Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TT-33 7.62x25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: TT-33 7.62x25

    Първоначално публикуван от reinger Преглед на мнение
    Здравеите и от мен. Та за ТТ, преди 3 год имах такав, като цяло добро оръжие. Тествал сам го на наи различни неща, на 20м проби 2клас жилетка, 15м армеиска каска. Общо взето това е.
    Тук е прието да се пише на грамотен български език.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #77
      До: TT-33 7.62x25

      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
      Колега би ли качил снимка ако е възможно. Тук всички явно сме маниаци на марката и ще е много полезно.
      Влади, влязъх и в темата "тунинг на ТТ" и видях твоя хубавец отблизо. Но за това което говоря е дуго. Тук е изменена цялата визия, има мерна линия ,мушката е друга, на ръкох ватката има отзат изменение,изобщо в първият момент си мислиш че е броунинг.Снимка нямам, но скоро ще се виждам смайстора и ако не го е дал на клиента ще го снимам и ще ви го покажа. Фирмата му се казва "Катерача".
      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

      Коментар


      • #78
        До: TT-33 7.62x25

        Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
        Влади, влязъх и в темата "тунинг на ТТ" и видях твоя хубавец отблизо. Но за това което говоря е дуго. Тук е изменена цялата визия, има мерна линия ,мушката е друга, на ръкох ватката има отзат изменение,изобщо в първият момент си мислиш че е броунинг.Снимка нямам, но скоро ще се виждам смайстора и ако не го е дал на клиента ще го снимам и ще ви го покажа. Фирмата му се казва "Катерача".
        Супер, много ми е интересно да видя всякакъв тунинг на ТТ. Пък особено с много подобрения. Чакам снимките с нетърпение!
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #79
          До: TT-33 7.62x25

          Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
          Супер, много ми е интересно да видя всякакъв тунинг на ТТ. Пък особено с много подобрения. Чакам снимките с нетърпение!
          Владе, разгледах доколкото е възможно от снимките които си качил чирените на "тт"-то, и ми е интересно /ако е удобно разбира се / как се захващат към корпуса? Аз съм правил чирени на тт но махам старото захващане заедно с чирените.На твоите нови чирени сирурно са прикрепенени планките от старите.Как?
          Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

          Коментар


          • #80
            До: TT-33 7.62x25

            Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
            Владе, разгледах доколкото е възможно от снимките които си качил чирените на "тт"-то, и ми е интересно /ако е удобно разбира се / как се захващат към корпуса? Аз съм правил чирени на тт но махам старото захващане заедно с чирените.На твоите нови чирени сирурно са прикрепенени планките от старите.Как?
            Чирените са профилирани от вътрешната страна и се лепят.
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #81
              До: TT-33 7.62x25

              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
              Чирените са профилирани от вътрешната страна и се лепят.
              За профилирането добре.Ама не разбрах лепят се корпуса!?А при демонтаж?Аз например ги захващам за корпуса 4мм.болтчета,по 2 начорен.
              Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

              Коментар


              • #82
                До: TT-33 7.62x25

                Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                За профилирането добре.Ама не разбрах лепят се корпуса!?А при демонтаж?Аз например ги захващам за корпуса 4мм.болтчета,по 2 начорен.
                Залепени са един за друг със специално лепило, при демонтаж ако се наложи се загряват и се разлепят!
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #83
                  До: TT-33 7.62x25

                  Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                  Залепени са един за друг със специално лепило, при демонтаж ако се наложи се загряват и се разлепят!
                  Владе, добре, така сте решили -направили сте го.
                  Сега обещаните от мен снимки на тунингованото ТТ

















                  След тази метаморфоза ТТ-то вече от 7,62/25 работи безотказно с 9/19-"парабелум".
                  Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                  Коментар


                  • #84
                    До: TT-33 7.62x25

                    Втората цев предполагам е от Застава, обаче как законово сте успели да направите гимнастиката?
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • #85
                      До: TT-33 7.62x25

                      Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                      Втората цев предполагам е от Застава, обаче как законово сте успели да направите гимнастиката?
                      До колкото знам е можело до преди пет години,ама сега вече не може.Много "майстри" са си правили това упражнение неподготвени и е имало инциденти, затова служба КОС го забранява.Ако някой знае друго нека сподели!
                      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                      Коментар


                      • #86
                        До: TT-33 7.62x25

                        Преди десетина години на места в магазините се появяваха унгарските копия на ТТ комплект с две заводски цеви в калибър 7.62х25 и 9х19 но много бързо свършиха.Аз за едно такова ходих чак до Русе но се оказа и там че съм го испуснал за два дни. Сърбите също си го правят и в двата калибъра ТТейския и "дуга деветка". Не виждам причина да не може да се узакони след като цевите са заводски произведени за модела както се узаконяват адапторите за 22 калибър. Ето още една пазарна ниша за наще потъващи оръжейни заводи.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #87
                          До: TT-33 7.62x25

                          Доста труд е хвърлено по горното ТТ, особено по дръжката.
                          Имам въпрос ложата изцяло нова ли е правена или е наваряван палеца в задния край?
                          А иначе като цяло не ме кефи лъскаво ТТ, пък и да го осакатиш в калибър 9х19 си е кощунство!
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #88
                            До: TT-33 7.62x25

                            Поздравления за хубави нови мерници!

                            Коментар


                            • #89
                              До: TT-33 7.62x25

                              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                              Доста труд е хвърлено по горното ТТ, особено по дръжката.
                              Имам въпрос ложата изцяло нова ли е правена или е наваряван палеца в задния край?
                              А иначе като цяло не ме кефи лъскаво ТТ, пък и да го осакатиш в калибър 9х19 си е кощунство!
                              Лъскавият хром и калибъра си ги е искал сигурно клиента, а останалото си е виждане на майстора.
                              Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                              Коментар


                              • #90
                                До: TT-33 7.62x25

                                Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                                Лъскавият хром и калибъра си ги е искал сигурно клиента, а останалото си е виждане на майстора.
                                Браво на майстора, справил се е перфектно. Но ми беше интересно как е направен палеца на края на затвора?
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X