Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Когато моят Валтер ПП от1942 се поизхаби, си потърсих ново КНО и се спрях на Глок 17 Ген 4 Сет. Разбира се, въпрос на вкус е, но 19 ми е малък. С не позволяво стрелба от бедро - пръска в очите, а Сет е за различни длани и е с добър грайфер и светещ мерник. Струва 1400, но при повече пакетни покупки го взех за 1200.
    Последно редактирано от derhunter; 29-05-16, 12:31. Причина: ?

    Коментар


    • От: До: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от georgi2444 Преглед на мнение
      Здравейте приятели,трябва ми малко помощ от вас.Собственик съм на два пистолета,едно ТТ и USP Compact и сега ще придобия ново. Спрял съм се на глок 31 357 Sig,моля някой ако има инфо или притежава такъв,да сподели впечатления.Благодаря.
      Здравей,с каква цел вземаш оръжието,колко практика имаш със стрелбата,357 sig е труден за стрелба дори и за по опитни стрелци,аз бих препоръчал 9х19 в сравнение с 357 sig,ако нямаш достатъчно практика и мнооого здрави ръце.

      Коментар


      • От: До: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от georgi2444 Преглед на мнение
        Здравейте приятели,трябва ми малко помощ от вас.Собственик съм на два пистолета,едно ТТ и USP Compact и сега ще придобия ново. Спрял съм се на глок 31 357 Sig,моля някой ако има инфо или притежава такъв,да сподели впечатления.Благодаря.
        Глок 31 в 357 sig си ок,но не и в България поради високата цена,честата липса по стрелбищата и най вече този калибър с FMJ за мен е таралеж в гащите(но ти имаш ТТ така,че това трябва да ти е ясно)Бях писал по горе,но изчезна :-) ,че на твое място бих взел револвер и въпреки,че съм Глок фен пак ти предлагам да се замислиш-все пак имаш една непреходна класика като ТТ и USP като заприходиш и един 357 магнум ще си готов за всички ситуации :-) Успех в избора.

        Коментар


        • От: До: Клуб-Glock

          Благодаря колеги,пострелях с глок 31,наистина отката не е приемлив,след два пълнителя изтреляни,почувствах умора в китката,иначе групира изтрелите добре на 15 метра.покупката му е повече задоволяване на любопитство,а и ми се иска усвояване на някой по екзотичин патрон,въпреки,че екзотиката ми струва 1 лев на изтрел.иначе самия глок ми ляга перфектно в ръката.До сега гледах скептично на марката и признавам приятно ме изненада и честно,следващия ще е глок независимо от калибъра.благодаря ви за отделеното време,до дни ще споделя новото си бебче с вас.хубав ден

          Коментар


          • От: До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от georgi2444 Преглед на мнение
            Благодаря колеги,пострелях с глок 31,наистина отката не е приемлив,след два пълнителя изтреляни,почувствах умора в китката,иначе групира изтрелите добре на 15 метра.покупката му е повече задоволяване на любопитство,а и ми се иска усвояване на някой по екзотичин патрон,въпреки,че екзотиката ми струва 1 лев на изтрел.иначе самия глок ми ляга перфектно в ръката.До сега гледах скептично на марката и признавам приятно ме изненада и честно,следващия ще е глок независимо от калибъра.благодаря ви за отделеното време,до дни ще споделя новото си бебче с вас.хубав ден
            Пробвай тогава глок21,30,41,щом търсиш малко по екзотичен калибър,аз имам 30 и 41,и калибъра е супер,говоря за 45 калибър.Но не бързай с покупката,това не е като да купиш хляб от магазина.Успех с покупката и да се похвалиш.

            Коментар


            • От: До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от georgi2444 Преглед на мнение
              ,иначе групира изтрелите добре на 15 метра.
              Това се прави от стрелеца не от пищова.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Колеги,благодаря ви,решението е взето и пищова е поръчан,утре ми пристига,ще се похваля и аз с глокче.

                Коментар


                • От: До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от том Преглед на мнение
                  Глок 31 в 357 sig си ок,но не и в България поради високата цена,честата липса по стрелбищата и най вече този калибър с FMJ за мен е таралеж в гащите(но ти имаш ТТ така,че това трябва да ти е ясно)
                  Всичко което е написал колегата е така, само да добавя, че така наречените high presure rounds са с още два минуса:
                  - По тегави за стреляне
                  - Живот на оръжието на 1/3та от 9x19 версията (например)

                  Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
                  Когато моят Валтер ПП от1942 се поизхаби, си потърсих ново КНО и се спрях на Глок 17 Ген 4 Сет. Разбира се, въпрос на вкус е, но 19 ми е малък. С не позволяво стрелба от бедро - пръска в очите, а Сет е за различни длани и е с добър грайфер и светещ мерник. Струва 1400, но при повече пакетни покупки го взех за 1200.
                  Колега, градските митове и легенди за C-то ги остави на страна. Мен един път не ме е напръскало в очите. Просто се стреля под различен ъгъл с оръжието. Дали е по-добро или не C-то е друг въпрос. За мен единствения минус е, че след стрелба е по-мърляво. Последното е в графата "ако ти пука". Разлика в дланите на SET няма абсолютно никаква. При Gen4 разликата е само в приборите, усилието на спусъка и бутона на ЗАДРЪЖКАТА, който е издължен. Последния е мое мнение, че не трябва да се използва за спускане на блока така или иначе...
                  Като цяло, ако човек не може да си намери SET на читава цена, най-добрия вариант е да си купи НЕ сет, след което да даде 130 лв. за OEMските тритиеви прибори, барабар с монтажа. Пак се връзва по-тънко.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Принципно .357 Зиг е страхотен. Лично на мен ми е труден за овлдяване, поради липса на достатъчно практика с него. Ако финансовият аспект не е проблем - действай, ще свикнеш с умората в китката.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Постоянно получавам инфо за по малък живот на цевта за глок 31,колеги за спорта е USP,а глока 31 е за разнообразието и екшъна,който ти е нужен в някой моменти,с него няма да се стреля на воля,все пак 1лев е патрона,но със сигурност ще бъде приятен завършек на всяко приключение на ТИР,той е като колата която имаш в гаража,но некараш всеки ден,той за моментите когато имаш нужда от забавление,нали за това всеки от нас притежава по един красавец в касата,а непожелавам на никой да се налага да го вади за защита,само за забавление.благодаря пак за мненията ,те са много важни за мен.хубав ден на всички приятели които ми помогнаха

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        За фън бих си взел 629 .44mag

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от georgi2444 Преглед на мнение
                          Постоянно получавам инфо за по малък живот на цевта за глок 31,колеги за спорта е USP,а глока 31 е за разнообразието и екшъна,който ти е нужен в някой моменти,с него няма да се стреля на воля,все пак 1лев е патрона,но със сигурност ще бъде приятен завършек на всяко приключение на ТИР,той е като колата която имаш в гаража,но некараш всеки ден,той за моментите когато имаш нужда от забавление,нали за това всеки от нас притежава по един красавец в касата,а непожелавам на никой да се налага да го вади за защита,само за забавление.благодаря пак за мненията ,те са много важни за мен.хубав ден на всички приятели които ми помогнаха
                          Радвам се че можеш да си го позволиш,дай боже повече хора да имат тази възможност.Задължително да го покажеш.ЛОШО
                          ОРЪЖИЕ НЯМААА.
                          Последно редактирано от derhunter; 07-06-16, 12:05. Причина: Защо крещиш?

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Моето момче вече в къщи.Благодаря на всички.Не мога да кача снимката,нещо ми отказва страницата.
                            Последно редактирано от derhunter; 15-06-16, 23:16.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1466017525907-952888093.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5718899

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1466017710087-1730733152.jpg
Прегледи:1
Размер:61.5 КБ
ID:5718900ето го и моето момче

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X