Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Притежавам въпросната чикия,но я получих със закъснение(от последната партида) и имах възможност да набера впечетления какво може(май нищо освен да си намажеш филия) и какво не.Нося си я с мен,като винаги внимавам за какво я използвам,и не си правя разни експерименти,след споделените мнения във форума.За сега държи,като основно служи за украшение.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Изпратена ножка с номер 222 със счупено острие на 12.09 и от тогава ни вест ни кост от менли
      AUDI A6 2.8 V6 Quattro

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от Димитър Радев Преглед на мнение
        Изпратена ножка с номер 222 със счупено острие на 12.09 и от тогава ни вест ни кост от менли
        Много бързаш колега, аз моята на 12.08 съм я изпратил и проверих в сайта на Еконт, че са я приели на 19.08 от офиса във Военна рампа. Дано намерят време, явно не сме им от спешните клиенти!

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от Димитър Радев Преглед на мнение
          Изпратена ножка с номер 222 със счупено острие на 12.09 и от тогава ни вест ни кост от менли
          Колега, как моят нож е при теб аз не знам, но нещо не е истина в твоето твърдение!!!! Единственият номер 222/222 е мои и е при мен!!!
          Твоят нож е с номер 161.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
            Колега, как моят нож е при теб аз не знам, но нещо не е истина в твоето твърдение!!!! Единственият номер 222/222 е мои и е при мен!!!
            Твоят нож е с номер 161.
            И аз имах такъв спомен! Да не би колегата да е гледал второто число...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Спокойно, няма дублирани номера, ножката е с номер 161, извинявам се за неволната грешка.
              AUDI A6 2.8 V6 Quattro

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Ок
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от Димитър Радев Преглед на мнение
                  Изпратена ножка с номер 222 със счупено острие на 12.09 и от тогава ни вест ни кост от менли
                  Първоначално публикуван от Димитър Радев Преглед на мнение
                  Спокойно, няма дублирани номера, ножката е с номер 161, извинявам се за неволната грешка.
                  В крайна сметка, при теб ли е? Би трябвало острието да ти е сменено. Новите ги видях, работеха ги.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Още не са ми върнали ножката .
                    AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Днес си взех ножката от Еконт , острието е подменено и като цяло хората от менли спазват поетите ангажименти , смятам въпроса за приключен .
                      AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Още малко и ще вземе да годиняса разправията с тая ножка
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Имам желание да проверя закалката на новите остриета , къде може да се случи това ?
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                            Два пъти ми сменят пружината.Тази е трета.То да се занимавам с рекламация до дупка взе да ми писва.Толкова ли е трудно да се направи правилна пружина? Нека г-да ножарите да кажат.Имал съм стари ножчета с такава пружина и си работят с години.Случая менли си е случая менли,
                            Току-що жената ми го представи за рекламация - счупена пружина. Не си само ти.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Във ТУ-София или при някой колега - ножар! Но зависи какво точно искаш, проблема е в това Ванка, че теста ще струва около 3 ножа.
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Цената на три ножа , или трябва да се използват три ножа ??
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X