Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разликата между КАТ и МВР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Разликата между КАТ и МВР

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ... Подозирам, обаче, че дори във федералната република, ако до въпросните 9 години по някаква причина не са ти прибрали кинтарите ще ти се размине.
    Какви девет години
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • #92
      От: Разликата между КАТ и МВР

      Чавдар разказва няккаво нещо за 9 години
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #93
        От: Разликата между КАТ и МВР

        А...той кава, че след девет години хванали някого да плаща в Англистан. Аз затова проверих, че в Германистан могат и след двадесет и девет години да хванат някого да плаща.

        Първоначално публикуван от калабак Преглед на мнение
        ДругарЮ, добре, че ми казА ! Ама още по-добре е, че там няма миНиционери, следоватвелно - проблеми никакви (пише ти го професионален шофьор)...
        Другарю професионален шофьор, бихте ли споделил с нас тайната коя ли ще е тая европейска държава? И доколко отбирате от официалния език, на който се говори в нея?
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #94
          От: Разликата между КАТ и МВР

          Могат да те хванат ако са те осъдили. Което не е баш толко просто където и да било ин абсенция.
          Се тая де
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #95
            От: Разликата между КАТ и МВР

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Могат да те хванат ако са те осъдили. Което не е баш толко просто където и да било ин абсенция.
            Се тая де
            Абе много е просто даже. Vollstreckungsverfahren, демек изпълнително производство. И маневри от сорта "неуведомен" не минават. Пускат ти документите по пощата и ако искаш се явявай, ако не искаш-недей.
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #96
              От: Разликата между КАТ и МВР

              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
              Впрочем кочината я правят кочина в не малка степен именно мрънкалата дето мрънкат че е кочина.
              А вие ,,мълчаливите,, с кукерски маски ли ,,оправяте,, реда в държавата или кадите с тамян ?
              Сузуки Джимни 1.3, 99г.

              Коментар


              • #97
                От: Разликата между КАТ и МВР

                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                А...той кава, че след девет години хванали някого да плаща в Англистан. Аз затова проверих, че в Германистан могат и след двадесет и девет години да хванат някого да плаща.



                Другарю професионален шофьор, бихте ли споделил с нас тайната коя ли ще е тая европейска държава? И доколко отбирате от официалния език, на който се говори в нея?
                Бих заложил каквото кажеш, че владея официалният език (писмено и говоримо)+ добро разбиране на местният диалект (който официално се води друг език), повече отколкото ти немския ! Държавата няма да спомена, за да не послужи за още нападки и празни приказки.
                Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                Коментар


                • #98
                  От: Разликата между КАТ и МВР

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Че чужбинчето е нагло е ясно. Но дето всички вкупом се хвърлихте да защитавате милиционерите е много странно. И за кое ги защитавате? Че ..уй хващат а работа не? Или че им плащаме да не работят? Всъщност знаете ли къде се преместиха катаджиите? В гранична полиция.
                  Би ли цитирал наглоста ми ?
                  Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Разликата между КАТ и МВР

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Според теб, каква би била правилната реакцията на полицаите от КОЧИНАТА? Да ти върнат СУМПС, и да тръгнат с включени лампи да гонят хипотетичната "кола с немска регистрация" която кара в насрещното?
                    Според мен, правилното би било единият да остане при мен, а другият да отиде да провери, защото случаят може да има фатални последици ![/QUOTE]

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Ботъм лайн - наиграл си се. Или са те наиграли. По устав. И аз като icos си мисля, че най-вероятно си предложил на полицаите от КОЧИНАТА да те фанат за Х, щото нали ти живееш в У и си над нещата. Нещо ми подсказва, че от тук нататък чинно ще си плащаш глобите наложени ти от полицаите в КОЧИНАТА, вместо да се правиш на приятно разсеян (имам предвид "забравената" глоба от 30 лв). По същия начин по който чинно си плащаш глобите извън КОЧИНАТА, и през ума не ти минава да образуваш изречения на местния, по местоживеене (не те знам къде живееш, не ме и интересува) старшина Страшников.

                    Пък ако прибирането в КОЧИНАТА ти причинява чак такъв душевен дискомфорт - лично аз ти разрешавам повече да не се прибираш в КОЧИНАТА. Все някак ще се оправим и без твоя неповторим интелектуален и творчески потенциал.

                    П.С. И по детайлно бих ти отговорил, ама съм в пробация
                    Много от нас, от много мислене - грешат, няма ли да е по-добре, при наличието на такава възможност, да попитат, вместо да мислят ? Това с прогонването на инакомислещите, вече официално ли го практикувате ?
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-09-17, 09:19. Причина: Корекция на цитат
                    Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                    Коментар


                    • От: Разликата между КАТ и МВР

                      Спирам да пиша (спамя) в темата ! За въпроси и отговори изпращайте ЛС, че цензурата ми диша във врата ! Бъдете здрави !
                      Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                      Коментар


                      • От: Разликата между КАТ и МВР

                        След като си плати глобата, поиска ли си книжката и какво ти отговориха?
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Разликата между КАТ и МВР

                          Първоначално публикуван от калабак Преглед на мнение
                          Бих заложил каквото кажеш, че владея официалният език (писмено и говоримо)+ добро разбиране на местният диалект (който официално се води друг език), повече отколкото ти немския ! Държавата няма да спомена, за да не послужи за още нападки и празни приказки.
                          Твоя воля. Испания, тоест Каталония? Стрелям в тъмното
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Разликата между КАТ и МВР

                            Какво толкова му се "нахвърлихте".Спрели го,взели му книжката и сега е сърдит.И на мен да ми я вземат и аз ще съм сърдит.Но понеже е " интелигентен" сега иска да си плати глобата, а преди защо не е искал- сигурно още не е бил " интелигентен". После кочината му била виновна.
                            CR-V 2.0i RVSi 147PS

                            Коментар


                            • От: Разликата между КАТ и МВР

                              Плюенето по държавата от някой, който сам си го е набил ми причинява зверски дискомфорт. Уморих се да слушам от разни мързеливи оплаквачки за кочината, за скапаната държава и т.н. Няма спор, че КАТ е институция, която трябва да се закрие и изгради наново. Там властва пълна неграмотност и милицонерщина, която със зъби и нокти се бори да не се реформира. Но да отъждествяваш цялата държава с КАТ или с някоя община, че ти е забатачила документите е пълна тъпотия и си заслужава хранилката. То даже му отговарят прекалено интелигентно.

                              Коментар


                              • От: Разликата между КАТ и МВР

                                От разказа излиза че даже НЕ СА му взели книжката. Т.е. компромис са му направили, да не оди пеш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X