Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от Black Wolf Преглед на мнение
    Имам го от 2 месеца.
    И верно съм се отказал, ама първо трябва да се сложат дръжки на един Хеле Викинг, на един Канкаампаа, а и на мястото на този на Силвърмена, дето го продавам да му поръчам друг.

    @Дроба, кой е този Петракиев?!... В ножарските форуми с какъв ник е? А ти къде изчезна от тях, междувпрочем?
    Петракиев - http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=24942&page=6

    От ножарските форуми изчезнах защото се навъдиха толкова професори че чак взе да ми става неудобно, че не мога да правя ножове нито пък да си купувам правилната марка или от правилния майстор Знаеш за какво говоря
    Поддържам контакт с няколко човека и основно с Pagoda
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от Black Wolf Преглед на мнение
      Имам го от 2 месеца.
      И верно съм се отказал, ама първо трябва да се сложат дръжки на един Хеле Викинг, на един Канкаампаа, а и на мястото на този на Силвърмена, дето го продавам да му поръчам друг.
      Аха, ама иначе си ги спрял де И аз така - само да си взема Аурората, нещо къстъм от РВЛ 34 и да поръчам нова дрешка за S1-цата - и ще ги спирам и аз. Поне за 3-4 месеца
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Аз пък си взех нова чекийка, хубава ли е или не, времето ще покаже. Ето и малко снимки. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Snimka730.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5317053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Snimka728.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5317054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Snimka729.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5317055
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          Аз пък си взех нова чекийка, хубава ли е или не, времето ще покаже. Ето и малко снимки. [ATTACH=CONFIG]381359[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381360[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381361[/ATTACH]
          Ако реже хляб и салам е повече от хубава...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Честито, хубав нож си взел

            Коментар


            • От: Моят нож

              Здравейте ,
              Имам ето това : http://www.extremeural.ru/product/no...masskaja-stal/

              Както някои се изказаха вече .. било играчка ....
              Аз обичам да си играя с играчки , обаче имам един проблем . При всяко миене ножа започва да ръждясва , как да се грижа за него ?
              Мия го , после го избърсвам със суха кърпа и го оставям на сушилника , и на другия ден , като го взема да го намажа, виждам петна с ръждица , там където се е докосвал до сушилника.
              За момента практикувм директно мазане веднага след сухия парцал .... това ли е начина .... и всеки път ли трябва да се смазва ножа ... а когато съм некъде в гората за повечко и нямам смазка
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Здравейте ,
                Имам ето това : http://www.extremeural.ru/product/no...masskaja-stal/
                ... а когато съм некъде в гората за повечко и нямам смазка
                В тая гора едини не си ли носите Не вярвам да карате само на лук и моркови. Всичко мазно върши работа. Ако пък ходите из горите за кратко и без храна, няма нужда да ползвате точно тоя нож.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  В тая гора едини не си ли носите Не вярвам да карате само на лук и моркови. Всичко мазно върши работа. Ако пък ходите из горите за кратко и без храна, няма нужда да ползвате точно тоя нож.
                  Абе носим ... ма не се бях сещал да го мажа лой ..... абе .... мако ми е странно преди всяка употреба да го мия от мазнотията и после да го мия , че да го намажа с мазнотията ....
                  Ще видим ...поръчах си книжката за ножлетата ще я прочета , до тогава . .ще карам по системата :
                  мия-режа-мия-мажа
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Към днешна дата това съм посъбрал ......

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Привет! Иот мен малко остриенца.
                      http://savate.snimka.bg/?user,albums

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        [QUOTE=savate;1775316]Иот мен малко остриенца.


                        Здравей! Добри остриета!
                        Можеше и някоя снимка на Том в действие.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Да взема и аз да се отчета в темата:

                          Любимият и най-здравият: Becker BK7 - производство преди Камилус да фалират и да ги купят KA-BAR





                          Най-ползваният: Класиката Mora 2000





                          Ежедневният: Smith&Wesson ExtremeOps



                          Първият дето си закупих:Nieto MN 184




                          Един ненужен подарък: Muela Mirage




                          Други ножлета:

                          1. Мулти-тул за едната кола: Meyerco Paradox(най-горният)




                          Плюс още 3 Victorinox-a които ги нямам снимани
                          • Toyota Hilux DLX, 05.2007 • MB E 320 CDI, 05.2007 • Mazda 3 BL 08.2011 • Punto 1,2 SPI 10.1998 •

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Бекера продава ли се ?
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Бекера продава ли се ?
                              Ако знаеш колко време съм го търсил и чакал, нямаше да питаш

                              Иначе в момента е пълно из иБея от новото производство на КА-БАР

                              Ако ми изпадне обаче Бекер БК77 той ще мине в продажба
                              • Toyota Hilux DLX, 05.2007 • MB E 320 CDI, 05.2007 • Mazda 3 BL 08.2011 • Punto 1,2 SPI 10.1998 •

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Това е скромната кулинарна секция
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0270.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5359648
                                Следващата е но-комент-псевдо-военно-туристическата,
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0271.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5359649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0273.jpg
Прегледи:1
Размер:44.2 КБ
ID:5359653
                                и любимата ми част, камъни, белгийка и брусовете
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0272.jpg
Прегледи:1
Размер:71.1 КБ
ID:5359650
                                камъните са 1000/380, 6000 и 8000. Бруса и едрия (сив) камък ползвам само за оформяне на типа на заточването.
                                С 1000 ножовете бръснат, с по-финните аз си знам.
                                Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 28-03-12, 15:22.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X