Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    И до кога е срока,че нещо съм го пропуснал това?

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
      .................
      На въпроса "Кога, горе-долу?" отговорът е без значение.
      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
      И до кога е срока,че нещо съм го пропуснал това?
      Май ще е божа работа.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Тооо и срокът не е чак толкова важен, за месец-два-три... ще ги направят, това е ясно. Аз се опитах да акцентирам на друго. С остриетата, нещата са ясни. Те са работна част и човек може да си направи сметка как да ги ползува, така че и сегашните да му вършат работа, със всичките си предимства и недостатъци. Притискащата пластина, обаче, трябва да се смени ЗАДЪЛЖИТЕЛНО дори и на здравите ножчета. Нейната роля е съвсем друга и изискванията към материала- също.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          ... Аз се опитах да акцентирам на друго. С остриетата, нещата са ясни... Притискащата пластина, обаче, трябва да се смени ЗАДЪЛЖИТЕЛНО дори и на здравите ножчета. Нейната роля е съвсем друга и изискванията към материала- също.
          И за това попитах. От разговора останах с впечатлението, че засега нямат намерение да сменят пружините на всички, само счупените.
          Последно редактирано от derhunter; 06-02-14, 14:25.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Изпратих ножчето преди седмица за подмяна на острието и още си стои в офиса на Еконт - Военна рампа. Няма кой да го вземе. Ако това продължи сигурно от Еконт ще ми го върнат!
            LR Disco II 99 - TD5
            www.lre-bulgaria.org

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Е явно като се върна в София, ще се ходи до фирмата. Това е поредната излагация!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                Е явно като се върна в София, ще се ходи до фирмата. Това е поредната излагация!
                Мисля, че е крайно време да спреш, да се чувстваш отговорен за всички издънки в сделката на века. Направи много повече от това, което се очакваше от теб.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Хммм и после " Изберете българското" , кога ?
                  Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Някой да си е взел ножа от ремонт ?
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Някой да си е взел ножа от ремонт ?
                      Уф, дал съм го в началото на януари и ми бе обещано за края на януари.Затова вчера им звънях да питам какво става.Ми кво да става ,дрън дрън - били приключили тестовете , сега щели да почват да ги сглобяват и други такива.Нищо конкретно като дата.Ама ги почвали съвсем скоро!
                      Но добрата новина е че няма с какво да си режа луканката и така ми излиза по-икономично
                      Последно редактирано от boro07; 18-02-14, 09:49.
                      Диско 300TDI
                      Scott Purgatory
                      0889 84 6161

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Мисля, че Менли заслужиха почетно място в раздел/тема НЕкоректни търговци, моля модератор да постави Менли на мястото им, при лъжците и измамниците където им е мястото!
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...4623...:shock: да намирате нещо общо с тази тема ?....И аз си купих ноже скоро ...китайско.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Мисля, че Менли заслужиха почетно място в раздел/тема НЕкоректни търговци, моля модератор да постави Менли на мястото им, при лъжците и измамниците където им е мястото!
                            Аз в началото на януари им се обаждах за срок на възстановяване на ножката, а човека с който говорих ме посъветва да пиша на мейла. Писах и до сега нямам отговор от Менли.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              то чета и нямам думи......освен че Продавам двете закупени от мен ножки!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Някой, в района, да иска да се отърве от неговата?
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X