Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имаше оплаквания, че гайката за закачване на закачалка е прекалено слаба. То, това си беше само фирмената марка, а не закачалка.
    Добавил съм една достатъчно яка външна гайка в шева на гръбната платка. Мисля, че би издържала и нещо до 20-30 кг. статичен товар.
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Задна гайка.jpg Прегледи:0 Размер:136.5 КБ ID:6964926
    Следва продължение...
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Ей, Венци, ще се научиш да шиеш ризи ти

      Много добър анонс на новата партида, не знам кое те мотивира - създаването на продукта или някакъв гъдел за проучване на потребителя… но е интересно и ти се получава добре и е двата случая!

  • Цветовете ще са предишните- Сахара (бежаво) и Каки (зеленикавокафеникавонамквоси).
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Цветове_copy.jpg
Прегледи:233
Размер:252.5 КБ
ID:6964929
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Предстои пробно боядисване, фиксиране, омекотяване... ново замерване на свиваемости и някои други тестове. Тогава ще пусна мерки и теглилки.

      КРАЙ! Вие сте за въпроси и коментариЙ.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • С удоволствие бих си взел от новата партида,амааааа .....старата грам не е мръднала,та ще се въздържа.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240514_155306.jpg
Прегледи:265
Размер:310.6 КБ
ID:6964937
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • Тропчо
          Тропчо коментира
          Редактиране на коментар
          Ми... свали я от тая закачалка, поноси я малко, де. Седем години минаха, трябваше да се е разпаднала отдавна. И аз деца храня!

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Абе поносвам я от време на време. А пък ако отдавна се беше разпаднала,пак нямаше да си купя но по съображения,точно обратните на гореописаните. Ебаси студио Хикс-а,а?😁


        • #551.1

          blackfirefly коментира
          Днес, 14:46


          Браво! Идеята с това джобче е много добра! Ако побира и смартфон ще бъде супер!!!
        Зависи от телефона. Моят влиза доста приятно и стегнато, без риск от изпадане, но на тема "размер" има доста по- амбициозни от мен.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240514_161238_copy.jpg
Прегледи:232
Размер:245.4 КБ
ID:6964944
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Комплект "путури" няма ли да направиш ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • Има ли начин да ми "сготвиш" по мой размер?
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • Тропчо
              Тропчо коментира
              Редактиране на коментар
              Естествено! Ти си един от хората, заради които захващам новата партида.

          • И за ризите е хубаво да имаш човек…баси…
            Като те облече Венци ще ти дам ако съм взел нов мотор машинката за снимка да си направи продуктовото позициониране той….рекламата преди всичко все пак…
            За мен две зелени…размера като дадеш размерите…
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар



            • icerunner коментира
              Вчера, 03:33
              Ей, Венци, ще се научиш да шиеш ризи ти
              Много добър анонс на новата партида, не знам кое те мотивира - създаването на продукта или някакъв гъдел за проучване на потребителя… но е интересно и ти се получава добре и е двата случая!

              Много ми е сложна мотивацията и ще я споделя в отделен пост, Сашо.
              Преди време, обещах че онова е пробна партида и ще направя поне втора, с корекции, които ще бъдат съобразени с желанията на потребителя и т.н.
              Тогава (2017 година) изкупихте почти всичко, което уших. Това беше доверие към форума, адаша и към мен, каквото не бях очаквал.
              Да, ама обещанието за втора партида, дето да е по- хубава и съобразена с коментарите и забележките си остана да виси във въздуха. Такива неща постоянно ми се бъркат в ежедневието. Обещал съм нещо и не съм го направил, сиреч съм излъгал. Остана ми едно чувство за недовършена работа и чат-пат ме сръгва в бъбреците. Такива неща ми докарват бъркотия в мозъка, дезорганизират ме и ми пречат да си настроя чакрите.
              Реших, че ще туря край на този вътрешномисловноподсъзнателен тормоз и ще пусна тази втора партида.
              Отсега казвам, за трета не обещавам.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • Не бягай от отговорност от сега де…
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • Мисля, че и на цвят я докарахме. Още от втория път се получи. В момента съхнат, вляво е новата.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Риза боядисана_copy.jpg
Прегледи:126
Размер:355.4 КБ
ID:6965716
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    Копчетата бели ли ще са ?

                  • Тропчо
                    Тропчо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тези са само за пробната бройка. Загледал съм едни (имитация на еленов рог) които ми стоят подходящо и на двата цвята. Ако не- ще ги боядисвам в тона на плата, както бяха предните.

                • Късно ли е да добавя една идея, ако вече не е била обсъждана, мисля е супер лесно и бързо за добавяне ако ви се понрави?

                  Някъде горе към раменете да има едно не знам как се казва, парче плат с уше и копче, за да може ризата да и се навият ръкавите и да се фиксират да не падат, така имаме риза две в едно, с дълъг и рък ръкав.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Късно ли е да добавя една идея, ако вече не е била обсъждана, мисля е супер лесно и бързо за добавяне ако ви се понрави?

                    Някъде горе към раменете да има едно не знам как се казва, парче плат с уше и копче, за да може ризата да и се навият ръкавите и да се фиксират да не падат, така имаме риза две в едно, с дълъг и рък ръкав.
                    Може да погледнете пост № 553. Ако Ви разбирам правилно, там е отговорът.
                    П,П, Не знам как се случва на другите, но на мен навити ръкави (дори без щрифелка) никога не са ми падали. Темата си е направо за "Ловци на митове", ама напоследък не съм ги засичал по Дискавърито.
                    Последно редактирано от Тропчо; 23-05-24, 19:09.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • Дали да не дръпна още няколко тигела на канона и подканона? Евентуално, да пришия два пагон носача?
                      Взето от нета:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_14680.jpg
Прегледи:72
Размер:83.1 КБ
ID:6965843
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • Стоян Боюков-Sariones
                        Стоян Боюков-Sariones коментира
                        Редактиране на коментар
                        Това с пагона твърдо НЕ. Поне по мое виждане де!

                    • Здравей, колега като уточниш модела дай телефон за поръчка........

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X