Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бетоновоз падна в река

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Бетоновоз падна в река

    Аз лично обмислям вариянта да потърся обещетение но относно шефа незнам страхотен човек е се съмнявам.Градът ни е малък и е сложничко.

    Коментар


    • #92
      От: Бетоновоз падна в река

      няма никакъв начин мойта круша е 9куб. и течеше защото имаше остатъчен бетон

      Коментар


      • #93
        От: Бетоновоз падна в река

        Хората от квартала непомнят да е имало знак там

        Коментар


        • #94
          От: Бетоновоз падна в река

          На нашият възел имаме триосен камион но той е 7куб.ще ми се да видя как ще се натикат още 2куб. вътре

          Коментар


          • #95
            От: Бетоновоз падна в река

            off:

            Eдно въпросче: Защо филчетата са качени на ftp-то вместо на видео сървъра (или там както се нарича нашия си еквивалент на youtube)? Нали това беше уж идеята - да не си сваляме клипове по амнайсе мегабайта, а да гледаме като в тубата? Хем по-удобно, хем директно се плейват в темата, вместо да се търсят кодеци, плеъри и т.н.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              От: Бетоновоз падна в река

              Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
              На нашият възел имаме триосен камион но той е 7куб.ще ми се да видя как ще се натикат още 2куб. вътре
              Да, де и аз това написах, но ме оплюха и според някои можело да се претовари бетоновоз.
              Естаствено 500 л. гориво и още толкова вода в резервоара никой не ги брои.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #97
                От: Бетоновоз падна в река

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                off:

                Eдно въпросче: Защо филчетата са качени на ftp-то вместо на видео сървъра (или там както се нарича нашия си еквивалент на youtube)? Нали това беше уж идеята - да не си сваляме клипове по амнайсе мегабайта, а да гледаме като в тубата? Хем по-удобно, хем директно се плейват в темата, вместо да се търсят кодеци, плеъри и т.н.
                И аз off:
                Когато започнах да качвам видео във форума,тази екстра още я нямаше в нашия форум.След няколко опита установих оптималния вариант за компресиране-".wmv"-standart quality при който един час видео е около 360 MB и горе-долу прлично качество-сравнително бързо конвертиране,качване и сваляне.В тубата не съм качвал ,не знам кой е най подходящия формат,но това не пречи да опитам.А за формата".wmv" не трябват никакви кодеци ,плеъри и т.н.Този формат се чете от вградения Windows Media Player.Освен това когато на някоя страница има качени няколко клипа от ю туб, при бавен интернет страницата се зарежда мъчително бавно.Следващото си видео ще се опитам да е в нашата туба
                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                Коментар


                • #98
                  От: Бетоновоз падна в река

                  Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
                  Освен това когато на някоя страница има качени няколко клипа от ю туб
                  Не в youtube. На нашия си видеосървър го качвай. Питай Дани как става.

                  При бавен интернет филмчетата се обезсмислят съвсем, както в youtube, така и на нашия сървър, така и на FTP-то.

                  Към Youtube или към нашия сървър освен директно прикачане, може да се слага и само линк. Тогава със зареждането на старницата няма да има проблем никъде, независимо от скоростта на интернета.


                  Ето тук пише по-подробно Tube.OFFRoad.Bulgaria

                  Последно редактирано от Peppy; 10-04-13, 17:05. Причина: Добавяне на линк към тема.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Бетоновоз падна в река

                    Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
                    На нашият възел имаме триосен камион но той е 7куб.ще ми се да видя как ще се натикат още 2куб. вътре
                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Да, де и аз това написах, но ме оплюха и според някои можело да се претовари бетоновоз.
                    Естаствено 500 л. гориво и още толкова вода в резервоара никой не ги брои.
                    Аз казах че бетоновоз може да се претовари и продължавам да го твърдя.
                    Бетоновоз Щетер 10 кубика, може да се (и се ) пълни без проблем на 11-11.5 кубика, ако е с добре поддържано (сиреч чисто, без кубик налепи вътре) буре. Между другото това е доста честа практика по морето и в равнинната част на някой окръзи за курсовете с последните доставки към помпите.
                    Информацията ми е от водачи на бетоновози, както и от оператори на възли.

                    И да при голяма част от буретата от други марки това не е възможно (въпрос на конструкция - ъгъл на бурето и на спиралите вътре).
                    Също много от миксерите са със стегнал бетон вътре, по 0.5 - 1 кубик съм изкарвал стар бетон. Това намалява полезния обем.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бетоновоз падна в река

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      .......... (сиреч чисто, без кубик налепи вътре) .....
                      А този кубик налеп вътре, няма ли същия обем и тежест като "течния".
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • От: Бетоновоз падна в река

                        Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
                        Аз лично обмислям вариянта да потърся обещетение но относно шефа незнам страхотен човек е се съмнявам.Градът ни е малък и е сложничко.
                        Е той не шефа ти е виновен.
                        Община или Пътното. Катаджиите го знаят

                        Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
                        При поредното преливане някоя умна глава е дала “приказ”, средната колона да не бъде изграждана догоре/ без да има “черно на бяло”/за да има “проводимост на речното корито”.След всяко наводнение минават комисии и правят предписания за укрепване мостовете.Така че твърденията на областната управителка, че не знаела не звучат достоверно.Още повече, че е омъжена в село Рибарица.
                        Ако средната колона е била изградена догоре, дори при огъване на надлъжите греди на мостовата конструкция,те биха се подпряли на средната колона.Защото мостът пропада вследствие на огъване и “изплъзване” на носещите надлъжни греди , а не от скъсването им.
                        ...
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Бетоновоз падна в река

                          Има го, но в случая говоря за това- колко реално може да се натовари от възела, без да се лъже клиента с количеството (и това го има на места).
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бетоновоз падна в река

                            След една бърза разходка из Рибарица ми направи впечатление, че единственото останало мостче за тази махала - каменния мост, също нямаше ограничения за тонаж. Дано поправят нещата, защото той сега ще поеме целия трафик, включително и за строежите.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бетоновоз падна в река

                              Аз имам едно предположение-да не би бетонпомпата да е спряла на стопа, а бетоновозът да му се е наложило да спре върху моста?
                              Стопа го видях на снимката на първа страница, но само предполагам, че двете машини са се движили в посока към него, а не наобратно...

                              Коментар


                              • От: Бетоновоз падна в река

                                Стопът е при излизане на главния път, в нашия случай помпата и бетоновозът излизат от главния път завивайки надясно по злополучния мост.Освен това, те са преминали по моста с разлика от десетина минути -първо помпата ,после миксера
                                До @Liebherr4eto : знак на другия мост има, ограничение до 10 тона /на кадрите ми от следващия ден от 2:16 до 2:32 мин./
                                Последно редактирано от Пламен Златарев; 10-04-13, 18:09.
                                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X