Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Да се похваля и аз. Това "ножче" го имам от около 20-тина годинки. Размених го за един щик от П.С.В. Дължината на острието е около 25 см. Дебелина 4-5 мм. Тежи 1-1.5 кг. (никога не съм го мерил) Човека от който го взех каза, че е изработен от "лагерна стомана" и го е купил от някакъв майстор който имал работилница някъде в кв. Хладилника.Използвам го за всичко от рязане на дърва до отваряне на консерви. Май не си спомням да съм го заточвал в близките 5 години.
    Ще се радвам ако някой от по запознат от мен помогне с информация за майстора.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0043A.jpg
Прегледи:1
Размер:96.9 КБ
ID:5640555Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0042A.jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5640554
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Ако ги нямаше зъбите, щеше да е страхотен нож. Това е мое мнение - разбира се!
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Моят нож

        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
        Използвам го за всичко от рязане на дърва до отваряне на консерви.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:naked.gif
Прегледи:2
Размер:5.1 КБ
ID:5640575
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Моят нож

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Ако ги нямаше зъбите, щеше да е страхотен нож. Това е мое мнение - разбира се!
          Така си го е направил майстора. Само ми се ще да разбера кой е той.
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • От: Моят нож

            Да!Ръчна иэработка са до един!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
              ...
              Защо се мъчите, а не ползвате брадва и отварачка за консерви. Освен това вече много малко производители на консерви правят "трудно" отваряеми продукти.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Защо се мъчите, а не ползвате брадва и отварачка за консерви. Освен това вече много малко производители на консерви правят "трудно" отваряеми продукти.
                Откакто хората взеха да си заточват брадвите с водна шкурка и да си режат дървата с ножове, все по-малко противоречиви ми се струват серийните убийци.
                Последно редактирано от droba; 09-02-15, 23:05.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Откакто хората взеха да си заточват брадвите с водна шкурка и да си режат дървата с ножове, все по-малко противоречиви ми се струват серийните убийци.
                  За 10 години в този Форум, по-съществен пост не съм видял!
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Защо се мъчите, а не ползвате брадва и отварачка за консерви. Освен това вече много малко производители на консерви правят "трудно" отваряеми продукти.
                    В повечето случаи сте прав. В последно време се придържам към ръчно отваряеми. Изразих се образно.
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:152.4 КБ
ID:5642035
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5642036

                      Големия ми идва малко голям за гащите,но пък както се каза за цената си е много нож.Малкия ми пасва точно на малките ръце,много доволен.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]778378[/ATTACH]
                        [ATTACH=CONFIG]778379[/ATTACH]

                        Големия ми идва малко голям за гащите,но пък както се каза за цената си е много нож.Малкия ми пасва точно на малките ръце,много доволен.
                        Днес заточвах един такъв на приятел.Иначе в къщи ги имаме и големия и малкия, съответно единият е моя другия на жената.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Женския тогава по ми отива на мен,в момента е 26 градуса и на бермуди не тежи толкова и като седна не ми ръга гъзерите.Другия замина в раницата за по-груби изцепки.

                          гледам едни розови тук ма жената не е по ножовете,но пък взема да я пробвам.......
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 15-02-15, 21:08.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                            Да се похваля и аз. Това "ножче" го имам от около 20-тина годинки. Размених го за един щик от П.С.В. Дължината на острието е около 25 см. Дебелина 4-5 мм. Тежи 1-1.5 кг. (никога не съм го мерил) Човека от който го взех каза, че е изработен от "лагерна стомана" и го е купил от някакъв майстор който имал работилница някъде в кв. Хладилника.Използвам го за всичко от рязане на дърва до отваряне на консерви. Май не си спомням да съм го заточвал в близките 5 години.
                            Ще се радвам ако някой от по запознат от мен помогне с информация за майстора.[ATTACH=CONFIG]775901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]775900[/ATTACH]
                            Не се засягай, ама що го търсиш толкоз тоя "майстор"?
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Защото съм много доволен от работата му, и искам да си поръчам още 1-2 ножчета по мой дизайн и размери.
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Ей Бенц,не се спря да дразниш аудиторията.Двете плъхчета ,двете плъхчета.......
                                Дано скоро и аз да се похваля с едно такова черно от големите
                                Диско 300TDI
                                Scott Purgatory
                                0889 84 6161

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X