Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Менли - рекламация

    Няма да се съгласят Менли друг да сменя остриетата. Те си имат установка за целта и смятат, че е трудно и неразумно да се демонтират/монтират остриетата на друго място. Поне такова им беше мнението, когато ставаше дума за единична бройка...
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #62
      От: Менли - рекламация

      Има голяма вероятност да не отидат в кофата, а на единични бройки и на пазара. Аз не бих се занимавал да го пращам. Нямам време да се занимавам с куриери, да го чакам и т.н. Но ако го пращах, щях да го пратя задължително счупено.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #63
        От: Менли - рекламация

        Аз ще пращам! Искам качествено острие. Повярвайте при добро острие ще си отваряте без проблем консерви.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #64
          От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Аз ще пращам! Искам качествено острие. Повярвайте при добро острие ще си отваряте без проблем консерви.
          И не само консерви
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...=176788&page=2
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #65
            От: Менли - рекламация

            Добре, излиза че всеки който поиска, може да изпрати ножа си за подмяна, защото острието реже отлично, но е крехко. Следващото поставено, вече ще е правилното и ще работи като това от клипа от ножарския форум?

            Тогава, сигурно има смисъл да се подмени, а не да се чака да се счупи, защото това ще се случи точно когато наистина ти трябва.

            Коментар


            • #66
              От: Менли - рекламация

              Пускам с отделно заглавие "Менли - резултат от анализа"
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #67
                От: Менли - рекламация

                Да внесем малко допълнителна яснота.

                Първоначално публикуван от JoroHondata
                Здравейте
                Да- напълно е възможно продукта (в този случай нож)- Български- да бъде и качествен- Доказано.
                Но е възможна и обратната версия.
                П.С. Проблемните ножове- остриетата- са закалявани лично от мен.
                Поздрави

                Коментар


                • #68
                  От: Менли - рекламация

                  И каква точно е допълнителната яснота, че нещо не я разбирам? Понеже моя въпрос в ножарския форум/откъдето си го копирал/ провокира този отговор, обясни ми какво точно казва въпросния капацитет по металознание!
                  "Make love, not war!"

                  Коментар


                  • #69
                    От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                    И каква точно е допълнителната яснота, че нещо не я разбирам? Понеже моя въпрос в ножарския форум/откъдето си го копирал/ провокира този отговор, обясни ми какво точно казва въпросния капацитет по металознание!
                    На едно място Жоро Хондата е казал на колегата sek1, че се е занимавал с закаляването( колегата sek1 умишлено беше подчертал миналото време - пост 401 на http://www.offroad-bulgaria.com/show...173987&page=21 ).Сега имаме ново изказване, което хвърля "яснота" като самия Жоро Хондата си признава, че сам бил закалявал остриетата от цялата серия.Въпреки с допълнителна яснота, кашата става още по-голяма.Какво ли е продиктувало това изказване на Жоро Хондата?Изказване , което дискредитира способностите му !?Има тука някаква омерта и май спешно се спасява нещо, но и това ще се разбере......
                    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Менли - рекламация

                      Да, Жоро ги е закалявал, но при счупен терморегулатор.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #71
                        От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Аз съм доволен. Седи в кутията в шкафа върху мека възглавничка и на топло и нищо му няма.
                        и мойто така, но има едно нещо, което не ми хареса още като го отворих за първи път - много стегнат механизма за затваряне и днес ми се заби връхчето в дланта, ..... е, поне не се счупи де то що ми и трябваше да го отварям, ама нали прочетох че тоз уникат ръждясвал та го наръсих с малко оръжейна смазка - ся спокойно ще чака да остане последния оцелял от тази прословута серия и току виж придобил колекционерска стойност
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #72
                          От: Менли - рекламация

                          Да питам някой прати ли си ножето и получил ли си го е вече с правилното острие?
                          Аз нали съм със счупена пружина днес реших да почопля една кора на дърво-резултата е ясен.4-5 милиметра на връхчето останаха в кората.Като даже не съм и забивал в дърво а във свежа кора.Така че номер 098/222 вече е и със счупен връх.Утре ще ги търся Менли и ще го пращам за поправка.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00193.jpg
Прегледи:1
Размер:66.5 КБ
ID:5552684
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • #73
                            От: Менли - рекламация

                            Пращайте, утре ще звънна във фирмата да питам готови ли са нови остриета и пружини.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • #74
                              От: Менли - рекламация

                              Както казваха в руските филми ТАСС е упълномощен да заяви
                              Първоначално публикуван от JoroHondata
                              ЗдравейтеКолеги, до края на другата седмица- 17.01.2014 ще напиша всичко точно, кратко и ясно защо остриета са закалявани по този неправилен начин. Истината ще излезе наяве.
                              Поздрави
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #75
                                От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                                Да питам някой прати ли си ножето и получил ли си го е вече с правилното острие?
                                Аз нали съм със счупена пружина днес реших да почопля една кора на дърво-резултата е ясен.4-5 милиметра на връхчето останаха в кората.Като даже не съм и забивал в дърво а във свежа кора.Така че номер 098/222 вече е и със счупен връх.Утре ще ги търся Менли и ще го пращам за поправка.

                                [ATTACH=CONFIG]669724[/ATTACH]
                                половин сантиметър е останал в кората!?Направо не е за вярване
                                Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X