Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Честито!Дано да ти служи безотказно.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Честито,със здраве да го ползваш само по стрелбища.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Благодаря ви приятели.Дай боже някой ден всички да се посъберем да попуцаме на воля.
        Последно редактирано от derhunter; 02-08-16, 12:52.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Малко не по темата, за което се извинявам.



          Махай оригиналните мерни прибори, слагай дълга релса и механични мерник и мушка, като на същата релса посредата стои бързомереца и получаваш гореописания "ефект". Поне при вас релси и прибори бол.
          Бек боун, откъде могат да се закупят механични мерни прибори, които да се монтират на ,,Пикатини" релсата ( по-точно на горната) на K.P.O.S. първо поколение?
          Последно редактирано от derhunter; 29-07-16, 08:06.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Моите дойдоха с КПОС-а, оригинални, на Фаб дефенс, пластмасови. Има във ВИП-овете, отделно в нета може да си поръчаш от БГ сайтове. Така като гледам няма кой знае каква разлика в китайските еърсофтски и оригинала на Фаб. Като за мен основното е мерната линия на механичните прибори да съвпада с мерната линия на бързомереца (или ако няма, на бъдещия такъв).
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Най-после след три месеца чакане пристигнаха новите придобивки от щатите. Закупих си и 17 заряден пълнител но със него дръжката на 26-та ми идваше малко по-дълга. Затова му махнах петата и му сложих от оригиналния 10 заряден пълнител и се получи това . В резултат на което 10 зарядния стана 12 заряден а 17 зарядния 15 заряден. Крайния резултат е ето това Така пистолета направо ми залепва за ръката. Хубавото за мен на 26-та е че мога да го нося с три дължини на дръжката-с 10-12 или15 заряден пълнител. Преди около месец бяхме с жената и детето на стрелбището и явно на жената по-късата дръжка въобще не и пречеше успя да ме засрами при положение че стреля за първи път. Щерката която е на 9 години също показа завидни резултати с Валтер 22 кал.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0002.JPG
Прегледи:1
Размер:106.1 КБ
ID:5722059Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0003.JPG
Прегледи:1
Размер:104.1 КБ
ID:5722060Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0004.JPG
Прегледи:1
Размер:67.4 КБ
ID:5722061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0005.JPG
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5722062Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0006.JPG
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5722063

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Красота

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Браво, изглежда повече от добре!
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media-share-0-02-05-3d230c79b06b2e8b07c5edede824cdbd2095002d897cf4982bcfb87d2ae1d8ce-Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5740169Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media-share-0-02-05-be0252402e942e779589379f0033331cda22120ee6ed2d3b5f57c5e6a44ba6dd-Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5740170 Да се похваля с добрия стар глок 17

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Здравейте колеги.
                        От днес съм горд собственик на Глок 19 ген3 СЕТ.
                        Въпросите ми са може ли да стреля с халосни/газови и имам ли право да сложа 2-3 змийски най-отгоре в пълнителя. Също така ме терзае защо въпросната модификация СЕТ на глоковете я намирам само по български сайтове? Да не би навънка да се казва по друг начин?

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          На тия въпроси би трябвало да са ти отговорили още на курса за боравене с КНО!
                          Халостни за 9х19 не съм виждал в България. Газовите са с различни размери и така направени че да не стават за боен пистолет! Змийски можеш да заредиш, ама първо не виждам смисъл, второ някои се оплакват че клоковете не презареждат със змийски! Моя ЧЗ презарежда и съм го носил със змийски когато го ползвах и за служебен, но такова беше условието да ми разрешат да го ползвам за служебен - една от многото простотии в МВР структурите!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от BitterLemon Преглед на мнение
                            Здравейте колеги.
                            От днес съм горд собственик на Глок 19 ген3 СЕТ.
                            Въпросите ми са може ли да стреля с халосни/газови и имам ли право да сложа 2-3 змийски най-отгоре в пълнителя. Също така ме терзае защо въпросната модификация СЕТ на глоковете я намирам само по български сайтове? Да не би навънка да се казва по друг начин?
                            Като гражданско лице освен обикновени патрони нямаш право на нищо друго!!!!
                            Може да си правиш всякакви експерименти но само на стрелбище.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              С халостни няма да ти презареди със сигурност. Змииските са...за змии. С тях най-вероятно също няма да ти презареди. Каква е идеята да го носиш с такива неща в него?
                              42

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Ми да ти се поразвържат ръцете някак си
                                Последно редактирано от derhunter; 18-02-17, 21:01.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X