Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Демек - искаш да кажеш, че са различни неща, или ме поправяш за правилната формулировка?
    Различни са. Велосипедната алея е физически отделена от улицата(с бордюр или друг физически разделител). Велосипедната лента си е просто лента на пътя, отделена с пътна маркировка.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Да де, но той се движи по велоалеята успоредно с теб, с твоята и по-висока скорост, скача,прави лява чупка (което за колоездач не е трудно) и продължава с велосипеда по пеш. пътека. Нямаш много шанс да спреш без съприкосновение.
      п.п. от всички страни съм и псувам всички, но си има стари теми ,,да вардим колоездачи, мотористи, напоследък,псетии и све що мърда".
      За пешеходна пътека всичко е ясно. Въпросът е когато велоалея пресича платното (и светофар, даващ право за едновременно движение) - кой е с предимство.

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Различни са. Велосипедната алея е физически отделена от улицата(с бордюр или друг физически разделител). Велосипедната лента си е просто лента на пътя, отделена с пътна маркировка.
      Е, то на това - физически отделеното - МПС няма място.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Не знам. Най-гот е/беше при арабите- десния, и по- нахалния с голямата кола и свирка.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          гърбици много по града, и камили също... я да кажете къде е най-гладката такава? аз давам глас за 2 броя "гърбави": едната е пред "лидл" в младост4, другата пред гараж земляне.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            С най-гладката е малко трудно, защото не прави нужното впечатление. Най-гърбавата като че ли е на "Драган Цанков", срещу радиото, това нещо е над 50 см и откосите са му направо вертикални. И най-вероятно така ще си остане, понеже там не минава градски транспорт.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              За мен най-големите гърбици си остават направените още по Татово време (э-э-э-э-эххх, Златен век!) покрай бившето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshipper.gif
Прегледи:20
Размер:1.1 КБ
ID:5709711Първо главно (сега НРС). При демокраСтията нещо ги поизпилиха от едната страна само и разрешиха преминаването по улицата (по-рано беше затворена и от двете посоки със знак В2):

              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                При довършването на моста при Семинарията, няколко дни градски транспорт минаваше пред БНР по Драган Цанков и в двете посоки (линии 94 и 120). Не успяхме да потрошим автобусите, но съм съгласен че е много кофти пътеката там. Има и доста други, които достойно си съперничат за челните места в такава класация, независимо дали минава градски транспорт през тях. Такава глупост и толкова глупаво изпълнена, до сега не съм виждал никъде.

                На 10 пътеки по една камера да бяха купували, ефекта щеше да е в пъти по-позитивен, а и камерите да са се изплатили многократно.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  На 10 пътеки по една камера да бяха купували, ефекта щеше да е в пъти по-позитивен, а и камерите да са се изплатили многократно.
                  В камерите кражбАта е по-трудна (пример сагата във Варна), тука що измислени количества асфалт и несъществуващи трудодни са изписали, бедна ниЙ фЪнтазията.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    В камерите кражбАта е по-трудна (пример сагата във Варна), тука що измислени количества асфалт и несъществуващи трудодни са изписали, бедна ниЙ фЪнтазията.
                    Боголюбе, във виртуалното пространство май по-лесно се крадат пари... Дори няма нужда да изкарваш на пътя асфалт, камиони и т.н. - споменаваш 'дигитална камера и технология' и 99% от народа вече вярва, че парите си струват...
                    Резултата също се вижда от малцина. Които дори и да са недоволни - нямат публичността да изреват силно...
                    Само гледай сега какъв цирк ще е за винетките - бедна ти е фантазията...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Боголюбе, във виртуалното пространство май по-лесно се крадат пари... Дори няма нужда да изкарваш на пътя асфалт, камиони и т.н. - споменаваш 'дигитална камера и технология' и 99% от народа вече вярва, че парите си струват...
                      Резултата също се вижда от малцина. Които дори и да са недоволни - нямат публичността да изреват силно...
                      Само гледай сега какъв цирк ще е за винетките - бедна ти е фантазията...
                      Е, във Варна що се разсъхна далаверата с повсеместното видеонаблюдение?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Е, във Варна що се разсъхна далаверата с повсеместното видеонаблюдение?
                        Щото много маймуни на клона... Варненци платиха 'само над 5млн лева', а МВР не иска (и няма основание) да плати още толкова за да се финализира договора...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          А случвало ли му се е на някой да заснеме престъпление с видеорегистратор? Преди няколко дни на мен ми се случи, един младеж нападна и нокаутира възрастен човек на около 80 години. След намеса от моя страна и други свидетели, човекът извършител е задържан и с повдигнато обвинение. Довечера ще го кача, изчаках да му се повдигне обвинение.

                          Какво е вашето мнение, бихте ли предоставили записа на органите и бихме ли свидетелствали?

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Навярно бих предоставил записа - в края на краищата това онагледява извършеното, и орязва възможностите на защитата да преиначи фактите..
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              http://vbox7.com/play:2ccb185ed2

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                А междувременно в тъмно-зелената махала...
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X