Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Имам желание да проверя закалката на новите остриета , къде може да се случи това ?
    Подобни тестове са съпроводени с разрушаване на пробата. Ако си я прежалил, мисля че можеш да отидеш на място, в работилницата им. Имат едно такова... не знам как се казва, та ще пробвам с "динамометрична преса". Съмнявам се да ти вземат пари за това, а и ще ти сложат ново острие на момента. Сега-а-а-а, ако искаш и него да пробваш, не знам как ще стане.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Значи , пробата е чисто механична. Един вид , гледа се при какви показатели се чупи материала , така ли ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Твърдомер...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Значи , пробата е чисто механична. Един вид , гледа се при какви показатели се чупи материала , така ли ?
          Мииии, така мисля. Затова е важно да се произведе цяла партида от 100-200 броя, да се пробват 2-3 и да се предположи, че останалите са с почти същите характеристики. Когато всеки си прави рекламация в продължение на една година, не може да се разчита на хомогенна партида и всеки ще си има ножче с каквито си помислите закалки. Освен логото на форума, нашите ножки вече нямат нищо общо помежду си.
          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Благодаря! Не бих си и помислил, че е толкова просто. Мисля, че принципът е един и същи, но зависи и в каква посока се прилага силата. Напречно, усукване, скъсване, сплескване... В случая, мисля че се замерва еластичност. Колко може да се огъне материала без да се счупи? Е, за да се разбере тая работа, трябва да се счупи.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Току-що жената ми го представи за рекламация - счупена пружина. Не си само ти.
            .
            Ама с четвърта пружина за едно ноже може би съм първенец.
            Диско 300TDI
            Scott Purgatory
            0889 84 6161

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
              .
              Ама с четвърта пружина за едно ноже може би съм първенец.
              Мойте двата пък са като нови.............но не са излизали от кутийките, освен да ги погледна и да се порежа с единия
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Значи , пробата е чисто механична. Един вид , гледа се при какви показатели се чупи материала , така ли ?
                Нищо не се чупи . Просто трябва да има достатъчно право място да натисне съчмата . Ако искаш звънни на Жоро той има и преносим твърдомер . Предполагам ще му е интересно да види до къде са стигнали без него .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Нищо не се чупи . Просто трябва да има достатъчно право място да натисне съчмата . Ако искаш звънни на Жоро той има и преносим твърдомер . Предполагам ще му е интересно да види до къде са стигнали без него .
                  Имаш предвид Жоро-Хондата ли ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Имаш предвид Жоро-Хондата ли ?
                    Да.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Я да повдигна малко тази ема. Моето ножче е използвано само за отваряне на писма и малки колети и вече е сериозно нащърбено и със счупен връх от неравната борба с хартията и найлона. Менли дали ще имат желание да ми подменят острието след толкова време? Ако някой има контакт с тях в скоро време по подобен въпрос да вземе да сподели какво е положението.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                        Я да повдигна малко тази ема. Моето ножче е използвано само за отваряне на писма и малки колети и вече е сериозно нащърбено и със счупен връх от неравната борба с хартията и найлона. Менли дали ще имат желание да ми подменят острието след толкова време? Ако някой има контакт с тях в скоро време по подобен въпрос да вземе да сподели какво е положението.
                        Умряла работа .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Още тогава, като стана ясно каква е работата им се обаждах. След два разговора по телефона с въпросните образи прецених, че няма смисъл да се занимавам.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Здравейте. Аз взех три, като на два от тях вече им сменяха остриетата. Доволен съм, но пак имам два счупени. Моля, тъй като комуникацията с тях е много трудна, а нямам никакво време, ако някой е решил да ходи или да праща - нека ми пусне лично съобщение, за да му изпратя двата и той да пусне три. Те не вдигат, няма ги - имат работа, готови са, ама като отида и ги правят на място. Мисля че правилното е да се отиде на място. За услугата ще почерпя!
                            ;-)
                            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Аз ще си идвам до БГ за 20-ина дни около Коледа и ако реша да нося моя ще те имам вЪпредвид да занеса и твоите. Ще се свържа с образите предварително да ги питам дали още ги подменят.
                              Subaru Legacy 2.5
                              Suzuki GS500 E

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Каквото и да ги питаш, и каквото и да ти кажат - не разчитай. Без значение, дали става въпрос за адрес, телефон, име, срок, уговорка...
                                ;-)
                                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X