Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

    От една друга тема,есин от трите Фолкнивени за тая година,бичи пържоли на поразия.
    Кои са другите 2, на които си се спрял ?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Ф2 и Ф4 та да ми отиват на кафеварката
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Моят нож

        Горкият Бос, има да се мъчи!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          Всичко ще бичи,не само пържоли Поздрави за часовника!
          То часовника си е направо за друга часовникарска тема,сега съм загледал един Брайтлинг и се чудя на кой нож ще ми отива
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            То часовника си е направо за друга часовникарска тема,сега съм загледал един Брайтлинг и се чудя на кой нож ще ми отива
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5699095
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Един вълшебен мъник, на който Petrakiev поправи подбития връх е отново в играта
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1455698812.030956.jpg
Прегледи:1
Размер:70.1 КБ
ID:5703034
              Последно редактирано от huko; 17-02-16, 18:43.
              Зима иде

              Коментар


              • От: Моят нож

                Четох, четох и не устисках на напрежението и бегом в гаража да снимам та ето го и моят набор...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160305_185135.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5705536

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Стомана RWL34, закалена 61HRC. Дръжката е с корен от орех и брезови кори.
                  Изработен от Тошко.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Да се пофаля и аз с новата си придобивка. Първоначално трябваше да е класическо пуукко, ама по независещи от мен причини претърпя малко модификации, и се получи следното:

                    ТТД
                    Стомана -ръждаема 1.2842 (AISI O2 еквивалент), закалена на 59 роквела
                    Обща дължина - 224 мм
                    Острие - 110 мм дълго, 25 мм широко, 4 мм дебелина на шината
                    Скос - ниско сканди на нула
                    Чирени - стабилизирана елша
                    Пиновете са нормални, тръбичката за темляка е мозаечна (за къде сме без малко гъзарийка )
                    Майстор - Рейзъра

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:x1.jpg
Прегледи:1
Размер:141.0 КБ
ID:5709560

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:x2.jpg
Прегледи:1
Размер:140.8 КБ
ID:5709561
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Много харно ножле Да ти служи вярно За което не се и съмнявам, като му гледам ТТ данните А "дрешка" има ли си
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Благодаря Има си и дрешка - дълбока "траперска" кания, отново дело на Рейзъра, но не съм я снимал. То и горните снимки са на майстора, аз съм малко скаран с фотографията
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Първоначално трябваше да е класическо пуукко, ама по независещи от мен причини претърпя малко модификации
                          Супер е станал! За претърпените модификации... ами, само разправиите за скоса като ви четох и ме заболя главата Няма угодия на толкова хора, от които половината не знат за какво пишат дори
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Нда, епична драма беше Важното е че го добутахме до съвсем приличен прототип, и то за сравнително кратко време.

                            П.С. То имаше и опит за разправия за диаметъра на дупката за темляка, ама не ми издържаха нервите и не се получи... дискусия
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Добре премислен нож ви се е получил.Както се вижда от снимките, коментарите тук и серииния номер явно е обща поръчка на форум или група, това сигурно го прави още по важен.Със здраве да се ползва

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                То целия нож си е "гъзарийка", не само тръбичката на темляка! С тази дебелина, и този нисък скос си е направо "сканди - бушкрафт". Със здраве!
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X