Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка от органите на МВР.Кога и как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    ....Нямам представа. Аз тапия нямам, а опитът ми е изцяло любителски. Но и твърде показателен. Не знам защо жените реагират така. Ако преинсталираш Windows, ще те нахранят. Ако оправиш нещо електрическо - ще ти налеят да пиеш. А само като те видят да идваш с тръбния ключ им омекват краката.
    .....
    Това е от твоя опит . Аз пък имам други впечатления . Омекват им краката и при преинсталация на Windows-а . Останалото съм го препатил 3 в 1 : С тръбния ключ .... абе стана , ама в български вариант : водопроводния ремонт се свърши качествено , появи се после едно качествено питие , в неограничени дози и в резултат .... ми омекнаха краката .

    Има и други разлики с хамериканските филми за водопроводчици , ама не ща да пиша , че току виж - жена ми надзърнала тук .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #47
      От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

      Хаха. Бащицата е водопроводчик. Чувал съм, че му викали "Тодор секса"

      Иначе по темата. Ако си редовен - к'во толккова ти пречи да ти погледне багажника? Виж ако караш нещо нередно - вече търсиш буквите в закона дали е редно или нередно да те проверяват. Аз поне нямам случай да съм возил (че май и докосвал, даже и виждал на живо) някаква незконна стока.

      Коментар


      • #48
        От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

        Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
        Ако си редовен - к'во толккова ти пречи да ти погледне багажника?
        Непрекъснато чуваме този аргумент от полицията. Не е верен.

        Коментар


        • #49
          От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

          Е, като нямаш нищо за криене, защо не ги оставиш да погледнат под дюшека? Само кажи на жената да се покрие малко. Проверката ще е бърза- нали нямаш нищо за криене.
          Че по тая логика, като ти гледам походката, май имаш нещо скрито в /цензура/. И там да погледнат. Тъй де, нали нямаш нищо скрито...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #50
            От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

            А кво да ми пречи,що да не ме спрат 12 пьти от Младост до Люлин по околовръстното в 1 през ноща?Откраднали на някаква УФСЬ Мерцедеса от Народното едно време и айде хайка,а аз съм с Пежо 205 и 3 мадами вътре.Багажника го отваряха поне 8 пъти,документите ми стояха на таблото,че ми писна да ги вадя на всяка керемида.

            После мерих багажника поне 3 пъти и продължава да не ми е ясно как мога да навра Мерцедес вътре ма нали невинен и млад,що да не отворя с усмивка багажника,кво ми пречи.

            Сещам се и за проверка на документи - Розенхайм до Мюнхен за 65 километра / по спомен / 6 пъти ни спираха,да му е кеф да ускорява човек с Нисан Микра,тъкмо набере и айде пак куки.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

              Не искам да споря или да убеждавам никой. Това е мнението ми.

              NIKSD, не помня да съм те обиждал. Така, като си написал втория си абзац, всеки страничен човек ще си помисли, че се познаваме и има нещо странно в походката ми. Имам чувство за хумор, но начина по който си го написал е обида, а не оригиналност.

              Коментар


              • #52
                От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                Не искам да споря или да убеждавам никой. Това е мнението ми.

                NIKSD, не помня да съм те обиждал. Така, като си написал втория си абзац, всеки страничен човек ще си помисли, че се познаваме и има нещо странно в походката ми. Имам чувство за хумор, но начина по който си го написал е обида, а не оригиналност.
                Сега като го чета- прав си. Звучи все едно се познаваме. А те познавам лично точно толкова, колкото познавам лично и Наполеон да речем. Не съм искал да те обиждам. Извинявка.

                Идеята е, че "като си чист, защо се криеш" не работи. Случвало ми се е да ме спират тук /в Калифорниа/. Идва до вратата, ама един нервен такъв. Тъмно, ние се връщаме от гости. Държи се за пищова. Само документи иска. Спирал ме, защото не съм пуснал мигач. Да бе, да! След секунди, втора кола. За един мигач! Като ги попитах направо- извършено убийство на една пряка от където ми била паркирана колата. И съм тръгнал 5 минути след като е станало. Ама това го казаха накрая. В началото само викат "мигача...". Направо си им казах "имате ОК да ровите колата, мене и каквото там искате".
                Аз доброволно съм си подписал, че могат да ми ровят в сметките, да вадят какви ли не данни от къде ли не. Доброволно си давам позицията няколко пъти на ден докато съм във водата. Че и сателитния ни телефон стои включен постоянно. Нямам проблеми да ме ровят. Никога не съм отказвал. И те са хора, и те гадове гонят. Някой пробвал ли се е от скутер да се качи на 30 метрова лодка в тъмницата. 20 километра вътре в морето. В район пълен с наркотрафиканти. По брега ползват Хамъри с картечници по тавана. В морето-скутер... Хич не е лесна и тяхната. Да ровят, но да е по устав или като съм съгласен. Те като се направят на интересни, аз запъвам като магаре на мост. И почваме по устав.

                на кратко- трябва да е регламентирано, иначе всяка страна започва да си прави каквото си иска. Те ряботят за нас, помагайте им. Но всяко нещо си има граници.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #53
                  От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                  Бе то е регламентирано у нас, ама първо народонаселението не си знае правата, второ редовата полюция също така не си знае нейните, и трето практиката показва превишаване на правата от страна на полицията и то съвсем безнаказано.
                  И т.н., и т.н.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                    Tyrtey, много неща са регламентирани, но веднага може човек да се оплаче на арменския поп... Едни видео регистратори като при руснаците, ще решат много проблеми за обикновенния човек. Но ще създадат проблеми на управниците... Що да си режат клона?
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #55
                      От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                      Да да, и да се наложи да си плаща глобите за превишена скорост. Ега па не ))
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Да да, и да се наложи да си плаща глобите за превишена скорост. Ега па не ))
                        Ц. Видеорегистраторът не работи така.

                        Той седи в твоята кола и снима наред, а ти даваш записа на Органите, когато и ако искаш. Така е честно.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ц. Видеорегистраторът не работи така.

                          Той седи в твоята кола и снима наред, а ти даваш записа на Органите, когато и ако искаш. Така е честно.
                          Е да де! Паркирам до стопа пред блока на данъчния, съдията, полицая... и го щтраквам как не спира. И .... Ама надали ....
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #58
                            От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Е да де! Паркирам до стопа пред блока на данъчния, съдията, полицая... и го щтраквам как не спира. И .... Ама надали ....
                            Няма проблеми. Но държавата не налага санкции за нарушения по регистраторите, а само разследва ПТП по тях. Поне в Русия е така.

                            Друг въпрос, че ти на някой голям тежкар просто можеш да му пуснеш запис на простотиите в тубата. Това действа по косвени начини.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                              За 90 минути в Германия са ме спирали повече пъти от колкото за 9 години тук,България води на Германците поне 5:1.
                              Или се правят на интересни или нямат друга работа освен да се заяждат или толкова им е акъла,други причини не виждам.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Проверка от органите на МВР.Кога и как?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ц. Видеорегистраторът не работи така.

                                Той седи в твоята кола и снима наред, а ти даваш записа на Органите, когато и ако искаш. Така е честно.
                                Рушветът е двустранен процес. Та като кукалероса подозира, че го снимам, дали шъ се навие да вземе, а?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X