването на несобствени. Да си обменят чак и информация
              Справка царското юпи, дялан камък, дето и сега съветва сутрин в едни телевизии. Електронно правителство с увеличена администрация
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                Те КАТ от техните си камери по половин година не могат да обработят резултатите, какво остава за подавана от АПИ информация? Подозирам, че ще стане като с прословутото варненско видеонаблюдение.
                Бе не е баш така. По любителски снимки ме "обработиха" за две седмици, наказателното постановление получих до месец и половина-два, писах в съседна тема. Та капацитет имат, само да поискат.

                По темата - ми аз като си карам със 100-110, хайде максимум 120 по магистралите, когато настигна някой "пъплещ" със 80-90 по баира, зад него ли трябва да се подредя или закона и нормалната шАфьорска практика позволяват да опитам за минута-две да го изпреваря през лявата лента, съзнавайки че с тази си маневра рискувам да ме настигне безсмъртна ракета след минута само защото мъъъъничко е превишил разрешените 140 там? Щото ми се е случвало да няма кьорав фар в огледалото и тъкмо като се изравня с изпреварвания, да се телепортират къси-дълги от небето.

                Коментар


                • #83
                  Прежален джилезен джип два тона и видеорегистратор на предното стъкло. Както вече съм споменавал - докато разхождам Джак, особено като е по мърляв, наблюдавам рязка липса на желаещи да ме засичат, отнемат предимство, и так далее

                  А Джак горкичкия зорлем вдига 130-140 и то с някои условности. Обикновено на магистрала го карам със 100 - 110. Спидомеръра му е щедро разграфен до 220, ама подозирам че единствения начин да ги вдигне е ако го бутна от големия виадукт на Хемус. ​​​​
                  Последно редактирано от windwarrior; 13-02-20, 19:02.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #84
                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                    Карайки според закона.

                    А като не ви харесва закона......или с киров или терминал - кой да е.
                    Там е работата, че дори не е закон туй дето важи само за поданици с определен % бедност. Нямало да спират скъпи коли, нямало да спират двутактови, нямало да закачат общински джугани, нямало и циганите у Факултета. Не закачат и колеги, също и каквито и да е от държавните служби. Туй не е закон, ами геноцид и сагрегация, в полза на шепа мародери натопени в неконтролируема власт.
                    Много съм за да се спазва законът от всички, ама досега не помня такъв случай.
                    Бях свидетел като разпънаха хранилката да дебнат за аптечки и триъгълници, после патрулката отпраши да се прибира през насрещното движение. Пътят е по-хубав. Нали, над закона са, не е за всички!
                    Като ги гледам колко много са се навъдили на калпак данъкоплатец, и вече се чувствам малцинство. Нас, бедняците, дето ни лови "закона".
                    Последно редактирано от ikirov; 13-02-20, 19:30.

                    Коментар


                    • #85
                      Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                      . Нас, бедняците, дето ни лови "закона".

                      Изхода е да се опиташ да надскочиш нивото на беден форумен ревльо.
                      Но със сигурност с оплакване по форуми - няма да се получи.

                      Коментар


                      • ikirov
                        ikirov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Нито ми знаеш парите, нито акъла. Като те гледам дори идеята на постовете ми не вдяваш.
                        Бактън от паразити. В челните места сме по джандари, и по данъци, и по престъпност. Имали право да ме спират ТОЛ, полиция, че май отскоро и ДАИ. Ходя накичен като елха с 2-3 данъка (общински, винетка и синя зона евентуално), ГТП и ГО... И все едно не съм в моя собственост. Сулю и пулю имали право да ме спират да си поговорим, че и искат да криминализират стопаджийството. Нито е реване това, нито беднотия, ами гражданска позиция.
                        По един циганин и по една фуражка са зачислили на всеки данъкоплатец, и за нови мизерии умуват!

                    • #86


                      #85.1
                      ikirov коментира
                      Днес, 20:48
                      Нито ми знаеш парите, нито акъла....

                      Бактън от паразити.
                      Ванка, мчи ти самият си паразит бе майна. По твоите собствени признания във форума. Паразитираш върху моите данъци и осигуровки, щото си мързелив кърлеж и лапацало.

                      Акъла също ти е ясно видим, отново по полюциите ти във форума. Да, забавен си, но не повече от ролята на форумен паляк, дето го храчи кой свари, пък той си мисли че дъжд го вали.

                      Ся, за парите ти - не знам. Силно се надявам да са ти повече от акъла, щото иначе си на една крачка от безплатната супа.

                      Нищо лично, баце.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • s_s1
                        s_s1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        +1
                        И аз като не познавам Ванката, но на база неговите постове съм съгласен с мненията на опониралите му колеги.

                        П.П. Пак да напиша: УУважавам те Ванка, ама не живея в твоята паралелна реалност. Свали очилата и виж света такъв какъвто е в дейстителност.
                        П.П.2
                        Чета и следя твоите постове, мнението ми не е на база само на няколко твои изяви, а на база на последователно следени на твоите форумни изяви.

                      • ikirov
                        ikirov коментира
                        Редактиране на коментар
                        УУважавам та и аз! Наздраве! (иконка с халба).

                      • Кольо
                        Кольо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Абе Ванката ме кефи, че е непримирим.За много от нещата дето пише съм съгласен с него.
                        Но пък си е леко нагъл, и обича да дразни, въпреки, че знае кой точно абзац и мнение ще са дразнещи. И въпреки това го прави. Не знам-избиване на комплекси ли е, отказ за мислене ли е...

                        Ама все пак колкото и да е дразнител-не е толкова нагъл колкото един друг образ напоследък.

                    • #87
                      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

                      Бе не е баш така. По любителски снимки ме "обработиха" за две седмици, наказателното постановление получих до месец и половина-два, писах в съседна тема. Та капацитет имат, само да поискат.

                      По темата - ми аз като си карам със 100-110, хайде максимум 120 по магистралите, когато настигна някой "пъплещ" със 80-90 по баира, зад него ли трябва да се подредя или закона и нормалната шАфьорска практика позволяват да опитам за минута-две да го изпреваря през лявата лента, съзнавайки че с тази си маневра рискувам да ме настигне безсмъртна ракета след минута само защото мъъъъничко е превишил разрешените 140 там? Щото ми се е случвало да няма кьорав фар в огледалото и тъкмо като се изравня с изпреварвания, да се телепортират къси-дълги от небето.
                      Прост принцип спестяващ много мислене - не повече от 15сек. за изпреварване, като гледам да ускорявам до 130-40 ако съм под тях + 3 пъти цъкане на мигача преди старта на маневрата (така съм карал и без огледала)
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • #88
                        Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                        ...Имали право да ме спират ТОЛ, полиция, че май отскоро и ДАИ...
                        Изостанал си, Ванка. Отскоро имат право да те спират ИАРА, демек рибните надзиратели. И имат право да ти ровят багажника на колата без специално разрешение, за разлика от конвенционалната полиция.

                        ЗАКОН ЗА РИБАРСТВОТО И АКВАКУЛТУРИТЕ
                        Чл. 54.(2) Оправомощените по ал. 1 служители на ИАРА:
                        11а. (нова - ДВ, бр. 55 от 2018 г.) спират със сигнал със стоп-палка и проверяват превозни средства на територията на съответната област, в която се намира водният обект, който контролират;


                        П.П. Нека кафявият вулкан от възмущение да изригне сЪга!
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • #89
                          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

                          Бе не е баш така. По любителски снимки ме "обработиха" за две седмици, наказателното постановление получих до месец и половина-два, писах в съседна тема. Та капацитет имат, само да поискат.....
                          Абе то и на един мой приятел жена му така по любителски снимки го "обработи" , ама за година и нещо . А апартамента му взе чак на втората година . Ма това е друга история и няма общо със ЗДвП.
                          Дай тая тема , дето катаджийте са те обработили по любителски снимки , че ми станА любопитно .

                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • сто
                            сто коментира
                            Редактиране на коментар
                            "Организация на движението на паркинги на търговски вериги" в този раздел. От #11 нататък.

                        • #90
                          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

                          Изостанал си, Ванка. Отскоро имат право да те спират ИАРА, демек рибните надзиратели. И имат право да ти ровят багажника на колата без специално разрешение, за разлика от конвенционалната полиция.

                          ЗАКОН ЗА РИБАРСТВОТО И АКВАКУЛТУРИТЕ
                          Чл. 54.(2) Оправомощените по ал. 1 служители на ИАРА:
                          11а. (нова - ДВ, бр. 55 от 2018 г.) спират със сигнал със стоп-палка и проверяват превозни средства на територията на съответната област, в която се намира водният обект, който контролират;


                          П.П. Нека кафявият вулкан от възмущение да изригне сЪга!
                          Куките вече са ми ровили в багажника, за твое сведение. Дори се възмутиха, че е разхвърляно и не си намерих веднага пожарогасителя. Което си е правилно де, ако верно се наложи все едно го нямам, пък с аптечка мога да боравя точно хич!
                          По турско само заптиетата са можели да издевателстват. И 10% страшен десятък. Сега сулю и пулю са се докопали до хранилка, и един през други се блъскат да се докопат до мръвка. Като пирани същи. На всеки километър се наредили, и на палката пише ДАЙ. Тъй де, заплатите мизерни кое си е право, ама пък са много на хазната. Кого по-напред да издържаш, че и челядта им, че и лобитата покрай частните застрахователни дружества, че и пътищарите... Май не мога да хвана края на пробитата каца.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X