Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да закрием летищата!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Да закрием летищата!

    Имам известно подозрение, че това ограничение е не само заради безопасността на автомобилите. Вероятно е свързано с износването на пистата.

    Коментар


    • #92
      От: Да закрием летищата!

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Имам известно подозрение, че това ограничение е не само заради безопасността на автомобилите. Вероятно е свързано с износването на пистата.
      Аз имам подозрение, че ограничението е свързано само и единствено с нечии дебели глави.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #93
        От: Да закрием летищата!

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Аз имам подозрение, че ограничението е свързано само и единствено с нечии дебели глави.
        Не е изключено. Но тя и цялата тема е такава по идея. Въпросът е технически и като такъв няма политическо решение (с гласуване, петиции и тн). Той трябва да се реши от специалисти, какъвто никой тук не е.

        Коментар


        • #94
          От: Да закрием летищата!

          М не мисля
          Решението да има писти на магистралата е политическо.
          В 21 век и НАТО за мен е тотално безумие и най-вече опасно за шофьорите. Като е магистрала (колкото и кофти да е тя) нка е магистрала и да си карам София Пиргос със 130 а не през 30 км да има некви безумни ограничения.

          Което е голям проблем и на нормалните междуселски пътища - тва 60 за кръстовище през 10 км е тих ужас и газ-спирачка което е умеличаване на разхода и предпоставки за катастрофи
          Печелят единствено ушавите с 20 лв
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #95
            От: Да закрием летищата!

            Интересно, никой не мърка, че около Пазарджик по магистралата има дупки като за офроуд полигон и то от много години.
            Никой не мърка, че новите участъци са вече на вълни и вълнички.
            Никой дума не обели, че пътния възел до Чирпан го правят вече за трети път, а за Стара Загора няма и няма и да има скоро.
            Никой не мърка, че на излизане от София, втория завой е разоран от 10 години.
            Никой не мърка, че половината мостове се минават като на рали, щото са дупка до дупка.

            Никой гък не каза, че магистралата Варна-Шумен, заради която започна целия спор, има участъци, в които ще караш с превишена скорост, ама друг път - пак дупки.

            Обаче давайте да затваряме летищата. Ми добре бе хора, затворете ги. Готов съм да се обзаложа, че катастрофите НЯМА да намалеят. Все едно там, където има мантинела, няма катастрофи ли? Ако не сте виждали как стават, да ви разкажа?
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #96
              От: Да закрием летищата!

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ...

              Което е голям проблем и на нормалните междуселски пътища - тва 60 за кръстовище през 10 км е тих ужас и газ-спирачка което е умеличаване на разхода и предпоставки за катастрофи
              Печелят единствено ушавите с 20 лв
              за летището не си прав, но за 60 при кръстовище, съм забелязал тенденция вече да е 70, София Русе почти целия вече е така.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #97
                От: Да закрием летищата!

                С Божията помощ беше потънала безсмислената тема.

                Коментар


                • #98
                  От: Да закрием летищата!

                  Прочее, явно популизмът надделя:
                  http://www.dnes.bg/stranata/2010/12/...trakiia.106217

                  Коментар


                  • #99
                    От: Да закрием летищата!

                    Цитат от линка:
                    "Според експертите монтажът на мантинела в тези участъци значително ще намали тежките пътнотранспортни произшествия, възникнали вследствие на челни удари на моторни превозни средства."
                    Не мога да се начудя що за "експерт" ще изсере такава глупотевина. Но може това да е поредната журналистическа измислица.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Да закрием летищата!

                      Кольо, "експерт" на евробългарски значи просто човек, пригласящ на правителството. Не търси скрита истина.

                      Коментар


                      • От: Да закрием летищата!

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Цитат от линка:
                        "Според експертите монтажът на мантинела в тези участъци значително ще намали тежките пътнотранспортни произшествия, възникнали вследствие на челни удари на моторни превозни средства."
                        Не мога да се начудя що за "експерт" ще изсере такава глупотевина. Но може това да е поредната журналистическа измислица.
                        Кольо кое не ти е ясно???
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Да закрием летищата!

                          Някой радетел за "летищата" по магистралите да каже колко аварийни кацания са направени там, колко летища има наоколо и защо не може там да се кацне, а трябва на магистралата? Колко време ще е нужно за затваряне на магистралата и изчистване на някакъв безопасен периметър?

                          Коментар


                          • От: Да закрием летищата!

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Прочее, явно популизмът надделя:
                            http://www.dnes.bg/stranata/2010/12/...trakiia.106217
                            Що бре ? Може пък експертите да четат във Форума . Или пък Водния дух , пускайки тази тема , да е имал изпреварваща информация .
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Да закрием летищата!

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Кольо кое не ти е ясно???
                              Казвано е в началото на темата, но пак да го кажа:
                              Кой е този безумец който ще навлезе в насрещното на магистралата? Дори да приемем, че се движи с разрешената скорост-130 км/ч. Насрещният пак да е с толкова?..Естествено ако се целунат челно няма да може да се познае марката на колите. А ръце и крака ще ги търсят по на 200 метра. Именно страха от подобен удар възпрепятства навлизането в насрещното.
                              А ако се каже като аргумент, че може шофьорът да е заспал, и затова да не е видял, че влиза в насрещното-в този случай при поставени разни бетонови прегради става даже по-страшно.
                              Всичко това, и даже повече трябва да се знае от истински експерт. Но както се каза-те говорят на "Евробългарски"...
                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Някой радетел за "летищата" по магистралите да каже колко аварийни кацания са направени там, колко летища има наоколо и защо не може там да се кацне, а трябва на магистралата? Колко време ще е нужно за затваряне на магистралата и изчистване на някакъв безопасен периметър?
                              А ти се моли да не се налага такова кацане...
                              Въпрос в същия смисъл-във всички коли се слагат аптечки и пожарогасители.В колко от слуаите се налага да се ползват, и не е ли по-добре да не се слагат, че саямо заемат място и тежат...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Да закрием летищата!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                ...А ако се каже като аргумент, че може шофьорът да е заспал, и затова да не е видял, че влиза в насрещното-в този случай при поставени разни бетонови прегради става даже по-страшно...
                                По-страшно?? Ми тя формата им е точно проектирана да връща в платното отклонил се автомобил.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                ...А ти се моли да не се налага такова кацане...
                                Въпрос в същия смисъл-във всички коли се слагат аптечки и пожарогасители.В колко от слуаите се налага да се ползват, и не е ли по-добре да не се слагат, че саямо заемат място и тежат...
                                Да, те катастрофите и пожарите става веднъж на петдесетилетка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X