Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

    [QUOTE=kuzdov;2822505 Е ако някога ми я поискат, ще разцелувам продавачката ....[/QUOTE]

    Сакън, не го прави! Ше те осъди за нападение и каквото още се сети.

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Съвсем официално си я има тая табела и в Алди. Пише, че ако изглеждаш на възраст под 25, могат да ти поискат ЛК за да докажеш, че си над 18. Е ако някога ми я поискат, ще разцелувам продавачката ....
      На мен, бях на 46 г., дебела негърка (вероятно... "трудоустроена" ?) ми поиска ID за да ми донесе бира в някакво заведение в Щатите. Спазва правилата, женицата, стриктно просто си ги спазва.
      Това, нали съм и аз леко така, трудоустроен, ще може ли да ми поясните каква дума прикрива ?
      Е , табелка само за пол**и
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

        "Само за поляци" ....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #49
          От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          "Само за поляци" ....
          похвали ги, че редовно си купувал крем ''нивеа'' от техните родители на българското черномерие и ще ти издадат ВИП карта
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • #50
            От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Сакън, не го прави! Ше те осъди за нападение и каквото още се сети.
            Кой пощаджийката ли ? Ще има куп лайкове във фейса, дето ще трябва да изпише кофа с мастило за обяснения в БГ.
            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
            В. Иванов

            Коментар


            • #51
              От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Найс, а...?!
              Да , найса си го пропуснал в суматохата по преместването на покъщнината.Но с още едно посещение в общината и абонамент за паркиране в квартала на живущ там по адрес...Около кинта тамошна на ден , за годината ще е.
              А по темата - лека полека и в полето ще стане невъзможен обратният завой.Нищо , че отдавна няма полски пъдари.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #52
                От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                На мен, бях на 46 г., дебела негърка (вероятно... "трудоустроена" ?) ми поиска ID за да ми донесе бира в някакво заведение в Щатите. Спазва правилата, женицата, стриктно просто си ги спазва.
                На другите раси им изглеждаме почти еднакви от 20 до 40-50. Жълти и черни редовно са ни искали id за алкохол. Жената първите пъти много се радва....
                Другото е, че за някой от щатите ми обясниха, че неправомерно сервиране или продаване на алкохол е криминално и спокойно можеш да си полежиш за такова нещо. Не id ами и медицинска експертиза ще ти искат.


                Куздов,

                royal mail имат платена услага за пренасочване на пощенските услуги при местене на нов адрес. Не са малоумни, а си гонят интереса.
                (https://www.royalmail.com/personal/r...il/redirection)
                Последно редактирано от bokomo; 11-09-15, 00:21.

                Коментар


                • #53
                  От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  royal mail имат платена услага за пренасочване на пощенските услуги при местене на нов адрес. Не са малоумни, а си гонят интереса.
                  (https://www.royalmail.com/personal/r...il/redirection)
                  Нещастници. Български пощи имат същата услуга, но е БЕЗПЛАТНА. Ovo je standart !
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    ...royal mail имат платена услага за пренасочване на пощенските услуги при местене на нов адрес. Не са малоумни, а си гонят интереса.
                    (https://www.royalmail.com/personal/r...il/redirection)
                    Само аз ли съм чел horror stories за тая услуга писани по протежение на последните 100 години? (прочее, поне оттогава я има услугата, което пък е другата страна на медала)

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    На мен, бях на 46 г., дебела негърка (вероятно... "трудоустроена" ?) ми поиска ID за да ми донесе бира в някакво заведение в Щатите. Спазва правилата, женицата, стриктно просто си ги спазва.
                    На немалко места по света от сервитьора/бармана се очаква да ти запомнят името при беглото поглеждане на ID. Така хем се подобрява обслужването в кръчмата, хем се улесняват протоколи и свидетелски показания (където се сервира алкохол, все се намират поводи).

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въпрос за обратен завой – София, Т. Каблешков към бул. България откъм мол Българи

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      .....
                      Куздов,

                      royal mail имат платена услага за пренасочване на пощенските услуги при местене на нов адрес. Не са малоумни, а си гонят интереса.
                      (https://www.royalmail.com/personal/r...il/redirection)
                      Благодаря за информацията, ма отдавна знам за тая услуга. И тая услуга въобще не би ми свършила работа тогава, защото те са ме търсили още докато си бях на предишния адрес. И по неизвестни причини нямаше прословуто червено-бяло картонче с уведомление. А в последствие аз вече си бях издирил пратката и то всъщност вече не беше нужно. На мен, но на лелките явно им беше жизнено необходимо. Е, намерих им картонче. Сега си пазя още едно за всеки случай ...
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X