Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Няколко мои аматьорска изработка (уча се още) от стомана 1.2379 калени на 59/60единици.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171231_141745.jpg
Прегледи:1
Размер:1.51 МБ
ID:5777098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171231_141811.jpg
Прегледи:1
Размер:819.7 КБ
ID:5777099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171231_140021.jpg
Прегледи:1
Размер:998.9 КБ
ID:5777100

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
      Няколко мои аматьорска изработка....
      Добро хоби.
      Готови остриета ли използваш и как премери твърдост с какво.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Да, харесва ми като за хоби. Не са готови остриета, аз си ги правих, а за закалка ги пращах в Балчик от където взех и стоманата. Няма да слагам тук сайта на човека да не е реклама.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
          Няколко мои аматьорска изработка (уча се още) от стомана 1.2379 калени на 59/60единици.
          [ATTACH=CONFIG]942744[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]942745[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]942746[/ATTACH]
          Тръкни ги още малко тез дръжки, де! И снимай с нещо по-свястно, че те фотосите ти по-калпави от моите!
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • От: Моят нож

            Да, имат да се довършат дръжките, а за снимането нямаше достатъчно светлина където ги снимах, наистина са лоши снимките.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Та търся нещо направено с майсторлък.
              На село имаше две, доста стари, останали от прадядо ми, но изключително запазени. Ако поне една е оцеляла от комшийските набези в къщата, е твоя. След седмиц- две ще ходя натам и ако е там ще ти пиша, та стискай палци.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Бьокер. VG-10. Естествено.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18DD6334-69D5-48E1-AAB1-5D516D5B9824.jpg
Прегледи:1
Размер:334.8 КБ
ID:5777291

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E0A9FA94-FBF3-45B6-87D7-21830F51A754.jpg
Прегледи:1
Размер:325.1 КБ
ID:5777292

                Все по-често дребните съвършенства печелят пред помпозните екзотики.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Ето какво ми донесе дядо Коледа.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lenovo_A1000_IMG_20180105_122535[1].jpg
Прегледи:1
Размер:313.4 КБ
ID:5777335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lenovo_A1000_IMG_20180105_122557[1].jpg
Прегледи:1
Размер:311.3 КБ
ID:5777336
                  На пръв поглед страхотна ножка,но...
                  Първото разочарование. Калъфчето незнайно защо няма халка за колана.
                  Второто разочарование дойде на масата, като започна рязане на мезетата. Супер неудобен ъгъл на острието спрямо дръжката.
                  Явно дядо ти Коледа не е ножар.
                  Тома Томов
                  Вече с Kia Sportage.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Бьокер. VG-10. Естествено.

                    [ATTACH=CONFIG]943076[/ATTACH]

                    [ATTACH=CONFIG]943077[/ATTACH]

                    Все по-често дребните съвършенства печелят пред помпозните екзотики.
                    Браво,много хубав нож! Вече си го представям с полирана дръжка и наточен... Със здраве да си го ползваш!
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
                      Ето какво ми донесе дядо Коледа.[ATTACH=CONFIG]943146[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]943147[/ATTACH]
                      .....Явно дядо ти Коледа не е ножар.
                      Но явно си пада по винцето! За първи път виждам такъв тирбушон на Викторинокс!
                      Последно редактирано от blackfirefly; 05-01-18, 14:02. Причина: :)
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Честитутка! Чирените дървени ли са? Щот' кат' да ми се преструва, че е имитация.
                        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Бьокер. VG-10. Естествено.

                          .....

                          Все по-често дребните съвършенства печелят пред помпозните екзотики.
                          Честито, много изчистено и стилно Със здраве да се ползва

                          Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
                          Ето какво ми донесе дядо Коледа.
                          На пръв поглед страхотна ножка,но...
                          Първото разочарование. Калъфчето незнайно защо няма халка за колана.
                          Второто разочарование дойде на масата, като започна рязане на мезетата. Супер неудобен ъгъл на острието спрямо дръжката.
                          Явно дядо ти Коледа не е ножар.
                          Честито, дано му свикнеш и да си го ползваш
                          Калъфчето предполагам сравнително лесно ще се "излекува"
                          Ама незнайно защо са направили острието и дръжката да са в такава позиция За дялкане мисля, че ще е подходяща, ама не му е там силата и по предназначение си е за на маса, 'що така са решили ?!?! не знам.
                          Чирените са си пвц според мен.
                          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Следя темата с огромен интерес! Първо се абонирам и второ представям моето "Кукри", което винаги е в джипа и ми служи вярно!
                            п.п. не е точно нож, ама ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171223_170818 (450 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:46.8 КБ
ID:5777378Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171223_170837 (450 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:49.0 КБ
ID:5777379Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171223_170856 (450 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:49.6 КБ
ID:5777380

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Да бе не е нож, баш нож си е и си е автентичен и ползвателен, не някоя изгъзица. Със здраве да си го ползваш

                              Непалците и сега си ги ползват, даже и жените, къде на полето, къде за приготвяне не разни неща.
                              Все едно да кажеш, че каракулака не е нож- традиционен нож от всякъде
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Дървени са от маслина. Проверих и колко струва. Тоя дядо няма акъл!
                                Тома Томов
                                Вече с Kia Sportage.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X