Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

    Е , то се знае - шофьорът винаги е виновен...

    Коментар


    • #17
      До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

      Току-що видях по Нова кадри от катастрофата. Един фиат направо е намачкан до неузнаваемост. УЖАС. Боже защо трябва да се случва това?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

        Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
        А тия изроди с камионите карат като на състезание. Не разбирам с каква цел се произвеждат камиони като формули. Мисля и аз да си взема, май е по безопасно.
        Абсолютно вярно! Няма какво да го мислите като причина - просто поредния голфоджия качен на самосвал. А тоя път за Банско не е път, добре че вече нямам обекти там...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

          Ами голфаджия ще е... Като свестните шофьори избягаха в чужбина. То само шофьорите да са. Сега ми идва прозрението, че тази/имного други/ катастрофи е следствие на политиката на геноцид спрямо българския народ от страна на българските управници през последните 100-120 години.
          Но нали сме си на балканите... Ееех мъка, мъка
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

            Айде пак посипване на главата с пепел... Ми в тая пуста чужбина дето избягаха всички светни шофьори да не би да не стават катастрофи и да няма трупове? Правителствата ни, че са все калпави спор няма, ама осъзнайте се, бе хора, не са ви виновни за абсолютно всичко.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #21
              До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

              Не съм казвал, че са виновни за абсолютно всичко. Но липсата на кадърни хора води до вземане на по-малко кадърни, да не говорим, че се вземат и пълни некадърници, не само при шофьорите и резултата е налице. Много имам да кажа по темата, но мисля, че не е тук мястото. Отворете тема и ще си поговорим.
              Лека пръст на загиналите.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                Ние минахме от там преди касапницата, народа кара като луд. Никакви знаци, никаква маркировка, всеки изпреварва където може. Но Стефан е прав, можел е да заоре отстрани в склона или да скочи в дерето, там е плитко. Като оня с рейса, дето отнесе Веско или оня дето сгази двама в Княжево, карат като пернишки голфаджии, а после било технически проблем.
                Баг да прости горките хора, дето загинаха. И да помага на близките им.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ... Но липсата на кадърни хора води до вземане на по-малко кадърни, да не говорим, че се вземат и пълни некадърници...
                  Аз познавам "шофьор", който за 2 години катастрофира сериозно 4 пъти, съсипа по един или друг начин 6 леки коли (таксита), запали 1 камион и обърна друг. Последно когато го видях караше "медарка", дето чисти химически тоалетни....
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                    Одеве специално гледах новините по Първа програма. Журналистката от Джумаята досади даже на тая дето чете новините. Кръгла идиотка. Знае четири думи, но не знае какво значат. Взема интервю от някъв чин от тамошния КАТ. Заместник - началник на нещо си. Квито въпросите - такива и отговорите, ама освен това си беше и вроден идиот и той. Добре, дебил, айде. Е, с таково ръководство на КАТ, кво да става по ония пътища?
                    Кви ги е свършил шофьорът ще се разчуе, и ще го пратят в дранголника или в лудницата. Правителството като такова не отговаря за дребните пътни чиновници пряко, ама все някой трябва да отговаря за низшия ръководен персонал, нали? И не е работа на населението да прави опълчение за контрол на пътното движение.
                    За формиране на такова поведение са виновни рекламите, най-общо казано. За допускането му - КАТ.
                    Да вземе тоя министър по-често да си награждава хората за всяка тъпанарска случка която стигне до жълтите вестици.
                    Още един блестящ министър ...

                    Коментар


                    • #25
                      До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                      Съгласна съм със Сефан не може шофьорът да не е разбрал преди това че спирачките му са отказали и да не предприеме някакво действие което да предодврати касапницата. И тук мисля че пак опираме до подготовката на водачите,повече от десет години можеш неможеш плащаш ли си ставаш правоспособен. Извесно е че камионът когато е натоварен и се спуска по баир товарът му тегли комиона със много по голяма сила а да не говорим за инертни материали, затова и спирачките се ползват отдалеч,а има и още една така наречената моторна спирачка, също и намаляването на скороста с преминаване на по ниска предавка,ръчна спирачка,а камионътняма никъкъв спирачен път дали изобщо е опитал да спре.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • #26
                        До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                        Остави нормалната техника на спиране. Всички големи имат кучки. Дръпваш аварийната ръчка, въздухът излита от ресивера, клапаните падат, и вече няма кой да държи спирачките отворени. Стискат колелата мъртво, като бясно куче.
                        Затова и предполагам че с тоя човек е станало нещо в движение. Нормален човек в съзнание за мене не може да свърши такава работа.

                        Коментар


                        • #27
                          До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                          О, може. Виждал съм много хора да се смразяват от паника за дреболии . Иначе наистина. Или е сатнало нещо с него или просто е малодушен и със склонност към паника.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #28
                            До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                            абе квото и да е станало с шофьора майната му.
                            важното е че хора са умрели и тва е най тъжното.
                            и още по важно е такива трагедии да няма.

                            Коментар


                            • #29
                              До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                              Да колеги, лошото не пита? Но има нещо друго, просто тия колеги се мислят за много големи шофери. Изобщо не зачитат
                              другите водачи и перкат с тия 8-м осни камиони, без да им пука. Работя в магазин на една уличка която е нормална от 6- метровите, но така се движат че , не знам как ще спрат тая хала , натоварена с тия тонажи!
                              Служителите на реда си стоят на булеварда, на 50 метра и на никой не му пука!
                              И аз съм проф. водач от 29 години , непрекъснато всеки ден карам но това вече не е каране , а си е направо пр...и другия! НЯМА КОЛЕГИАЛНОСТ И ЕТИКА!!!
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              SJ 413

                              Коментар


                              • #30
                                До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                                Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
                                Но има нещо друго, просто тия колеги се мислят за много големи шофери. Изобщо не зачитат
                                другите водачи и перкат с тия 8-м осни камиони, без да им пука
                                ....
                                но това вече не е каране , а си е направо пр...и другия! НЯМА КОЛЕГИАЛНОСТ И ЕТИКА!!!
                                А не си ли виждал колеги да карат по подобен начин с джипове? То голфаджийството си е голфаджийство. Независимо дали е качено на Голф 2, джип или многотонен камион ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X