Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Влизаш в сайта на Еконт и в ляво има едно прозорче за проследяване на товарителниците . Пишеш номера под баркода на товарителницата и гледаш какво се е случило.
    Благодаря, явно са получили ножа на 19.08. Сега остава да чакам да ми го върнат ремонтиран.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Днес си взех моите ножчета с подменени остриета и пружини. Видях и още две отремонтирани от нашата серия- № 114 и № 213.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Няма начин - 114 е при мен,получих го педи няколко месеца

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Честито за взетите ножчета, явно има надежда и моето 113 да стане. Вземането от Еконт ли стана или си ходил до офиса им?

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от stivyo Преглед на мнение
            Няма начин - 114 е при мен,получих го педи няколко месеца
            Хм! Става интересно. Я го погледни пак, да не са го объркали с на колегата:
            Първоначално публикуван от crisdim Преглед на мнение
            Честито за взетите ножчета, явно има надежда и моето 113 да стане. Вземането от Еконт ли стана или си ходил до офиса им?
            Там ходих и видях 114 с очите си. Ако има две ножчета с този номер, вече понамирисва на нещо друго.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Ако е вярно това с еднаквите номера...нямам думи!

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Няма грешка-ножката е в ръцете ми и е 114.Когато я пращах за ремонт я бяха загубили и ми направиха нова с този номер.Може да са я намерили.Лошо няма,стига да не се канят да я продадат,че тогава лимитед едишън отива по дяволите!

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Е, можеш да се считаш за горд собственик на една от двете ножки с номер 114. Очила още нямам, паметта ми изневерява, та си записах номерата, не бях фиркан, щото бях с кола... Може би, да им кажеш да го разпарчетосат или да си купиш и него. Имаш изгледи да бъдеш единствен с две ножчета, с еднакви серийни номера.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Номера от ножа ще се унищожи!!
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Аз пак и отново за трети път съм със счупена пружина.Абе само на мен ли се случва ?Какъв е тоя карък
                      Диско 300TDI
                      Scott Purgatory
                      0889 84 6161

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                        Аз пак и отново за трети път съм със счупена пружина.Абе само на мен ли се случва ?Какъв е тоя карък
                        Това на ремонтирания нож ли се случи? Ако е така, рекламация до дупка. Явно все още нямат добър майстор по закаляването.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от crisdim Преглед на мнение
                          Това на ремонтирания нож ли се случи? Ако е така, рекламация до дупка. Явно все още нямат добър майстор по закаляването.
                          Два пъти ми сменят пружината.Тази е трета.То да се занимавам с рекламация до дупка взе да ми писва.Толкова ли е трудно да се направи правилна пружина? Нека г-да ножарите да кажат.Имал съм стари ножчета с такава пружина и си работят с години.Случая менли си е случая менли,
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                            Два пъти ми сменят пружината.Тази е трета.То да се занимавам с рекламация до дупка взе да ми писва.Толкова ли е трудно да се направи правилна пружина? Нека г-да ножарите да кажат.Имал съм стари ножчета с такава пружина и си работят с години.Случая менли си е случая менли,
                            Трябва да си напаснете очакванията към представянията на ножката. Ти и Менли.

                            Техните очаквания явно са, че ще я отваряш 3-4 пъти годишно, за да се хвалиш пред приятели. Твоите очаквания явно са, че имаш функционална ножка... е, поне за рязане на домати и сирене.
                            Очевидно - един от двама ви има погрешни очаквания към ножката. Сега остава да изясним - кой ?

                            П.С. Мои приятели, на които подарих няколко бройки, се хвалят че и суджуци режат (без поражения, засега), но това е по-скоро щото не искат да ме карат да се чувствам кофти, че съм им подарил боклуци.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Приемам забележката ,вярно е че очакванията са ми да имам работеща ножка (моля тия дето ще кажат -ти за 50 лв искаш и да ти работи ли,да замълчат)но след като тази цена е малка за работещо творение махам с ръка и ще си ползвам некачествените китайчета от 30тина лв към които вече някоко години нямам забележка
                              По конкретния повод само ще кажа че ножката си стоеше на магнита и много малко съм я отварял затварял.Ама и това и дойде много.
                              Искам да питам,това е втора форумна поръчка на този модел,нали така?Само аз ли имам проблемация с пружината или не съм само аз ама другите ги е срам да си кажат?!
                              Диско 300TDI
                              Scott Purgatory
                              0889 84 6161

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Имаше няколко човека със счупени пружини, в това число и аз. Моята я смениха, но не знам с каква. Бях там и говорих доста с хората... да кажем че съм със смесени чувства и впечатления. Пружината е под напрежение при всяко положение на острието. Оттам и умората на материала е голяма, оттам и изискванията към материала са други. Пружината трябва да е със съвсем различни качества от острието и трябва да е или от различна стомана, или поне с различна закалка. Единственото, което трябва да е еднакво (е, поне близко) е износоустойчивостта на мястото, където двете части контактуват. Това са си размисли на един лаик, с най- общи познания в тази област. За "Менли"... има си такива хора, че даже и такива фирми. Нещата, които са усвоили и си произвеждат серийно ги правят добре, но с конкретно задание, с конкретни параметри и т.н., мааалко по- различни от това, с което са свикнали, се затрудняват. Липсва им най- вече рутината да предвидиш до какви промени ще доведе смяната на някой от параметрите, как да извадиш хомогенна партида от лееееко различни изходни условия и т.н. Правя го всеки ден (макар и в друга област) и си е предизвикателство, откъдето и да го погледнеш, вервайте ми. Аз лично, бих си купил или поръчал пак нещо от тях, но от нещата, които правят по принцип. За нещо, макар и на "милиметър встрани", не бих повторил. Пример: с тази стомана и дори при тази закалка, ако остриетата бяха по- дебели и ъгълът на заточване по- друг, проблеми нямаше да има. Но това е само една микроскопична частица от нещата.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X