Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Да, точно от първите произведени в Германия имам, качеството е много добро! Лесно се точи и запазва дълго време ряз!

    Коментар


    • От: Моят нож

      Такова окапи щях да си взимам за 50 лева,обаче ме изпревариха и още ме е яд.
      По малко, ама с хляб!

      Коментар


      • От: Моят нож

        То тоя нож е по скоро коликционерски бих го продал но ми е спомен от Либия иначе грам не ми харесва .В африка са буквално 2 за лев .Оня ден като реших да пиша в темата погледнах в нета и видйах че има много желаешти да имат такав нож - и на какви цени се продават тияа ножки странно ми е няакак си ножка за левче (маи няама) да и търсиш 150-50 лв

        Коментар


        • От: Моят нож

          ......кой пък им търси по 150лв моя /като на belfi4o96/ съм го взел за 30 и то на благотворителен търг!

          Коментар


          • От: Моят нож

            OKAPI напиши в тарсчката и ште видиш какво е чудо -100-150 ми се мерна цена . Не се учудвам грам но ми е непоняатно може пък да има някви много редки модели знам ли

            Коментар


            • От: Моят нож

              Окапито е много функционален и удобен нож за цената си и условията, в които се ползва. Понастоящем се правят в ЮАР и са доста ползвани оттатък екватора. Като живеех там, ползвах и аз, сега наскоро приятел ми донесе. между другото е пълно с ментета в самата Африка, но опигинала има добър ряз и острие от обикновенна ръждясваща стомана. Ценни са като екзотика, но чак 100 лева е твърде прекалено.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Моят нож

                И аз чух това за ментетата докато бях там от колегите българи . От там чух че оригиналното окапи е скъпо какво да е скъпо то парче дърво ,пластина и раждяасващо острие а и метална халка. Идеята на ножа е простотата

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070303.jpg
Прегледи:1
Размер:135.7 КБ
ID:5241292Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070301.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5241291

                  Нож Трамонтина командо 26032/106

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Не съм запознат със стоманите на трамонтина,но веднаж взех в ръка едно тяхно копие на кинжалите на британските спец части ...По гадна пластмаса за дръжка не съм виждал...
                    Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                    ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                    Коментар


                    • От: До: Моят нож

                      И аз да се похваля с част от моята колекция.

                      На вторите две снимки ми е любимия защото съм си го правил сам.

                      На последните две ми е джобното ножче доста удобно за носене на колан и най вече го ползвам да си нарежа саламче.

                      Утре ще ви пусна снимки и на най-истинския ми ловен нож изработен от един Майстор от Бургас доста хора го познават.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от damian_drinkov; 06-01-11, 05:36.
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Айде и от мен най новото ми попълнение: Острие от Bjorkman, а дръжката и канията от Стоил Манчев. Момчето златни ръце има. Дръжката е абаносова, разделители от никел-сребро и червен фибър. Светлото дърво не знам какво е, прилича на орех ама . . . остава загадка.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021993359-big.jpg
Прегледи:1
Размер:64.9 КБ
ID:5241612 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021993357-big.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5241613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021993361-big.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5241614
                        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Перфектен е!Честито.......и за ръцете си прав!

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            И моят първи нож за 2011!




                            Благодаря на дядо Благо за коректността, да е жив и здрав и така да радва всички негови клиенти! Повече подробности когато направя ревю!

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
                              Светлото дърво не знам какво е, прилича на орех ама . . . [/ATTACH]
                              По-скоро е корен или тумор
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Нека покажа и моите "деца"







































                                -с времето бройката се увуличава, в зависимост от финансовите възможности. Някой от ножовете са мое производство, други предстои да реставрирам.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X