Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Да се похваля... Гостът ми от щатите ме зарадва с ново джобно ножче. Марката му беше тотално неизвестна за мен.
    Съвсем на кратко - изключително леко и остро нещо. Държа го в джобчето за запалка на дънките, не го усещам а толкова работа върши... Определено си мислих, че е далеч по-евтино от колкото се оказа. Гаранцията му е...доживотна.
    Прикачени файлове
    42

    Коментар


    • От: Моят нож

      А каква е марката на ножа, че от снимките нещо не личи?

      Коментар


      • От: Моят нож

        Спомен от Троян - на излизане от Троянския манастир , от една сергия на мургав инженер-технолог-ковач , който обаче познаваше марките стомана ( по соц време ) и според него е от стомана 4Х13 . Залепна ми в ръката и се наложи с другата да извадя 35 лв ... Острието е към 20 см на 3.5 см широко . Засега си цепя разпалки за камината с него.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160113_22_04_14_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5698631

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160113_22_06_29_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5698632

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160113_22_07_24_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5698633

        Коментар


        • От: Моят нож

          Това е произведение на китайската инжинерна мисъл,а циганина само ти го е продал.

          Коментар


          • От: Моят нож

            За Коледа получих това.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0121.jpg
Прегледи:2
Размер:115.6 КБ
ID:5698702
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: Моят нож

              Ами имаше и следи от шлайф паста , и доста различни модели ножове видимо ръчно производство , освен това не вярвам китайците да правят дилафи , брадвички , пък и Троян е далече от морските пътища откъдето се внасят боклуците .. пък и за 35 лв .. на 20 м по-нататък в базара на занаятите подобни ножчета са между 100 и 200 лв

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                Ами имаше и следи от шлайф паста , и доста различни модели ножове видимо ръчно производство , освен това не вярвам китайците да правят дилафи , брадвички , пък и Троян е далече от морските пътища откъдето се внасят боклуците .. пък и за 35 лв .. на 20 м по-нататък в базара на занаятите подобни ножчета са между 100 и 200 лв
                Има кадърни цигани,които правят и хубави ножове.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Има кадърни цигани,които правят и хубави ножове.
                  Абе..., хубав, хубав, ама с тоз алАмин...
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Ееее Войводо, може пък да не е "алАмин", а неръждаема стомана някаква. Жеков ще каже от какво е изработена дръжката.
                    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                    First impression is not always true. Get inspired.
                    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                    Reading is sooo boring, unlike writing!

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от crisdim Преглед на мнение
                      А каква е марката на ножа, че от снимките нещо не личи?
                      Cutco
                      42

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                        Ееее Войводо, може пък да не е "алАмин", а неръждаема стомана някаква. Жеков ще каже от какво е изработена дръжката.
                        Няма алуминий , магнита лепи навсякъде освен на месинга , острието продължава нацяло в дръжката ( има и изпълнения със само 2-3 см издатък в дръжката ) . Дръжката е дървена ( не знам от какво дърво ) вероятно импрегнирана в някакво ? масло ? . Ножът се точи добре и има "ряз" От истинска неръждавейка ( Х18Н9Т) не става нож понеже е мека/жилава и "лигава " стомана , става за тенджери и тигани ... пък и китаец да е .., то какво ли остана да се прави другаде , по-добре да пише PRC , вместо EU ( пример- фирма Е^ИТ произвеждаща от тостери до "самолетни двигатели" ).

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                          Няма алуминий , магнита лепи навсякъде освен на месинга , острието продължава нацяло в дръжката ( има и изпълнения със само 2-3 см издатък в дръжката ) . Дръжката е дървена ( не знам от какво дърво ) вероятно импрегнирана в някакво ? масло ? . Ножът се точи добре и има "ряз" От истинска неръждавейка ( Х18Н9Т) не става нож понеже е мека/жилава и "лигава " стомана , става за тенджери и тигани ... пък и китаец да е .., то какво ли остана да се прави другаде , по-добре да пише PRC , вместо EU ( пример- фирма Е^ИТ произвеждаща от тостери до "самолетни двигатели" ).
                          Значи съм се объркал. На алАмин ми замяза. Къде го тоз месинг? Дървото е шперплат.
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5698821

                            От една друга тема,есин от трите Фолкнивени за тая година,бичи пържоли на поразия.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Всичко ще бичи,не само пържоли Поздрави за часовника!
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                                От истинска неръждавейка ( Х18Н9Т) не става нож понеже е мека/жилава и "лигава " стомана , става за тенджери и тигани ...
                                Неръждаеми ножове, дето "стават" не се правят от вчера
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X