Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ограничението за отсечка от 40 километра между Чирпан и Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Тръгвам след минута на там,ще снимам за протокола.
    Гумите ли подгряваш та няма снимки още , трябваше вече да си стигнал
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Не си запознат,не четеш форума изобщо,тоя няма общо със тея дето познаваш.Нито като двигател,нито като въртящ момент..нито 200 са му проблем.но не е това за което си говорим.

      п.п Подписа ми не е верен ,ако това заблуждава ,ще трябва да го корегирам,но за да напиша ,трябва да мине Дино тест преди това.
      И мАтор от изтребител да му сложиш пак си остава кирпич на колела транзита, представям си колко време спираш от 200 ако ти изскочи нещо отпред. Аз съм на мнение обаче, че всеки има право да се самозатрива по избрания от самия него начин. Стига да не вреди на околните де...
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #63
        И друг път съм питал тоя транзит по ГПС ли вдига 200 или по километраж? Защото по ГПС ще ги вдигне само ако го влачи Бугати Вейрон със все чиповете. Не че ми отговориха де...
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          За транзита незнам колко върви но миналата седмица колегата си докара от Германия един Опел Виваро с мотор 2.5 на Рено . В Румъния са го улепили да кара с почти 190 . Виварото е пътническо на над 400 000 без да е пипано нещо по него .
          Последно редактирано от sek.1; 08-02-20, 20:36.

        • KingofROAD
          KingofROAD коментира
          Редактиране на коментар
          Това на аватара ми има мотор - 2,8 VR6 - 204 коня зебин. Спокойно надхвърля 200. Този движок се монтира от 1996г. И е здрав като танк. Т4 как Т34.

      • #64
        Това като майтап,без нищо към Ронина,но като си купувам бегачка що да не е Транзит за наще пътища.Харесвам ги вървят наистина ,но не е нормално да се юзи на макс ,щото съм ги гледал по канавкита и нивите та не можеш да разбереш какво е !Дано не се случва на никой колега,ма всеки с акъля си!То и на офф мое се затриеш и с 5км/ч.!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #65
          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

          И мАтор от изтребител да му сложиш пак си остава кирпич на колела транзита, представям си колко време спираш от 200 ако ти изскочи нещо отпред. Аз съм на мнение обаче, че всеки има право да се самозатрива по избрания от самия него начин. Стига да не вреди на околните де...
          Колега ,стига глупости,спира като всяка друга кола със 4 дискови спирачки,тракшън контрол и АБС на 4 колела.

          Минах в двете посоки,патрулка имаше малко преди края на ограничението посока Чирпан.С друга кола съм,никакви проблеми нито в лява нито в дясна лента.Единствено в лява лента,от лявата страна има скреж и на места лед с километри.Но с леко настъпване на дясната осова линия,всичко е наред.

          На снимката се вижда от ляво как е побеляло.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Roninn; 08-02-20, 17:28.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Четейки форума досега, все си мислех че само мен няма да ме канонизират за светец, но вече усещам, че не съм сам.

        • #66
          Спокойно...аз съм методичен.Днес пак минах в двете посоки.Понеделник пак.Мда...не си сам.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Roninn; 12-02-20, 19:32.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #67
            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Спокойно...аз съм методичен.Днес пак минах в двете посоки.Понеделник пак.Мда...не си сам.
            Ако се опитваш да убедиш публиката тука, че си карал с 302 км/ч - не става, на снимката се чете "trip".
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #68
              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

              Ако се опитваш да убедиш публиката тука, че си карал с 302 км/ч - не става, на снимката се чете "trip".
              В тази част на дупкостралата , вече не е интересна високата скорост , важно е от точка А до точка Б за колко време ще стигнеш Ако минаваш много бързо от там , спирай да починеш малко ., едно кафе да пиеш.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #69
                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

                В тази част на дупкостралата , вече не е интересна високата скорост , важно е от точка А до точка Б за колко време ще стигнеш Ако минаваш много бързо от там , спирай да починеш малко ., едно кафе да пиеш.
                Що? Има камери в две точки и така мерят скорост? Аз все попадам на "мобилна камера" на тринога на някой от паркингите
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #70
                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                  Що? Има камери в две точки и така мерят скорост? Аз все попадам на "мобилна камера" на тринога на някой от паркингите
                  Преди две седмици усилено се монтираха на всеки надлез за всяка лента.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #71
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                    Ако се опитваш да убедиш публиката тука, че си карал с 302 км/ч - не става, на снимката се чете "trip".
                    Ама на оборотомера се чете 5500 оборота. На нафта Не ги обичам тия рабти, язе съм от старата газова школа

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20200204_135720.jpg
Прегледи:156
Размер:247.8 КБ
ID:6560049
                    Прикачени файлове
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • #72
                      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

                      Преди две седмици усилено се монтираха на всеки надлез за всяка лента.
                      Това не са "спийд-камери", ами са за новата бойкова "тол-система"
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #73
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                        Това не са "спийд-камери", ами са за новата бойкова "тол-система"
                        Които според злите езици ще се ползват И за изчисляване на средна скорост с последваща финансова честитка.

                        След въвеждането на подобна система в Чехия - на колегите им се дигнаха с нещо като 70% (по памет) оборотите от сандвичи и кафе на магистралните им обекти
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • s_s1
                          s_s1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          В Италия на магистралата на входа на голям паркинг спираха избирателно бързи автомобили, които вече бяха отбили за паркинга.

                      • #74
                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

                        Които според злите езици ще се ползват И за изчисляване на средна скорост с последваща финансова честитка.

                        След въвеждането на подобна система в Чехия - на колегите им се дигнаха с нещо като 70% (по памет) оборотите от сандвичи и кафе на магистралните им обекти
                        В което лично аз не виждам нищо лошо.

                        Коментар


                        • #75
                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                          В което лично аз не виждам нищо лошо.
                          Там нема (в участъка Чирпан-Стара Загора) кьораво кафене, бре, Пенчо? Сал едни голи паркинЗи (с) президент Плевню. Да не си решил да отваряш търговски обект тъдява?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X