Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ха познайте магнитуда!

    Знам ли? Явно има по-чувствителни вестибуларни апарати. И моя е такъв,ама съм му свикнал, та не лягам долу.
    Трябват си трениривки с огнена вода постоянно.

    Коментар


    • От: Ха познайте магнитуда!

      Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
      Не съм от хората които се плашат лесно но постепенно развивам някаква фобия и се чудя какво да правя......
      Онзи ден бях в мазето на Йордан Колев и ми се стори че има някакво тресене и леко пребледнях и ми падна кръвното.Преди 3 часа ме изкараха от нас защото се скъсал оптичен кабел в едно мазе,когато отидох и влезнах в мазето падна едно стабилно парче мазилка от тавана ....... колегата в този момент каза "сигурно заметресение" и след части от секундата бях паднал на земята пребледнял.
      Единственото нещо което досега ме е карало да побелея и така да ми стане лошо е когато видя кръв излизаща от мен..... .
      Незнам какво ми стана от това заметресение но пък не изпитвам страх........
      А сигурен ли си че ти пада кръвното, а не се вдига? Щото мен като ме хвана голямото шубе при силния трус, адреналина ми беше до небесата, а пулса 200, и със сигурност не ми беше паднало кръвното.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Ха познайте магнитуда!

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        А сигурен ли си че ти пада кръвното, а не се вдига? Щото мен като ме хвана голямото шубе при силния трус, адреналина ми беше до небесата, а пулса 200, и със сигурност не ми беше паднало кръвното.
        Принципно ми пада кръвното та си знам ,че на ден си ми трябва кафе или шоколад за да не ми става зле .
        Когато адреналина ми е в повече ,пулса го чувам как бие в ушите и усещам как във вените ми кипи енергия.
        Единствено когато видя кървяща рана от мен ми е ставало така .При всякакви други кървави сцени нищо ми няма ,даже са ме "хвалили" как съм издържал в "кървави" ситуаций но от мен ли е кръвчицата ставам бял като платно .
        Нямам идея защо така ми става но грам не е да ме обзема паниката или да изпитвам страх .
        Лудак

        Коментар


        • От: Ха познайте магнитуда!

          Хмм, аз досега пък си мислех, че медиите си раздухват небивалици... Пуснах анкета, ще ми е много любопитно да видим какви ще са резултатите...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • От: Ха познайте магнитуда!

            Ако не ви мине с отминаването на вторичните трусове, може би трябва да се обърнете към специалист. Няма нищо срамно.

            Коментар


            • От: Ха познайте магнитуда!

              Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
              Аз съм същия,откакто раздруса не мога да спя нощно време,будя се на всеки час и се ослушвам като лалугер.
              Аз съм същия много е гадно.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Ха познайте магнитуда!

                На всички, които им "друса" посред нощ, им препоръчвам една терапия. Качете се на лодка за няколко дни. После ще ви е терсене като не ви друса. Клин, клин избива. Изпробвано- работи!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Ха познайте магнитуда!

                  А, спя безгрижно аз. Друса ми докато съм буден.

                  За лодката - не помага, тя лодката си е така и там ще се разтревожа ако спре да се лашка. И колата като ми друса изобщо не се стряскам, освен че псувам на майка кмета и регионалния министър.

                  Коментар


                  • От: Ха познайте магнитуда!

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    На всички, които им "друса" посред нощ, им препоръчвам една терапия. Качете се на лодка за няколко дни. После ще ви е терсене като не ви друса. Клин, клин избива. Изпробвано- работи!
                    Ъхъ, или просто да се повозят на някоя разхода при някой, дето не си поплюва с карането. После 1-2 бири, и като се прибереш вкъщи си безсмъртен.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      Случка- спиме си ние на лодка, рано сутрин в Хавай. Друсна нещо, аз само изпсувах "ей, няма да се научат да карат бавно в марината..." и пак заспах. След половин час чувам ветровия генератор започва за свисти. С половин око поглеждам и поставям диагноза "тия кретени спряха тока, акумулаторите под 14 волта и ветровия завъртя". И заспивам пак. След час ми изщръква релето на газовата бутилка, замирисва на кафе. "Ясно, още няма ток, няма ли един кадърен електричар наоколо бе...?" И продължавам спейки да си чакам кафето. Накрая ме будят "Ставай! Водата около нас жълто-кафява!" А трябва да е синя... Поставям поредната дизгноза "Някой генй е копал и е скъсал кабела. Е за това е жълта водата и за това няма ток". Чак като си изпих кафето и ми светна, че не излитат самолети от летището. Включихме радиото- голямо земетресение...

                      Та на лодка е различно- поставяш диагнозата и заспиваш пак. Ако се стряскаш от всяко поклащане... Затресе ли ми се леглото, най-много да издам команда "лашни шкота бе, кьорав ли си!".
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        В 23:08 е имало 3,2 по Рихтер. Сайтът на БАН обаче нещо се е бъгнал и не мога да видя къде точно. Стори ми се Пазарджик, но може и Ихтиман да е.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                          В 23:08 е имало 3,2 по Рихтер. Сайтът на БАН обаче нещо се е бъгнал и не мога да видя къде точно. Стори ми се Пазарджик, но може и Ихтиман да е.
                          BULGARIA
                          Area: Белово, Пазарджик, България
                          78km ЮИ от София
                          2012-06-03 20:08:50
                          Lat: 42.18; Lon: 23.96; Depth: 2km
                          Mag: 3.5

                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            3.5 на 2км сигурно бая се е усетило в Пазарджик...

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              На всички, които им "друса" посред нощ, им препоръчвам една терапия. Качете се на лодка за няколко дни. После ще ви е терсене като не ви друса. Клин, клин избива. Изпробвано- работи!
                              И аз това разправям. Поне една седмица зимата на лодка, гмуркане от дингито по 3-4 пъти на ден при вълна, после може със самолета през стабилна буря, и имунизацията е 100% поне за няколко години. И кръвното е наред, и стреса - никакъв.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                3.5 на 2км сигурно бая се е усетило в Пазарджик...
                                Два труса, хоризонтални, посока Изток-Запад, не особено силни. Пернишкото се усети по-продължително и по-силно.
                                LZ1AIV

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X