Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Ще ти кажа какви са предимствата на О1:
    точи се брутално лесно, чупи се трудно и е известна с това, че си запазва характеристиките при много студено време. Това, че ръждясва много е вярно, но на мен не ми пречи.
    Имам няколко финки, но любимата ми си остава



    въпреки, че вече цялото острие е в разни цветове и е малко тежка за носене.

    За неръждаемите от RWL и Сандвик съм виждал скандита, от 154 нямам спомен.
    Зима иде

    Коментар


    • От: Моят нож

      Ножът на Рей Миърс много напомня на Хеле Темагами....дизайн на Лес Страуд
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Странно, аз не виждам прилика
        Зима иде

        Коментар


        • От: Моят нож

          Хм, май единстените прилики са че са скосени на сканди на нула и че имат кожени кании, от там нататък аз само разлики виждам...?

          П.С. Ми значи време е да се появи сканди и в 154СМ

          П.С.С. Ако ми кажеш на паяка за чий шнур са му я избичили тая дупка... ?!? При фолдърите ясно, ама тука е фикс, а дупката сериозно си отслабва острието точно в този участък... маркетингов маразъм някакъв.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Много се задълбавате..
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Нали за това става въпрос /много потаен нож-едва го намерих/!?
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • От: Моят нож

                Мхм, той е, милинкият...
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-14-111.jpg
Прегледи:1
Размер:24.0 КБ
ID:5453853Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-14-112.jpg
Прегледи:1
Размер:27.4 КБ
ID:5453854Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-14-113.jpg
Прегледи:1
Размер:30.0 КБ
ID:5453855Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-02-14-114.jpg
Прегледи:1
Размер:29.9 КБ
ID:5453856
                  Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Имам същия майтап, само че червеничък
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      ...Ако ми кажеш на паяка за чий шнур са му я избичили тая дупка... ?!? При фолдърите ясно, ама тука е фикс, а дупката сериозно си отслабва острието точно в този участък... маркетингов маразъм някакъв.
                      По принцип "финките" не са концепция за злоутреба, не че спайдеркото не е супер здраво, но Рей Миърс и който и да е подобен, възлага тежката работа на брадва, не на нож.

                      Още повече, че "неръждавейката" е в пъти по- склонна да се пречупи от "ръждаемата".
                      Зима иде

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Ясно, то триадата на Несмук си важи с пълна сила и днес (брадва - тежък нож-лек нож/фолдър). Ама защо умишлено да се отслабва ножа, колкото и корава да е стоманата ? Чист маркетинг, ИМХО. Щото ако няма тъмбхол (на фикс, забележи !), няма да е паяк

                        P.S. Не критикувам ножа по принцип, напротив, даже много ме кефи. И аз, като си взех Темперънс 2, и дълго се чесах по тиквата - на кой идиот му е дало сърце да окепази ножа с тая дупка.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Имам същия майтап, само че червеничък
                          Майтап майтап ма е ноШ нали.
                          Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Двете ми ежедневни "згъвайки"....
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0348.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5453874
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Ясно, то триадата на Несмук си важи с пълна сила и днес (брадва - тежък нож-лек нож/фолдър). Ама защо умишлено да се отслабва ножа, колкото и корава да е стоманата ? Чист маркетинг, ИМХО. Щото ако няма тъмбхол (на фикс, забележи !), няма да е паяк

                              P.S. Не критикувам ножа по принцип, напротив, даже много ме кефи. И аз, като си взех Темперънс 2, и дълго се чесах по тиквата - на кой идиот му е дало сърце да окепази ножа с тая дупка.
                              Не се притеснявай, няма как да се засегна дори да кажеш, че е пълен боклук. В края на краищата всеки си има вкус.
                              А относно маркетинга, ако не беше той - примерно Гербер щяха да са фалирали много отдавна, та за съжаление си е фактор.
                              Зима иде

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Отрудена в ежедневието, с "подобрения"... 10+ години в джоба:

                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X