Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Не казвам , че са забранени , но явно им се вижда страннно и задават въпроси , от къде си що си ква работа имаш ... и ако не им ближеш гъза се заяждата ,закона им дава право .... оффф избягахме от темата , идеята ми беше , че за в цивилованан страна , за населено място , ако не ти е по служба си доста презапасен
    На което отговарям - работя еди къде си -правя еди какво си (от типа водя курсове за тактическа подготовка с маркиращи боеприпаси).... Разговора отива в съвсем друга плоскост вервай ми....
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Доколкото познавам MadDog, ако има ситуация всяко от тези неща ще го ползва по предназначение. Въпроса е как ние по "цивилните" граждани сме подготвени, и дали ако видим на бул. Витоша как стъклена витрина се чупи и пориязва случаен минувач, ще можем и знаем как да ползва FAKit-a.
      п.с.
      Повечето се превръщат в репортери на FB
      п.с.с.
      Прост народ слаба държава
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Quadra Drive
      JEEP: The dirtiest of the four-letter words

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Първоначално публикуван от d4storm Преглед на мнение
        ...... дали ако видим на бул. Витоша как стъклена витрина се чупи и пориязва случаен минувач, ще можем и знаем как да ползва FAKit-a.
        п.с.
        Повечето се превръщат в репортери на FB
        п.с.с.
        Прост народ слаба държава
        Да, в силните държави неспирно тренират спасяване на "пориязани" хора от Витошки витрини със "факити".
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          ХА ХА хах АХа ха ХАха ... много си лоШ ама се смея на глас целия офис се обурна
          Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Quadra Drive
          JEEP: The dirtiest of the four-letter words

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            Бе да си призная честно - от турникетиране ми замина един много хубав колан..... Надали обаче е интересно на обществеността....
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Ръкавиците ми харесаха, какъв е произхода и откъде могат да се закупят същите или подобни?

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                Ръкавиците ми харесаха, какъв е произхода и откъде могат да се закупят същите или подобни?
                Поръчваме си ги от тук:
                http://www.uktactical.com/acatalog/W...at_Gloves.html

                Ако искаш свирни и ще те пишем в следващата поръчка.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Ако искаш свирни и ще те пишем в следващата поръчка.
                  Ако офертата не е индивидуална (към колегата Шопов) - свиркам, бройте ме
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Ей го мойто еври дей кери в най-малкия вариант, най-големия няма да го показвам щото възлиза на много килограми и много снимки трябват...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04926.JPG
Прегледи:1
Размер:313.7 КБ
ID:5453309
                    Последно редактирано от The Back Bone; 11-02-13, 20:35.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Вземи поне ЕГН-то да си прикриеш!

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Мерси, имам и без ЕГН, ама явно съм взел тази с ЕГН.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                          Ей го мойто еври дей кери в най-малкия вариант, най-големия няма да го показвам щото възлиза на много килограми и много снимки трябват...

                          [ATTACH=CONFIG]548062[/ATTACH]
                          Хубаво ти е керито(не знам какво значи).Мойто ще го снимам тези дни.

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Every Day Carry - туй дето го носиш всеки ден в тебе
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                              Мерси, имам и без ЕГН, ама явно съм взел тази с ЕГН.

                              Поне скрий на снимката го.

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Готово. На първата табелка ми бяха написали само двете имена и нямаше ЕГН, направиха нова на която имаше ЕГН ама и трите имена бяха със съкращения Димит Стеф Ненч....чак на третата табелка направиха всичко като хората...абе военна работа...
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X