Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
    Е това не е истина, просто не мога да повярвам. Днес говорих с тях и казаха, че са пратени. Утре ще мина пак до там.
    Днес ми се обадиха в 18:30 , били ги пратили , утре ще видим

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Е що не ги дръпнете ли, какво му викаха навремето ? Или пак са лоши ония времена? Души не носят ли, полиция няма ли, защита на потребителя няма ли?
    Няколко пъти опитах , но нямам правно основание, защото договора не е на мое име , сложно се оказа
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Вече са при мен , разбира се ги бяха пратили до офис , а не до адреса ми , ама както и да е На пръв поглед видимо по-зле заточени , на тест с касова бележка дъвчат и двата ...
      Така почти след година имам два броя от срама, на българската фирма Менли .
      Благодаря на всички които бяха съпричастни и се вълнуваха заедно с мен
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Поздрави от София Ванка, жив и здрав.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Не пак а отново.
          Отремонтираната ми ножка,сменена пружина и острие,пак издаде онзи неприятен звук - "цък "при отваряне .Или иначе казано пружината пак е за смяна.
          Понеделник пак ще търся манлитата.
          Диско 300TDI
          Scott Purgatory
          0889 84 6161

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Мойта не смея да я докосна. Ще ми се да напиша нещо ама ще го изтрият...

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Е тука се разминаваме в разбиранията .Аз имам желание да си я ползвам а не да ми стои.Ама това изпълнение менливо си е само за витрина.Лошото е че и за мезета нестава ако проблема беше само в острие.Да кажем че решиш с калпавото им острие само мезета да режеш,проблема с пружина си стои.Явно не са си оправили настройките на процеса закаляване-отвръщане.
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Бе аз отдавна рекох, че тия ножки са подходящи за витрината само, ама нейсе. Що ги мъчите с работа?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  Бе аз отдавна рекох, че тия ножки са подходящи за витрината само, ама нейсе. Що ги мъчите с работа?
                  Проблема не е ти какво си рекъл а, че менли са рекли обратното.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Бе аз отдавна рекох, че тия ножки са подходящи за витрината само, ама нейсе. Що ги мъчите с работа?
                    Щото не съм ценител а поУзвател.Немога да дам пари за нещо без да го ползвам.Е така като деца едно момче от квартала купи за 60 лв(86 г примерно) аддидас Танго.Малейййййй колко го молехме да го изкара навън да поцъкаме.Чкахме сума ти години докато се случи.
                    Диско 300TDI
                    Scott Purgatory
                    0889 84 6161

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Хора. Отдавна се установи, че тези ножчета (или по-скоро тази партида) не стават за работа. Какво да ги дъвчеме повече? Кой се е пр...л, пр...л, който не е е добре.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        С едната от двете ми с подменено .. острие ... не знам дали са сменяли пружини , ходих в Мизия. Преди да отида , потопих ножката в оцет. Направи ми впечателние , че само острието си промени цвета , което за мен говори, че пружината е различен материал.
                        Относно острието , след нарязани 10-20 рула домакинска хартия на половина , се затъпи доста осезаемо; другото , след 3 дена рязане на салати и салам ( по веднъж - вечер, след работа старателно избърсвано с хартия ) острието пак ръждяса .
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Искам да похваля този път Менли.В понеделник изпратих с куриер ножчето за смяна на пружина,а днес сряда го получих отремонтирано,демек не е стояло при тях и един ден.Получили са го във вторник и същия ден са го пратили.Много ме изненадаха.Това ми е втора пружина.Казаха че ще сменят докато ги нацелят.
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Аз моя нож го пратих на 15.08 в петък, обаче не знам как да проследя какво се случва с него. Трябва ли да им звъня и да им казвам, че е пратено? От Еконт ми казаха, че ще получат СМС.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от crisdim Преглед на мнение
                              Аз моя нож го пратих на 15.08 в петък, обаче не знам как да проследя какво се случва с него. Трябва ли да им звъня и да им казвам, че е пратено? От Еконт ми казаха, че ще получат СМС.
                              Влизаш в сайта на Еконт и в ляво има едно прозорче за проследяване на товарителниците . Пишеш номера под баркода на товарителницата и гледаш какво се е случило.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Чаках някой да ми продаде ножките си за левче, ама вече не дочаках. Днес бях в Менли, пристигнали са доста заготовки на нови остриета и в момента ги обработват. Оставих си моите две ножчета и получих уверението, че в Понеделник ще са готови. Мисълта ми е, че ако в момента си занесете ножчето за ремонт, има изгледи да стане бързо, понеже имат заготовки. Дали е така, ще докладвам другата седмица. Тенекията е същата, но този път била правилно закалена. Човекът, явно си беше научил съчинението и се разсипа в обяснения как са сгрешили със закалката... абе, не знам. С доста смесени чувства съм.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X