Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спасяване чрез GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Спасяване чрез GSM

    Чавдаре, понеже се обръщаш пряко към мене, може ли и аз?
    Трябва ми хартиената карта, печата от института в Павлово. Нямам толкова пари, те наистина са много.
    Мога да обясня защо, мога да покажа и как се използва. Не е конкуренция на твоя живот, по никакъв начин. Потребна ми е в обществена полза. Но наистина е нужна, и нищо общо с електронните карти.
    Ако искаш да дадеш пари за това - ще те благославям додето съществува тоя сайт, и това не е задяване.
    Аз просто нямам толкова, иначе щях да го направя сам.

    Коментар


    • #77
      От: Спасяване чрез GSM

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      .........

      Нали има услуга bipper - тя работи точно така.

      ........
      При Bipper е още по-лесно. Услугата е уеб-базирана. Просто оставяш потребителското име и паролата на "тате Пешо" и при нужда се влиза в акаунта ти и те виждат.
      П.С. Ако ""тате Пешо" злоупотреби с акаунта, точността на услугата не е достатъчна за да те хванат, че си при комшийката, а не в офиса

      Коментар


      • #78
        От: Спасяване чрез GSM

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Айде тогава и аз да се разплача.
        Не обичам ГПСите, не ми показват нищо. Мястото - да, а следващите действия - не.
        Там няма картен лист, и за мене играта е приключена.
        Попаднал си на куц ГПС....!Може би в два случая това устройство ми е спасявало живота в централен балкан миналата зима !
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #79
          От: Спасяване чрез GSM

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Такъв резЪлтат може да се получи само с програма на Бил Гей.
          Г-н Георгиев, Знам, че любимия Ви GSM апарат e модел бил много популярен шейсет и пета - големия сняг, но барем един калкулатор требе да има. Моля Ви се, изказвайте се по-подготвен за в следваще
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #80
            От: Спасяване чрез GSM

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            Г-н Георгиев, Знам, че любимия Ви GSM апарат e модел бил много популярен шейсет и пета - големия сняг, но барем един калкулатор требе да има. Моля Ви се, изказвайте се по-подготвен за в следваще
            Росене, земи чети по-нагоре. Кръгли клетки отдавна няма. Ако е останала някоя то я пазят за тебе.

            а...извинявам се. Има. Слагат ги по МОЛове и други големи сгради за вътрешно покритие.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #81
              От: Спасяване чрез GSM

              Вальо...С теб сме се виждали,аз съм онзи с големия канон на събора на копривките с двете малки деца дето ти бяха седнали на капака на джипката...,Росен не го познавам ,ама що така се дразните !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #82
                От: Спасяване чрез GSM

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Вальо...С теб сме се виждали,......
                Тя темата отдавна загуби смисъл, та ще ти кажа.
                Явно не го познаваш Росен, а и мане. Той може да ми е таглил една майна ама със сигурност не си го е сложил на сърце. Аз също.
                Основната директива в Пловдивската дружинка е 'да става купон'. Ако дойдеш някой път, ще усетиш.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #83
                  От: Спасяване чрез GSM

                  Колеги, на ПСС ли ще се правим? Или ще им дублираме дейността? Нещо не ми се връзва. Оффроуда ли ни омръзна? Или като са Ви счупени колите е скучно? От къде дойде тази мания за спасяване? Май другата седмица зорлем ще търсим някой да спасим. Давайте да спасяваме.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Спасяване чрез GSM

                    Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                    Колеги, на ПСС ли ще се правим? Или ще им дублираме дейността? Нещо не ми се връзва. Оффроуда ли ни омръзна? Или като са Ви счупени колите е скучно? От къде дойде тази мания за спасяване? Май другата седмица зорлем ще търсим някой да спасим. Давайте да спасяваме.
                    Офроудът за различните хора има различна мотивация, а за съжаление, хора за спасяване има винаги. И не, не се правим на ПСС, ние си имаме МСС. В което няма нищо изненадващо и между двете има много общо дори в названието - ПСС също е доброволческа организация, макар и отдавна да се е наложила като последна инстанция в полето си на дейност.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Спасяване чрез GSM

                      Не само в Офроуда, а и в живота всеки има различна мотивация. И желанието да се помогне на някой в нужда.
                      Но за общността ни са по-важни са безопасността, осъзнаването, подготовката и поемането на рискове. За да е подготвен човек, включително и за спасяване, трябва да е научил, отработил, "изиграл" всички възможни ситуации и сценарии. Помощта за другите е един от най-важните сценарии. Включително и психологически. Който се е занимавал с колективни екстремни спортове, знае много добре ценноста на подготовката и взаимопомощта. Индивидуализма няма място там.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #86
                        От: Спасяване чрез GSM

                        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                        Росене, земи чети по-нагоре. Кръгли клетки отдавна няма. Ако е останала някоя то я пазят за тебе.

                        а...извинявам се. Има. Слагат ги по МОЛове и други големи сгради за вътрешно покритие.
                        А, бе ДрОгарю Георгиев, ти не си чел "по-горе". Казал съм и програмата и условията на измерване и даже съм си поиграл да нарисувам визуализацията дадена от програмата. Да виждаш някакви триъгълници или пресечени паралепипеди?

                        Извинявам се на останалите читатели на темата, ама с Вальо ако не се говори малко по-брутално той не чува (чете)
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Спасяване чрез GSM

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          А, бе ДрОгарю Георгиев, ти не си чел "по-горе". Казал съм и програмата и условията на измерване и даже съм си поиграл да нарисувам визуализацията дадена от програмата. Да виждаш някакви триъгълници или пресечени паралепипеди?

                          Извинявам се на останалите читатели на темата, ама с Вальо ако не се говори малко по-брутално той не чува (чете)
                          Росене, това, че четеш само собствените си постове, не променя някои дадености. Пробвай да прочетеш още по-нагоре.
                          Няма кръгови клетки. На един стълб се слагат 3 антени на 120гр., които за оператора са разпознаваеми. Отдалечеността също може да се определи, макар и не с голяма точност.
                          Програмата с която се опитваш да се позиционираш е толкова неподходяща, че има само едно място където можеш да си я прибереш.
                          На 3 страници тема се говори за достъп до някаква информация и дали тя би била полезна. Дали са имали предвид Гугал?

                          ...и не е вярно, че не чувам. Напротив, но имам селективна чуваемост. Чувам само компетентните мнения.
                          Преди да напиша 17ти пост в тази тема се обадих за да питам как стоят нещата към днешна дата.
                          Източника не компетентен чак колкото тебе.Ръководил е изграждането само на два оператора в България.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #88
                            От: Спасяване чрез GSM

                            Ами направи си труда да вземеш повече материал от източника. Източи, така да се каже. Пък после ни залей тука всичките.
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Спасяване чрез GSM

                              Все пропускам купона в интересните теми
                              Лудак

                              Коментар


                              • #90
                                От: Спасяване чрез GSM

                                Да повдигна малко тази интересна тема

                                Току що гледах по NatGeo филмче за подслушването на телефоните в Великата Грейт Британска Англия. Темата е малко в страни от нашия разговор, но в един момент го засяга. Хората коментират това, колко време е нужно за да бъде засечен източника на телефонно обаждане в случай на отвличане и искане на подкуп. Поканили си експерт от службите и му взимат интервю в присъствието на прилична за целта демонстрациионна техника. Един вид - на работното му място. С две думи, човека обясни, че ако обаждането е от стационарен телефон се хваща на мига, независимо от предприетата защита. Ако обаждането е от мобилен телефон, с взети всички известни предпазни мерки, за 7 секунди хайвана получава информация за номера, на кого е този номер и... къде се намирааааааа! Водещия на предаването, от собствения си телефон се заиграва с последното от трите, понеже другите две са известни. Качва се на колата си и тръгва да кара. През това време гледаме екрана на милиционера. Водещия кара през град, излиза от града и отива до някаква пречиствателна станция, с надеждата да раздуе евентуалната си позиция. От това, което успях да видя беше, че позицията му в най-лошия случай беше определена с точност до радиус от 10 метра. В страни от екрана с картата имаше таблица с всички параметри на движението му, определени с точност, по-добра от на Гармина в колата ми.
                                Незнам каква триангулация ползват, амплитуди, дължини на вълни и каквото още има, ама разултата е зашеметяващ. По разни статистики, в България по комуникациите сме на водеща световна позиция. Значи може!
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X