Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Много пари давате за камъни.....
    Аз с един китайски камък дето не му знам и номерацията за левче след това стропинг с паста и БРЪСНЕ.
    И това за около 5 мин.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Щом си доволен, какрай я така.
      Само за любителите на водните камъни ще споделя, че с напредването става маниашки пристрастяващо. С 8000 метала става като полирано огледало. Иначе и порцеланова чиния може да точи. Въпрос на вкус.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Моят нож

        и още един от моите......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:вихрен.jpg
Прегледи:1
Размер:21.1 КБ
ID:5371957Натиснете снимката за да я уголемите

Име:вихрен ,.jpg
Прегледи:1
Размер:21.4 КБ
ID:5371958

        Нашенски ,Български -ВМЗ-Сопот,чисто нов както си е бил произведен някога в добрите СОЦ времена!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Моят нож

          Да Ви покажа последното ми ножче.
          Стомана Bohler N685, 57-58 HRC
          Дръжка орех, бив. рог, фибър, дива круша.
          http://prikachi.com/images/492/4708492B.jpg
          http://prikachi.com/images/488/4708488C.jpg
          http://prikachi.com/images/486/4708486T.jpg

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
            Да Ви покажа последното ми ножче.
            Стомана Bohler N685, 57-58 HRC
            Дръжка орех, бив. рог, фибър, дива круша.
            http://prikachi.com/images/492/4708492B.jpg
            http://prikachi.com/images/488/4708488C.jpg
            http://prikachi.com/images/486/4708486T.jpg
            Честито, много добре изглежда
            Прилича ми на работа на Ивеца
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
              Честито, много добре изглежда
              Прилича ми на работа на Ивеца
              Радвам се че ти харесва.
              Познавам Иво (Ивеца) той е капацитет в тази област.
              Но този нож изцяло е мое дело.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
                Радвам се че ти харесва.
                Познавам Иво (Ивеца) той е капацитет в тази област.
                Но този нож изцяло е мое дело.
                Евала тогава, много добре си се справил
                Със здраве да си го ползваш, много мезета да нарежеш пък и бири да изпиеш, че мезе без бира за къде
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Нещо ма хванА инерцията... пак Браво 1 рамплесс, и пак от S35VN, днеска ми падна в ръчичките. Чирени оранжев Г-10, черни лайнери. Тоа дедо Коледа ше дойде голем пич, кефи мъ

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bss_blaze_orange_black_liner_rampless.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5376504
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Браво бе
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Нещо ма хванА инерцията... пак Браво 1 рамплесс, и пак от S35VN, днеска ми падна в ръчичките. Чирени оранжев Г-10, черни лайнери. Тоа дедо Коледа ше дойде голем пич, кефи мъ

                      [ATTACH=CONFIG]454505[/ATTACH]
                      Много добро!
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Нещо ма хванА инерцията... пак Браво 1 рамплесс, и пак от S35VN... Тоа дедо Коледа ше дойде голем пич
                        Благородно завиждам/абе, не баш/ и за инерцията, и за "дедото", понадипли Баркита! Не всеки успява на това ниво! Поздрави!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                          Благородно завиждам/абе, не баш/ и за инерцията, и за "дедото", понадипли Баркита! Не всеки успява на това ниво! Поздрави!
                          Ааа, мИрси - дай боже всекиму Всъщност в момента първото Барки е участник в сложна, многоходова комбинация, в резултат на която трябва да се пръкне едно Spyderco Temperance 2. Да видим... Ако стане - ще се похваля

                          А дедото от Финландия - да илЯди. Става въпрос за дедо Юка, не за впиянчения червенонос манекен на Кока-Кола. Че съм му поръчал две ножленца - томи от серебрянка и маури от РВЛ-34, и ми остава само около година да ги изработи. Та да е жив и здрав поне още година (плюс/минус 2-3 месеца)
                          Последно редактирано от windwarrior; 22-05-12, 22:55. Причина: доп.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Нещо ма хванА инерцията... пак Браво 1 рамплесс, и пак от S35VN, днеска ми падна в ръчичките. Чирени оранжев Г-10, черни лайнери. Тоа дедо Коледа ше дойде голем пич, кефи мъ

                            [ATTACH=CONFIG]454505[/ATTACH]
                            За какво служи този красив нож?
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              За какво служи този красив нож?
                              Някои казват, че е много добър за дранЕ, а други за всякакви сървайвърски издевателства. Други ги ползваме за мазане на филии и рисуване с темперни бои
                              Зима иде

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                За какво служи този красив нож?
                                Ами за всичко, за което се ползват и некрасивите ножове
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X