Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересна статия повдигаща въпроси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Интересна статия повдигаща въпроси?

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Аз разлика правя, но в моя квартал слагаха крановете като сменяха водопровода. Не е никак отделна система.
    Смяната на водопровода е само повод. Пък и в края на краищата, те именно към него са вързани (естествено са част от него). Поне аз не знам държава, в която да има нарочен, отделен "противопожарен водопровод".
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #62
      От: Интересна статия повдигаща въпроси?

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Смяната на водопровода е само повод. Пък и в края на краищата, те именно към него са вързани (естествено са част от него). Поне аз не знам държава, в която да има нарочен, отделен "противопожарен водопровод".
      Няма, разбира се. Подменя се водопровода, защото старата инсталация не може да издържи новите екстри по трасето.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #63
        От: Интересна статия повдигаща въпроси?

        Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
        Незнам дали е точно по темата /може би има връзка/ но ми прави впечатление масовото поставяне в София на пожарни хидранти. Например в ж.к. Люлин на улица с дължина окло 200 метра наскоро поставиха 6 или 7 такива съоръжения. Едва ли не за всеки вход на блок по един. На длуги места също виждам да постовят доста такива кранове за пълнене на пожарни автомобили.
        Ами масово ги сгъстяват та по-бързо да гасят горящите напоследък автомобили
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #64
          От: Интересна статия повдигаща въпроси?

          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
          Няма, разбира се. Подменя се водопровода, защото старата инсталация не може да издържи новите екстри по трасето.

          Искаш да кажеш, че поставянето на тези кранове е повод за подмяна на водопровода. Излиза, че понеже ЦвЦв е обсебил харченето на едни пари, се явява "далавера" да се паднеш в района на реализация на схемата - нещо като да "мине корпусът" едно време!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #65
            От: Интересна статия повдигаща въпроси?

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Искаш да кажеш, че поставянето на тези кранове е повод за подмяна на водопровода. Излиза, че понеже ЦвЦв е обсебил харченето на едни пари, се явява "далавера" да се паднеш в района на реализация на схемата - нещо като да "мине корпусът" едно време!
            Виж ся, водопровод може да се подмени по ОПРР, евентуално по ОПСР , но ако ще му се добавят пожарни хидранти е по Бедствия и аварии. Изписват аварийна подмяна на определен кръг и добавят пожарни хидранти.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #66
              От: Интересна статия повдигаща въпроси?

              CAESAR, не мога да ти пиша по темата, която ме интересува, защото е затворена, а изглежда няма начин за пращане на лично съобщение. Интересувам се от тонколоните, които продаваш. продаваш ли ги още и колко им искаш. Благодаря.

              Коментар


              • #67
                От: Интересна статия повдигаща въпроси?

                Първоначално публикуван от Denkatamm Преглед на мнение
                CAESAR, не мога да ти пиша по темата, която ме интересува, защото е затворена, а изглежда няма начин за пращане на лично съобщение. Интересувам се от тонколоните, които продаваш. продаваш ли ги още и колко им искаш. Благодаря.
                Щом някоя тема е затворена, то е нарочно и писането по въпроса в други теми е поне толкова неприемливо. Например човекът е приключил с продажбата.
                Нямате право на лични съобщения, защото сте нов участник. В темите за продажба задължително има телефонен номер, който трябва да се ползва в такива случаи. Ако го няма, това е още един дебел намек, че въпросът е приключен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X