Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    после си зае точно неговата си лента
    Ето ти го първият проблем: Преди кръстовището има 3 ленти: на ляво, направо, направо и надясно. След кръстовището има 2 ленти + паркинг за пред посолството.
    Да преговорим: Лявата лента е за: наляво. Средната лента преминава след кръстовището в лява лента. Дясната лента си остава дясна - да не се бърка с паркинга пред посолството (дясната лента изглежда като средна).
    Защо съм заел най-лявата лента? Защото на светофара на Ректората ще завивам наляво. Не се моткам - наложи се да спра заради неуверен пешеходец. Иначе и аз исках да мина. И все бяхме минали и двамата, ако онзи не се беше уплашил (може пък да е бил прав - да не го блъсне колата от средната лента).

    П.П. Аз съм "за" броячите - ето: беля не се случи.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Аз като идвам от летището, си карам по Цариградско шосе в крайна лява лента, нали на орлов мост съм за ляв завой.... [emoji1]

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        Ето ти го първият проблем: Преди кръстовището има 3 ленти: на ляво, направо, направо и надясно. След кръстовището има 2 ленти + паркинг за пред посолството.
        Да преговорим: Лявата лента е за: наляво. Средната лента преминава след кръстовището в лява лента. Дясната лента си остава дясна - да не се бърка с паркинга пред посолството (дясната лента изглежда като средна)...
        Ами да, "много хубаво" са поставени знаците зад телефонната будка да не се виждат и явно объркват водачите. Но и другият е нарушител - защо кара през паркоместата?

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        ...Защо съм заел най-лявата лента?...
        Не съм питал или укорявал това, че си заел най-лявата лента. Просто питам какъв е проблема, че те е изпреварил?

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        ...П.П. Аз съм "за" броячите - ето: беля не се случи.
        Е...ако бяхте в една лента и онзи блееше в брояча вместо в пътя, че да си пресмята стотните...
        Последно редактирано от Kozzzec; 10-05-16, 21:19.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Нямаше на мина на жълто, ако не беше този "офлюс" пред мен. Типичното поведение - да минем така, че да прецакаме всички след нас. Т.е. - да ни хване жълтото. За протокола - след мен се наби още една кола да мине. Но не стига, че наби спирачки след като навлезе в кръстовището, ама засече и дясната лента.
          После па някакъв пешеходец се уплаши да пресече на пешеходна пътека. Сигурно е решил, че нямам спирачки... Аз изглеждам малко страшно.
          А онзи дето се изнесе с облак черен дим (беше зад мен и ме изпревари от дясно) стигна до следващия светофар, където го настигнах.

          Всъщност се радвам, че в този безумен трафик всичко се размина без реални щети и човешки жертви.



          Е аз имам регистратор (вече), но днес по-готиния клип (с крави и селяндур) ми го изтри... Винаги има следващ шанс - ще си купиш. Мога да съдействам с инфо.
          Аз тук нищо не разбрах, ама тоя, дето е с видеорегистратора е за бой. Почти недвусмислено е тръгнал за "Мадрид", а продължава към Университета. В по- натоварено време- напрао си е за бой.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            3 ленти влизат в кръговото. 3 ленти има в кръговото. 3 ленти излизат от кръговото. Защо да съм за "Мадрид" - и десен мигач бях дал - винаги давам.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Още от кръговото на Сточна гара ли?

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Да газиш паветата на "Левски" означава да се връщаш към "Дондуков" или МИНИМУМ да поемеш по "Мадрид". В по- натоварен час, де. За да продължаваш към "Оборище" трябва да си в средна или лява лента на това кръгово. Ако аз я направя твойта траектория в 17:30 ч. и съм с някоя от колите, дето са РВ.... ще ми пищят ушите от псувни до Църна маца. Ако съм с някоя от джипките със СВ..., вероятно само до Орлов мост. Много добре знаеш, като софиянец, че средната лента на "Левски" се ползува и за ляв завой. Не е писано никъде, но го знаеш. Да не говорим, че престрояването за ляв завой от "Мадрид" е тъпо, щото следващите две пресечки на "Мадрид" са забранени за ляв завой.... абе, ти си знаеш.

                П.П. Горе допуснах грешка- трябва да си в средна или дясна лента. Извинявам се на внимателночетящище.
                Последно редактирано от Тропчо; 10-05-16, 22:10.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ще си позволя едно обобщение в отделен пост. Всички бързаме за някъде. Аз съм тръгнал с 12 задачи за 5 часа, а на тоя зад мен жена му ражда... Клипчетата от последните постове са си чисто заяждане на фона на ежедневния трафик. Тук става дума за ЯВНИ нарушения, а не за такива, които извършваме всеки ден, за да спестим 2 минути. Ако нямате какво да покажете, не го показвайте. Личните ми наблюдения са, че все по- често спираме на пешеходна пътека и все по- рядко пускаме тарикатите, правещи ляв завой от дясна лента. Споко- ще се научим.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Тропчо, всъщност многократните ми опити от средна лента преди кръговото да продължа в лява лента след кръговото в над 90% от случаите са завършвали с неуспех. Имаме да учим още много за движение в кръгово. Аз пак отивам да тренирам на запад. И между другото: Нашият ежедневен трафик представлява поредица от явни и безсмислени нарушения. Няма кръв и откъснати крайници в клиповете, които пускам и предпочитам така да остане. На фона на наблюденията ми на запад това нашето не е нормален ежедневен трафик.

                    П.П. Време е българинът да започне да пътува повече из другите европейски страни, за да може повече и по-често да си сверява часовника.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      От тая сутрин,естествено гледам наляво и си излизам и опсс....

                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Другия път гледай и на дясно.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          В България сме. Гледай и нагоре, и надолу.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители



                            Абе не е особено за "нарушители", но пък е куриозно

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              https://www.dropbox.com/s/8eqrfn75dm...14.23.mp4?dl=0

                              https://www.dropbox.com/s/ktr1849fvr...12.44.mp4?dl=0

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Жалко, разминало му се е. А казват, че гледката на влак, удрящ кола, била незабравима.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X