Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обмисля се подмяната на старите БТР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

      Брандирана е, където и да е, била е там за тестове.

      А то вече и клип се появи...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

        И колко ще купат?2 и половина ,а за още толкова парите ще потънат.Кво ше произвеждат за какво време ,за какви пари ?Всичко става само за ремонти,за производство трябват инвестиции,трябва да си партия с някой ,който ще има някакъв контрол в сделките,а нашите нямат интерес.Гледам на украинците "Оплот"а,нещо подобно не може да се случи тук никога ,ако зависи само от нашия политико-икономически "елит",щото всеки работи по системата"пр...би другарче" и накрая негативите са за народ и общество във всичко!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

          За Patria, предлагат все пак производство в България. https://www.24chasa.bg/novini/article/6277381
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

            След като нарязаха БЕТА къде ще ги произвеждаме ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

              Не знам, чува се за опити за съживяване на Бета но за сега всичко е слухове.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                Машината е чудесна, като възможността да носи 105мм оръдие и 120мм гранатомет Nemo най-ми допада. Nemo прави пет последователни изстрела под различен ъгъл съвсем автоматично, като попаденията са почти едновременно, върху обработваната площ. Веднага след изстрелите сменя позицията. Идеална е за тормоз над самонадеян враг в пресечена местност като нашата. Може да стреля и директно като оръдие.
                Относно производството в България - силно се надявам да се случи, но ако най-напред ще се наредят на опашката тези с празните куфарчета за комисионните, нищо няма да стане.
                Крайно време е дори и по-богатите хора в тая страна да почнат да мислят за нея над личните изгоди и печалби, ако искат все пак да имат къде да живеят и да растат децата и внуците им в своя среда. Ама като ги знам кои са, и как станаха такива, не съм голям оптимист за това производство.
                Дано да съм само лош пророк.
                ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                Коментар


                • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  След като нарязаха БЕТА къде ще ги произвеждаме ?
                  Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                  Не знам, чува се за опити за съживяване на Бета но за сега всичко е слухове.
                  По-големия проблем са хората!
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                    Е то ако въобще се стигне до някакво производство ще е от типа на Боховица.

                    Коментар


                    • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                      И заводи се правят, и хора се намират. Когато има смисъл! Колко такива машини се предолага да имаме? Що за предприятие би било рентабилно при такава серия? Във всеки случай - нищо подобно на "парниковата" Бета, не е реално.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                        Първоначално се говори за две батальонни групи-230 машини,от които 100-линейни машини(БТР/БМП) и 130 специални-командирски,МХ,за огнева подръжка(105 мм),санитарни,ремонтно евакуационни,свързочни,ПТО(с ПТУРС) и др.

                        Коментар


                        • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                          И всичкото това - Патрии!
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                            Ако Патрия спечели,ако не-някой друг,я германци я Дженерал Дайнамикс,я някой друг.

                            Коментар


                            • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                              Дори 230машини са изключително "къса" серия,граничеща с бутиково производство.
                              Идеята да се произвежда въпросната Патрия в страната клиент , може да се осъществи сравнително успешно само при положение , че въпросната страна има развита сходна индустрия-автомобилно производство,производство на селскостопанска или пътностроителна техника и т.н. и въпросната поръчка да се "лъзне" покрай другите.Изграждането на завод само заради въпросните 200-300машини е безумие.Ако ме не лъже памет в Бета бяха сглобени над 2000 машини(sek1 може да ни осветли по-подробно) и пак не се връзваше сметката.
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар


                              • От: Обмисля се подмяната на старите БТР

                                Средния капацитет на БЕТА в добрите години беше около 200 различни машини на месец . Такъв завод не се строи само за нуждите на една държава с размерите и мащабите на нашата . Пазар за тази техника има и е имало винаги . Хубавото като имаш такъв завод е че можеш поетапно да модернизираш и подменяш собствената военна техника без това да ти срине бюджета .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X