Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Брат ти па от кога гледаш и клипове по играни въпроса,аз до там не стигнах,признавам си - да ми обяснява някой на клипче как се купува пищов,това все още го помня как беше.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
      Ако не можеш да прибереш един пистолет без да гръмне, имаш много сериозен проблем.
      Абсолютно съм съгласен. Обаче като заговорим за средно аритметично измежду хиляди, май някои видове и модели оръжие създават предпоставки за пробити крачоли. Абсолютно нищо нямам против Глок, оръжието се е доказало като евтино и надеждно. И както много неща, не е за всеки.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        И както много неща, не е за всеки.
        ПцилютнУ

        С какво и да стреля жената или племенничката и или мойта племеничка проблеми с меки китки няма,да ги уча как се дьржи пищов зор,с 3 пьти на годината смисьла се губи та едно желязо от дебелите и да го дьржи като сополива салфетка ако иска,пак гьрми.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9751.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5744307


        Полегни и се вижда по-добре,това ако знаех как аз да го полегна щеше да е добре.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          От края на 19 век няма револвер или пистолет /редовен/ който може да гръмне ако не си стиснал спусъка докрай назад.
          както и да го изпускаш, на каквото и да пада, цев, затвор, петле. Няма.
          Всички инциденти са от човешка грешка.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            От края на 19 век няма револвер или пистолет /редовен/ който може да гръмне ако не си стиснал спусъка докрай назад.
            както и да го изпускаш, на каквото и да пада, цев, затвор, петле. Няма.
            Всички инциденти са от човешка грешка.
            Може да се поспори особенно за пистолетите с инерционна игла без пружина и без предпазител блокиращ движението й, а такива се произвеждат доста след края на 19-ти век. Но не в това е въпроса. Идеята ми като цяло беше, че Глок като устройство не оставя абсолютно никакъв толеранс на ползващия го по отношение на предпазителите и безопасността.
            42

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Може да се поспори особенно за пистолетите с инерционна игла без пружина и без предпазител блокиращ движението й, а такива се произвеждат доста след края на 19-ти век. Но не в това е въпроса. Идеята ми като цяло беше, че Глок като устройство не оставя абсолютно никакъв толеранс на ползващия го по отношение на предпазителите и безопасността.
              Точно инерционната игла е предохранителното устройство. При пуснато чукче опряло на иглата тя не се показва от чашката на затвора и недостига капсула. Говорим за пистолети. Ако имаш предвид АК или ПК там е друго.
              А при пистолетите с жило без петле при изправен механизъм няма как да освободи без интервенция на спусъка.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Не намесвайте ПК, там системата е друга. Там имаме патрон в патроника непосредствено преди изстрел и само тогава.

                Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                Последно редактирано от The Back Bone; 27-02-17, 08:27.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Хайде Gen 5 вече
                  http://warspot.ru/9806-glock-prezent...nie-pistoletov

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                    Само ме светни как ги различавате тези генерации.Нищо против пищова "глок" нямам ,не ми харесва много но стреля приятно.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      По надписа

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Най-после ги махнаха скапаните места за пръстите.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Привет на всички от Клуба !!!!

                          Току що се регистрирах и нещо ме влече към Глок отново ))) ... явно пак ще се върна към него.
                          Виждам , че G5 е на линия вече , може от него да започна

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            4-5 години работих с Глок ... 17, 17С , последно с 31
                            Последните 8 години нося други , но нещо пак ме влече към Глока и явно ще се взима. Някаква препоръка относно различните Генерации ?

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              За 5та генерация се чуват добри неща, ама само се чуват- забранен е за закупуване от магазина от цивилни в Калифорния.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                За 5та генерация се чуват добри неща, ама само се чуват- забранен е за закупуване от магазина от цивилни в Калифорния.
                                Туй по каква причина?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X