Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моят нож

    Когато пристигне ще направя стимки и ще разкажа. Идеята е да има нож, който да е особено добър за обработка на храна, но да има кания и да е малко по- корав от кухненски. Този носи това обещание, но предстои да разбера.
    Сега, в Норвегия бях взел Falkniven F4ката и нещата се полчаваха сравнително добре
    Зима иде

    Коментар


    • От: Моят нож

      Д`ет са вика, да ти е честит и освен снимки очакваме и впечатления.

      Коментар


      • От: Моят нож

        Доволно злобно мяза да е. А честито и със здраве да си го употребляваш!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: Моят нож

          Привет, ножомани! От доста време не се бях радвал на нищо ново, и о, радост, дойде му времето:
          EnZo Traper 95, D2, full flat grind/от радост нямам търпение да го снимам, публикувам чуждо фото, но моят е същия/
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17521560-origpic-f10c12 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5618130 Много резлив, лек и удобен нож, от доказана финландска марка, с прибрана, семпла - "траперска" кания, абе, кеф!
          За обработката на стоманата Д2 на ЕнЗо има изписано много, та очаквам добри резултати. Ето, похвалих се!
          "Make love, not war!"

          Коментар


          • От: Моят нож

            Честито
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Честито и със здраве да си го употребляваш, докторе!
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                Привет, ножомани! От доста време не се бях радвал на нищо ново, и о, радост, дойде му времето:
                EnZo Traper 95, D2, full flat grind/от радост нямам търпение да го снимам, публикувам чуждо фото, но моят е същия/
                [ATTACH=CONFIG]749192[/ATTACH] Много резлив, лек и удобен нож, от доказана финландска марка, с прибрана, семпла - "траперска" кания, абе, кеф!
                За обработката на стоманата Д2 на ЕнЗо има изписано много, та очаквам добри резултати. Ето, похвалих се!
                За траперчето съм чувал само положителни отзиви. Честито да е и много да му се радваш !

                П.С. Доста време си търся същото ама сканди на нула, а не фул флат - някакви жокери ? Ама само голо острие ми трябва - дръжката и канията искам да са по мой проект.

                П.П.С. Червеният фибър много кефи.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Моят нож

                  На собственика със здраве да си го ползва,на питащия за жокери : бриса.фи

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Ето нещо, което моят син донесе от Щатите. По всичко личи, че е истинско.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_152742.jpg
Прегледи:1
Размер:154.3 КБ
ID:5618430Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_152852.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5618431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_153638.jpg
Прегледи:1
Размер:172.6 КБ
ID:5618432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_153727.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5618433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_152733.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5618434

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Още едно от американската колекция-мачете El Salvador, канията е hand made от дебела кожа, на острието има некви щампи, не личат много добре.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_160715.jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5618439Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_160630.jpg
Прегледи:1
Размер:143.6 КБ
ID:5618440Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_160715.jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5618439

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Чудни са, да им се радваш много, пък децата до ги учиш на история.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Учихме се заедно покрай немския кинжал. След него колекцията се попълни с още неща, повечето подаръци, оказа се , че американците са много ларж към хора с обща краста. Нещата на снимката не са китайски копия. Кривото ножче е филипинско , много старо и употребявано.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141025_160816.jpg
Прегледи:1
Размер:122.3 КБ
ID:5620465

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            За траперчето съм чувал само положителни отзиви. Честито да е и много да му се радваш !

                            П.С. Доста време си търся същото ама сканди на нула, а не фул флат - някакви жокери ? Ама само голо острие ми трябва - дръжката и канията искам да са по мой проект.

                            П.П.С. Червеният фибър много кефи.
                            Не си го взимай в D2 вариант със сканди. Аз бих избрал S30V ама цената.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:741.jpg
Прегледи:1
Размер:32.4 КБ
ID:5620536
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-11-14, 08:10. Причина: Линк

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от wolltihr Преглед на мнение
                              Ето нещо, което моят син донесе от Щатите. По всичко личи, че е истинско...
                              Интересно ми е, как ще обясниш на технолозите от 39-та година лазерните филиграни с надпис ,,дойчланд,, .
                              това е менте. Реплика която се среща по сергиите на Златни, сънито и Несебър всяко лято.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Томахавката много ме радва.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X