Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Жоре, разбрах, че питаш за сгъваемия, аз просто споделих нещо рядко . Че името ми напомни какво имам и аз.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      ...такова нещо май никой не е виждал...
      Злати, не се обиждай но съм 99% сигурен, че тоя нож и от Викторинокс не са го виждали
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Злати, не се обиждай но съм 99% сигурен, че тоя нож и от Викторинокс не са го виждали
        http://new.mengcutlery.ch/Swiss-Army...--Hunter-.html
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
          ... kоето не го прави по-малко "китаец" Серийни номера, щампи... Досега не съм чувал тая фирма да работи с 440 http://www.commerciol.com/Hunter-Vic...-Hunting-knife
          Последно редактирано от droba; 19-06-15, 14:36.
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            ... kоето не го прави по-малко "китаец"
            Кв`о ти пука, ........... това е New product Limited Edition, проблема е на Златев.
            ... аре стига сме писали глупости, Иване, "бърши" после.
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Преди да ни плеснат за спам - тоя нож не става за нищо, взех го от мерак и се оказа, че и една филия не мога да намажа с него, парче салам го затруднява, не знам как е с дрането, там не го пробвах. Но и цената му беше като за китаец - 64 лева, качеството му и то за толкова
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Моят нож

                Леко съботно така...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1435413313.734892.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5669039
                Зима иде

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Десния............подстрекател си ти
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Всъщност левият е в пъти по-смислен - БР Аурора. С тая дървена дръжка (ironwood?) - направо бонбон. Земи си един, няма да съжаляваш, при вас е джобни пари.

                    При цялото ми уважение към Фелкнивен - и те залитат към правенето на странни топори.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      По-голямо,по-здраво,по-бързо...........крив съм аз,все залитам по яките неща пък даже да не са най-удобното и практично нещо.Пьк и имам един от семейството на тия.

                      Тоя ми харесва,и то точно тоя цвят макя му и трьн
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        По-голямо,по-здраво,по-бързо...........крив съм аз,все залитам по яките неща пък даже да не са най-удобното и практично нещо.
                        Ако ти трябва брадва - ми, купи си брадва. Гранфорс Брукс имат доста смислени модели, вкл. и един доста компактен (Венцислав Петров ми го показа и ми останаха очите в него).

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Пьк и имам един от семейството на тия.
                        Знам, нали и аз бях от агитката дето те навиваше да си го купиш. Как е, върши ли ти работа?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Тоя ми харесва,и то точно тоя цвят макя му и трьн
                        Баце, от тия двата - одма скачам на Аурората, особенно huko както я е избарал с тия чирени, направо е красавица.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Никаква работа не върши и се надявам да продължава така - стои си на колан с кобур,фенер,плейт с пълнители и втори за карабината.

                          Една идея по-голям ще ми пасне идеално.

                          За брадва съм си харесал един ГСО 5.1 модел май беше,между нож и брадва си е онова баш,но в момента други проекти ме въртят.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            между нож и брадва си е ...
                            .... гуркха-кукри
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Е тва сега брадва ли е
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1435595236.511481.jpg
Прегледи:1
Размер:169.6 КБ
ID:5669576
                              Зима иде

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Жената току що установи, че освен раницата си е изпрала в пералнята и нейния Ontario Rat II Прегледах ножчето, няма абсолютно никакви петна от водата или от праха за пране.Като ново е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X