Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бетоновоз падна в река

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Бетоновоз падна в река

    Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
    Казвам се Христо Борисов Христов и аз съм селянинът дето караше камиона.Ако някой го интересува нещо питайте.Има хора от форума кайто не отбират нищо.
    1. Колко куб м. е работния обем на бетоновоза?
    2. С колко беше натоварен в злощастния ден?
    3. Колко тона тежи бетонпомпата и колко бетоновоза?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      От: Бетоновоз падна в река

      Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
      Извинявам се малко съм изнервен.И не и друг път съм минавал от там
      А с каква скорост се движеше?

      Коментар


      • #78
        От: Бетоновоз падна в река

        Христо, похвално е желанието ти да се включиш в дискусията относно този нещастен случай.

        Никой от тук пишещите не е тръгнал да те осъжда защо си минал, точно когато моста е решил да падне.
        Ясно е, че моста вече си е бил пътник към рая на мостовете, където и да се намира той.
        Ако не беше станало сега и с теб, щеше да стане по -късно, с друг камион или недай боже с автобус .

        Просто тук си чепкаме мозъците за причините, поради които е станало това, а ти си човекът, който може да ни осветли.
        Така че не се обиждай и пиши.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #79
          От: Бетоновоз падна в река

          Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
          Казвам се Христо Борисов Христов и аз съм селянинът дето караше камиона.Ако някой го интересува нещо питайте.Има хора от форума кайто не отбират нищо.
          Ха, свидетел и участник с главна роля (не за падането).
          Давай, разправяй и без конкретни въпроси.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #80
            От: Бетоновоз падна в река

            Тече ли някакво разследване по случая ?

            Ако да - споделянето тук в публичното пространство да не вкара някой автогол ?
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #81
              От: Бетоновоз падна в река

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              1. Колко куб м. е работния обем на бетоновоза?
              2. С колко беше натоварен в злощастния ден?
              3. Колко тона тежи бетонпомпата и колко бетоновоза?
              Мале Генчев,ти си супер нахален бе.
              Кви са тея въпроси.Човека е само шофьор.Да не е пресаташе на фирмата.
              Това са най трудните въпроси!

              Коментар


              • #82
                От: Бетоновоз падна в река

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Тече ли някакво разследване по случая ?

                Ако да - споделянето тук в публичното пространство да не вкара някой автогол ?
                Тъй, тъй..

                Холмс и Уотсън са лесни за копиране, ама ако си на топа на устата, нещата са малко по-различни.
                Нека да не бързаме - то и без това коня е у ряката, новия колега във форума вероятно още е под влияние на случката - то ебати случката, то си е страх направо..

                Ще дойде време, когато нещата ще ги чуем от първо лице, единствено число, ама е добре да се внимава с казаното, поне сега.

                Христо, добре, че си се отървал с малката беля.
                Повод за по една ракия- сливова - със саламура

                Коментар


                • #83
                  От: Бетоновоз падна в река

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Тече ли някакво разследване по случая ?
                  Доколкото знам- да!.От разследващ полицай-дознател/ дано не бъркам термина/.Защото неофициално ми поискаха видеозаписа-при други случаи са ми го искали официално с опис на номера на DVD, камера и т.н.Което ме навежда на мисълта ,че в момента се чудят кого да "ушият" по членове ,алинеи и параграфи.
                  Дали мостът има нужната товарносимост- със сигурност мостовата конструкция може да носи товар над 30 тона-това са трофейни мостове от Втората световна, което означава че са оразмерени поне за преминаване на тогавашните танкове >30 тона.Най-малко от всички "заподозрени" са виновни шофьрът и кметът.В този район през две-три години стават наводнения и мостовете “преливат” .При поредното преливане някоя умна глава е дала “приказ”, средната колона да не бъде изграждана догоре/ без да има “черно на бяло”/за да има “проводимост на речното корито”.След всяко наводнение минават комисии и правят предписания за укрепване мостовете.Така че твърденията на областната управителка, че не знаела не звучат достоверно.Още повече, че е омъжена в село Рибарица.
                  Ако средната колона е била изградена догоре, дори при огъване на надлъжите греди на мостовата конструкция,те биха се подпряли на средната колона.Защото мостът пропада вследствие на огъване и “изплъзване” на носещите надлъжни греди , а не от скъсването им.
                  А за шофьора- още един път адмирации за мъжкото поведение по време на изваждането му.Я си представете да висите два часа надолу с главата ,застиснати от волана в областта на таза и крака, затиснати от педалите.

                  А това ,че местната пожарна няма хидравлични ножици-кой е виновен?!?
                  Последно редактирано от Пламен Златарев; 09-04-13, 20:55.
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • #84
                    От: Бетоновоз падна в река

                    При това положение мисля че е редно да не се споделя нищо "вътрешно" до приключване на следствието...
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #85
                      От: Бетоновоз падна в река

                      работния обем е 9 куб. но го товарим с толкова когато е по равен терен защото има остатъчен бетон и при байр тече.беше натоварен точно с 8 куб.Бетонпомпата около20т.а бетоновоза 13т.помпата е с буре 6ку

                      Коментар


                      • #86
                        От: Бетоновоз падна в река

                        Моста се намира на 10-наметра от главния път като .Пътя е с дупки и няма вариат поне за мен да карам бързо с този камион ако си с кола и си я прежалил става

                        Коментар


                        • #87
                          От: Бетоновоз падна в река

                          Никой не спомена за човека който минаваше по моста с една туба мляко и се е спасил по чудо самоче аз долу него знаех и ме побъркваше мисълта дали е минал моста или е станало най лошото.За щастие е успял.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Бетоновоз падна в река

                            Знак на този мост хора от рибарица и от даковото казват че не си спомнят там да е имало знак относно моста.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Бетоновоз падна в река

                              само да се оправя ще го направя няколко пъти

                              Коментар


                              • #90
                                От: Бетоновоз падна в река

                                Първоначално публикуван от conata71 Преглед на мнение
                                Знак на този мост хора от рибарица и от даковото казват че не си спомнят там да е имало знак относно моста.
                                Логично е да си карате по пътя като няма знак за ограничение. Не сте и с извънгабаритен товар, така че нямате вина. Остава и разследващите органи да кажат същото.

                                Интересно ми е собственика на бетоновоза към кого трябва да предяви претенциите си за обезщетение за машината и не свършената работа на строителния обект.

                                А също и Вие може да искате обезщетение за претърпените болки и уплахата.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X