Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Продават , ама вече съм ги отписал като фирма.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Дойде им акъла значи. На мен ми изпадаха 3 от болтчетата , докато разбера, че трябва периодично да ги затягам
      Намажи ги със син локтайт за фиксилане на болтове и си ОК.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
        Намажи ги със син локтайт за фиксилане на болтове и си ОК.
        И до кога ще продължаваме да довършваме работата на производителите?!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
          И до кога ще продължаваме да довършваме работата на производителите?!
          Човек се учи докато е жив! Важното е да има обратна връзка и последните да си взимат бележка. Наскоро четох едно ревю на полски милитъри/тактикУУл раници. Вариант 2 на някакъв си там модел бил доработен точно по препоръки на потребителите. Готино, нали.
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            Човек се учи докато е жив! Важното е да има обратна връзка и последните да си взимат бележка. Наскоро четох едно ревю на полски милитъри/тактикУУл раници. Вариант 2 на някакъв си там модел бил доработен точно по препоръки на потребителите. Готино, нали.
            Провиниха се веднъж, ужким поеха отговорност за отстраняване на проблема. Дадох им втори шанс. Знаеш ли колко време ми стояха двете ножчета при тях за ремонт ? Година и половина.( нарушение на закона, опитах да ги съдя , но нямаше начин , защото поръчката не беше от мое име , а поръчителя отказа съдействие )
            Въпреки всичко , реших да им дам последен шанс , след около 2 години. Исках да реша , да ли да ги зачеркна или са се поправили. Поръчах нож за 65 годишнината на свако ми ( пенсионер от ВВС ) , имаше и надпис . Предварително 2 разговора по телефон, после писменно потвърждение по електронна поща. Поръчката трябваше да стане за около месец, но 2 месеца след това им пратих писмо , че вече е безмислено да ми пращат каквото и да било. Един месец по късно , получавам събщение от куриера , че имам пратка . Да ама аз вече не съм в този град и изобщо не искам да получавам каквото и да било. На другия ден ми се обадиха от фирмата и питаха какво е станало. Казах им да си проверят пощата и обясних случая. Човека ми каза , че то тази поръчка не можела да се изпълни в такива кратки срокове , поздравихме за раздяла и толкоз.
            За мен те не съществувата, като вариант за покупка , ще разправям наляво и надясно колко не уважават клиентите си.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Моят нож

              Българинът не може да бъде търговец!!! Тук всичко е в пъти по-съпо, по-калпаво и когато се сблъскаш с всичко това някой през зъби ти е обаснил колко си тъп и кок му губиш времето. Отадва предпочитам да купувам от чужбина, когато може...
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • От: Моят нож

                Убу де!Менли ни съм виждал,ни съм пипал ама....колко не добри отзиви чета!!!!
                Аз от години ползвам Викторинокс Форестър и съм адски доволен!Ни винтета затягам ни чирени сменям,що си го причинявате тва-да купиш и после тва било,онова било!
                Ай наздраве !
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Подлъгахме се по форумни писания и желанието да подкрепяме българското производство
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Подлъгахме се по форумни писания и желанието да подкрепяме българското производство
                    Аре де.... Те задокеанските от раз произвеждат пИрфектния продукт.... За дънките ЛиВайс и премахнатия нит от конструкция знаеш ли? Навлизане на цигарите Парламент на пазара? Милиони отзовани бройки на автомобили.....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Ти срещал ли си производител , който отстранява дефект от продукта си повече от една година.
                      Знам че стават гешки в производството, заради което се произвеждат допълнителни бройки за гаранционния срок.
                      Дадох им достатъчно шансове.
                      Забележи, не твърдя , че правят некачствена стока , просто отношението към клиента е много кофти , а аз държа на това много
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Ти срещал ли си производител , който отстранява дефект от продукта си повече от една година.
                        Знам че стават гешки в производството, заради което се произвеждат допълнителни бройки за гаранционния срок.
                        Дадох им достатъчно шансове.
                        Забележи, не твърдя , че правят некачствена стока , просто отношението към клиента е много кофти , а аз държа на това много
                        Имаха труден период. За отношение към клиенти мога да кажа, че аз съм получил най-доброто възможно.

                        Тук малко тако и вако..... Сега пращат резервни части и инструмент - не моАт да си поддържат качеството... Ама, аджеба, нали по такъв начин се грижат за клиентите?!? Когато правиха "нашата" поръчка аз питах дали мога да разглобя ножката - имах си нещо напредвид, па тогава беше че не може, инак ще си падне гаранцията..... Сега може и дори ти помагат за това - пак сме недоволни....

                        Просто си мисля на глас.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                          Човек се учи докато е жив! Важното е да има обратна връзка и последните да си взимат бележка. Наскоро четох едно ревю на полски милитъри/тактикУУл раници. Вариант 2 на някакъв си там модел бил доработен точно по препоръки на потребителите. Готино, нали.

                          Полски казваш...
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                            Полски казваш...
                            Аз от същата полска марка имах колан.При вдигане на едно генераторче(има няма 50 кила) пластмасовата му катарама се строши на две.Аз съм 78 кг. и нямам корем.Гледам, че този колан вече не го предлагат, но има други метални дето издържали не знам колко килограма натоварване.Ми няма да си ги купя.
                            На Менли и форумният ми фолдър си стои и Патриота реже много добре.Друг е въпроса, че за фикс е с размерите на сгъвайка.
                            През пролетта поръчах един Патриот от Д2 за подарък с надпис на гърба на ножа.Пратиха ми го за два дни.Единствено искаха да им пратя надписа със смс, за да не объркат нещо.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Имаха труден период. За отношение към клиенти мога да кажа, че аз съм получил най-доброто възможно.

                              Тук малко тако и вако..... Сега пращат резервни части и инструмент - не моАт да си поддържат качеството... Ама, аджеба, нали по такъв начин се грижат за клиентите?!? Когато правиха "нашата" поръчка аз питах дали мога да разглобя ножката - имах си нещо напредвид, па тогава беше че не може, инак ще си падне гаранцията..... Сега може и дори ти помагат за това - пак сме недоволни....

                              Просто си мисля на глас.
                              Недоволен съм от това , че платих за нещо и стоях повече от година без нещото. Недоволен съм от това , че след поръчка на ново нещо с предварително уговорен срок за изпълнение , след три пъти по-дълъг срок ме питат , защо аджеба съм се отказал от поръчката си.
                              Знаеш ли , че няколко пъти са ми връщали пари от английски сайт , само по снимка, извинение и подарък с новата стока. Ами поръчвам си от тях редовно, макар и да не са топ марка в света.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Недоволен съм от това , че платих за нещо и стоях повече от година без нещото. Недоволен съм от това , че след поръчка на ново нещо с предварително уговорен срок за изпълнение , след три пъти по-дълъг срок ме питат , защо аджеба съм се отказал от поръчката си.
                                Знаеш ли , че няколко пъти са ми връщали пари от английски сайт , само по снимка, извинение и подарък с новата стока. Ами поръчвам си от тях редовно, макар и да не са топ марка в света.
                                Изи, мен..... Донт уорри.....

                                Менли са български производители, не търговци на китайска стока от Англия..... Ще се обиграят, ще се научат..... То почти всички търговци в България имат много да се учат..... Като и потребители. Да избираме местното, понякога въпреки дребните кусури.
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X