Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1317.jpg
Прегледи:1
Размер:253.8 КБ
ID:5771473

    Първи опит за дръжка с готово острие MORA

    Коментар


    • От: Моят нож

      Туй тенеке дет' си го лепнал отпред е много тънко и ще се отлепи. Колко е дълга таз' дръжка, види ми се голяма за това острие.
      Иначе поздрави за положения труд.
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]928530[/ATTACH]

        Загубих си самоделния нож...и си направих нов. Модела е "счупена катана, заточена на шмиргел"
        Мен пък ей туй ми хареса! Базата пила за метал ли е?
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1326.jpg
Прегледи:1
Размер:296.5 КБ
ID:5771490

          Бакърът отпред е да скрия дупката лепен е със смола та дано не падне веднага
          Иначе ето какво якутче изкова един приятел от Троян. Аз само съм шлайфал дръжката
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1319.jpg
Прегледи:1
Размер:305.6 КБ
ID:5771491
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1323.jpg
Прегледи:1
Размер:282.6 КБ
ID:5771492
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1322.jpg
Прегледи:1
Размер:266.1 КБ
ID:5771493

          Коментар


          • От: Моят нож

            Някой от експертите по ножове във форума, може ли да каже нещо за COLD Steel Bowie ? Гледам го, с една такава странна форма на клина / грозно мяза на ,,пиратки" нож / и се чудех, ако има хора с такъв тип острие ,,Боуи", заслужава ли си покупката?
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Моят нож

              Начез боуи или ларедо боуи? Ама какво те питам те и двата приличат на кухненски ношки.
              Ама не съм експерт.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Моят нож

                Приличат... на рамбочикиджиищина! Ама и аз не съм експерт.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Имам си нова играчка от днес.


                  Не зная точно за какво, ама ...
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Имам си нова играчка от днес.


                    Не зная точно за какво, ама ...
                    Еми ,постъпи като професионалист. Дебелина на острието ,дължина ,вид стомана ,градуси сряз .....и т.н.
                    Аз сега като ти мина на гости кво да взема петрохан или луканка ?
                    ПП И на колко е закалката ,че на чиния или на дъска ще режеме.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Някой от експертите по ножове във форума, може ли да каже нещо за COLD Steel Bowie ? Гледам го, с една такава странна форма на клина / грозно мяза на ,,пиратки" нож / и се чудех, ако има хора с такъв тип острие ,,Боуи", заслужава ли си покупката?
                      То не е за хвалене, ама ...
                      Cold Steel Nachez Bowie SK5 - най-глупавия нож, който съм си купувал. Общо взето ако влезе някой у вас и му го извадиш - гаранция ще му мине.
                      Иначе основно става само за снимки. Не е фул-танг, вътре има едно стоманено въже заварено за tang-a. На другия край шпилка и се стяга с гайка.
                      Аз на моя му конвексирах острието и бях се замислил как да го заточа и горния ръб ...
                      Ако искаш нещо за работа - Ессе Хунглас. Повече си го харесвам.

                      Тия дни ако имам време може да взема и аз да наснимам да покажа моите ножки ...

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
                        То не е за хвалене, ама ...
                        Cold Steel Nachez Bowie SK5 - най-глупавия нож, който съм си купувал. Общо взето ако влезе някой у вас и му го извадиш - гаранция ще му мине.
                        Иначе основно става само за снимки. Не е фул-танг, вътре има едно стоманено въже заварено за tang-a. На другия край шпилка и се стяга с гайка.
                        Аз на моя му конвексирах острието и бях се замислил как да го заточа и горния ръб ...
                        Ако искаш нещо за работа - Ессе Хунглас. Повече си го харесвам.

                        Тия дни ако имам време може да взема и аз да наснимам да покажа моите ножки ...
                        Благодаря за съвета Колега Ройс! Колеги сме и по форум и по марка МПС...
                        Честно казано, имах такиа подозения за ,,начез боуи"...Ще събирам стотинки за камата на COLD STEEL Тай Пан
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Влязох в магазина за още един работен фикс и ...си излязох с COLD STEEL VOYAGER TANTO XL Rawles / отдавна му се наглеждам /, ама все не се решавах да го купя...И така, до онзи ден, когато го усетих в ръката си.
                          Ножът наистина е голям, като за сгъвайка...Всъщност най-големият ми сгъваем нож, който притежавам към момнета / а не е като да нямам фолдърчета /...
                          ,,Вояджър"-а XL tanto отвява като ,,куцо пиле домат" Спайдърко ,,Полис", ,,Сог Пентагон Елит 2", CRKT М21-14 и CRKT M16-14. Просто доминира...И се носи учедващо удобно
                          Учудващо лек нож. Не ми харесват алуминиевите линери, но докъдето изкара, до там. Все апк това е EDC сгъвайка, не става за батонинг и други извращения.
                          Не ми харесва и агресивността на накатката Griv ex", кято в комблинация с ултра стегнатият клипс, просто ще къса дрехи...Затова, разшириж клипса, а мисал и да изпила с мчилтнишлайх кръстообразната накатка на бчирение от ,,гривори"....
                          Не гледам насериозно на сгъвайките...за мен това са била, са и ще си останат ножчета за в града, да режеш пликове, торти, чат пат въженца или мезе, но не и за истинска работа, като грубо дялане и сечене, но Колд Стийл за пореден път ме изненадаха приятно...Евалла на Лин Томпсън...Аграсивната маркетингова палитика на СOLD STEEL е обоснована и с качествата на ножовете им / не винага, но в повечето случаи /.
                          Пробвах и ,,Раджа"-та ......е това е НАИСТИНА ГОЛЯМ НОЖ! Кукри, сатър, микро брадве и так далее....
                          Последно редактирано от andreiS40; 14-12-17, 01:03.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Хм..Нищо не разбрах...
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Ми без снимки нямам как да разбереш това кратко ревю, и аз без снимки не приемам.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                А, открих го в нет-а. Танто е най- късияя (малкия) меч от трите присъщи самурайскки ношки.
                                Ако те кефи недодяланата сгъвайка с остри ръбиве, честито. Ако не те кефи, пак честито.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X