Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка от органите на МВР.Кога и как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    ...Със същата бангия и криминална физиономия отидохме чак до португалската граница. И никой не се сети да ни спре. Не обичам германци...
    Ами в Германия сте изглеждали странно, а в Испания и Португалия сте се сливали с "тълпата" (мургави, с набола брада и кола за джобни пари)...
    И мен в четвъртък ме спряха за проверка на излизане от Франкфурт (но колата беше за 200е)... Като ми изписаха "Follow me" на задния джам на БМВ-то си, ме хвана яд, че нямах LED табелка "По-бавно, че не МОА вЪ стигнЪ"
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #77
      От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

      Да де, същата табела. Изпреварва те, поглежда и се цопва пред теб. Табелата се изправя, започва да мига и ония дава газ. Ама с 3 цилиндров звяр как да го следвам. Само първия път си давах зор.
      Че им изглеждахме странно, ясно. Никога не съм се старал да съм напуфкан като Клаудия Шифер. Тъпото в случая е, че те спира и директно му казваш, че си бил спрян преди 5 минути от негов колега. Даваш му и номер на патрулката- да чукне по радиото и да провери. "Щом колегата може да те спира, мога и аз..." Е точно тогава спирам да имам общ език с него /буквално/. Ло сиенто, не разумем бляд...
      Те за това са там, да спират. Ама като ти тресне някоя крилата фраза, и получавам амнезия.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #78
        От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

        Ами аз доста от руските изпълнения в YouTube съм изгледал и признавам, че мога да кажа едно, колкото и да не се вписва в представата за новототалитарна държава: това е истинското спазване на правата и уважаване времето на хората, от страна на държавата. За отделните индивиди от полицията няма смисъл да говоря - в крайна сметка става повече от ясно, че биват "поставяни на място" за "лирическите си отклонения". В същото време като чуя "щом колегата може, мога и аз", ми става жално, че май пак сме объркали тезите... Като погледна пък пребиването на леко сгрешили хора от американската полиция - пак в YouTube, вече съвсем не ми е ясно това "демокрация", нещо като "диктатура на пролетариата... пардон - на пищовлиите ли е"...
        Чудя се, ако на Хевропейски полицай се опитате да вървите по ръба на закона, както онези очевидни осуетявания на проверки в Русия, какво ли ще се получи? Бас държа, че ще ви арестуват като "съмнителен" или ще намерят 100 начина да ви стъжнят живота, за да ви покажат колко незначителни сте, за да се противопоставяте на системата.

        Коментар


        • #79
          От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

          Такааа. Значи у нас са ми искали "отвори багажника" общо 3+1 пъти (първият е двоен). Някъде 88-89 година, от Старозагорско поделение май, имало избягал войник с пушкалото барабар. Спряха ни на с.Шипка, на влизане в прохода куп милиционери с автомати, пищови и какво ли не. Изкараха ни от колата комплект цялото семейство -проверка на документи, оглед на купето и багажника на Ладата, и чак тогава един капитан ни осветли по причината, но забележете- се извини, и ни каза че и на влизане в Габрово може да ни претърсят. Както и стана час по-късно.
          Втория път беше в Плевенско- с дирекна заповед "отвори". На въпроса- Защо?, захапаха и поискаха да видят аптечка, триъгълник и т.н.
          Третия път- преди месеци- с буса- "Какво караш, покажи отзад". "Вятър карам, буса е празен." и им го отворих.

          В чужбина- Германия, също ми правиха тараш на магистралата. Сложиха лампа, светна "FOLLOW ME" и ме отбиха на паркинга. Проверка за внос на цигари и алкохол (аз съм с БГ номера). Намериха 1 кутия Виктори, със стар бандерол -от преди 6 месеца, в джоба на задната врата, показах им че пуша същите, ама с лев отгоре и ми пожелаха "гуте фарт".
          Тотален тараш, с вадене на всичко, са ми правили само сърбите, преди Белград, и щом посегнех да взема нещо или да кажа нещо, едното ченге се хващаше у белезниците.

          Така че у нас "има ли желание има и начин" (дето вика Колето). Най лесно е да ти искат крушки, триъгълник и аптечка.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • #80
            От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

            Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
            Най лесно е да ти искат крушки, триъгълник и аптечка.
            Които можеш преспокойно да си държиш под седалката
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #81
              От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Които можеш преспокойно да си държиш под седалката
              Ама колко от нас ги държат там и колко -свободни или в сандък-в багажника.
              Между другото, на Партнера най- удобен се оказа джоба, на стената, зад шофьора (там няма врата).
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X