Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Да видях ги ,при положение че всички са в София град.Това първо.Видях че слагат и по скоростната тангента.Ако искат да ни вкарат в шах-мат,зле за тях.Ако е нещо друго би трябвало да сме осведомени,а никъде нищо....,пълен мрак и мъгла.Винетка имам ,но дъщеря ми не.Табелите ги слагат днеска ,тя всеки ден пътува от Нови Искър до Надежда.Яснота няма,а табели от днес има.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      От утре глоби. Нови Искър е град със статут на квартал на София, незнам къде да потърся някаква иформация.

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Сега за да отидеш от обеля до овча купел ще ти трябва винетка.

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          През Мировяне се пресича Околовръстното само и минаваш през Требич без винетка.Нови Искър е София -град,е Да, ама Не ,тогава да не е и към Софийска община и да е на отделен бюджет.На община Нови Искър данъците отиват в София.Поредната малоумщина и мъгла.За 300 метра околовръстно с дупка до дупка ,винетка.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Ако Системата покаже че си без винетка, вероятно е длъжен да те спре, да провери винетката, отрязъка към нея, касовата бележка (всички те са неотменими реквизити към винетката, ако не знаеш)...
            Това за касовата бележка много търсих да го намеря в нормативен документ. Навсякъде (ЗП и Наредбата към него за 2018 ) пише, че първата част (лепенката) служи за доказване на закупуването на винетка, а втората - при подмяна след авария, кражба и т.н.
            Моля да посочиш къде е написано това изискване, конкретно за счетоводния документ.
            Човек се учи докато е прост!

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Два хафтомобила,служебен бус и жипа!
              Ич даже нЕма и да ги конФертирам!
              До когат важат си карам и купувам нови!
              Ай......
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Даже пробвах да конвертирам оня ден от бензиностанцията дето я купих.Служителката ми каза че.не са наясно още ,нямат никаква информация и продават още хартиени винетки,една жена преди мене си купи.Просто за идеята ,понеже минавах от там и слезнах да питам.с касовата и отрязъка,има греда,нищо не знаят и никой не ги информирал за конвертиране.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  А защо е това бързане? Старите винетки не важат ли поне до 31.01.2019г.?
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    А защо е това бързане? Старите винетки не важат ли поне до 31.01.2019г.?
                    Ако говориш за годишните - последно мисля че ги направиха да са валидни 12 месеца от датата на закупуването. Което си е логично.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Правилно си мислиш!Важи от дата до дата-годишната!
                      Аз ама ич нЕма да конфитюирам.......
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Мойта е юнска,направо си е средата на годината.По-рано не ми требваше бех из Косово поле.!Сега в новините АПИ пак се п.авят на държава в държавата ,утре щяло да се знае за винетките на Северна дъга,а пък ние ще се организираме за отпор.Що не мине гоуемия шеф на ап3 дето се произнесе по северната дъга с 90 без да му паднат пломбите.Цена -качество,демек нищо не могат да искат,а и са в разрез със закона,докъдето има Столичен градски транспорт и се води София -град ,няма винетни такси!Иначе да се цепиме от София и минаваме на отделен общински бюджет ,не към Столичния!А тия от апи да си оправят бакиите щото "жълтите жилетки"ще им се видят като коледно парти!Още се влачат с експертизи около трагедията край Своге......и кълчат джендърски китки!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Иначе да се цепиме от София и минаваме на отделен общински бюджет ,не към Столичния!А тия от апи да си оправят бакиите щото "жълтите жилетки"ще им се видят като коледно парти!
                          ТИ-баце Фастере,вЕрваш ли си кат ги писуваш тия слова!?!?
                          п.п.не са заяждам...
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            И цепенето от Столчина община е обсъждано и готовноста за протести е в готовност от 2 седмици насам!Още тогава има 4000 човека в готовност за действия!Аз си вервам ,щото съм минал през много моменти в които ако не си верваш си умрел или някой друг,вервам.и ни съгражданите си ,щото с много от тях знам какво можеме,а рано или късно става!В най -лошия за нас случай,ще има.оставки и нови политически трупове!Та така с вярата,в себе си и в тия до тебе!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Тва е похвално за теб!Щот при мен кат гледам ситуациЙте у наШТа татковина,дълбоко ме обзема разочарование относно гражданското общество,което описваш!
                              Особенно /абе що ми показва грешка кат използвам двойно "Н"!?!?ми тъй са ме училе в школото/ момента,дето го споменаваш с жълти жилетки!
                              п.п.ай наздраве...
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                .../абе що ми показва грешка кат използвам двойно "Н"!?!?ми тъй са ме училе в школото/...
                                цък

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X