Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Да, само че, след като в закона е спомената категоричната забрана да се носи оръжие на обществени места и митинги и протести, защо не му е отнето разрешителното? А да има имунитет.....Няма ли да почнат да им свалят имунитета като на Луканов....
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      А това по-надолу в джоба сгъвайка ли е някаква или само така ми се чини?
      42

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Да не го обръщаме на политка, че аз и без това се позаседях повечко в политическия раздел, че чак и един картон отнесох ...
        Иначе май правилно са го определили пистолета.
        Поне аз не се сещам за друг вариант...
        Лъскавото може да са ключове.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          А за пистолетите се сетих, че Б.Борисов като главен секретар преди години в едно интервю с Кеворкян беше казал, че има GLOCK.
          А според този бивш атакист В.Сидеров му подражавал.
          http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1103454
          ...голяма работа е Гугъл )))
          Последно редактирано от sk67; 28-06-13, 21:35.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Волен има два Глока -17 и 26. И не е нарушил никакъв закон - отивал е на работа в парламента, а не на протест. Или като минавам през центъра да не нося оръжие щото има протестиращи.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Аз мога ли да вляза с оръжие в парламента? Ако отговроа е "не" - тогава защо той може, а аз не мога? Защото има имунитет? Или защото на работа (неговото работно място) има право да носи оръжие? Парламента не е ли обществено място с много хора? Закона как гледа на това? Закона забранява носененто на оръжие при политически мероприятия, а в парламента са само такива.
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Волен е глокаджия.......

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Абе лошо няма, ама за някои хора се получава параграф 22. Не може да влезе въоръжен в парламента по принцип. Но не подлежи на проверка и няма как да го хванат че е въоръжен, а и да го хванат, той има имунитет.....
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Той НЕ влиза в парламента с Глока, освен ако НСО не са сменили правилата. Би трябвало да го оставя в касетките на главния вход. Поне моят там е оставян
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Да нямат право да го проверят без основателна причина и никой не може да гадае дали не е с реплика или с боен пистолет.
                      Като моя приятел Самандов дето си изтърва пищова на летището,но това са тънки моменти....

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                        Той НЕ влиза в парламента с Глока, освен ако НСО не са сменили правилата. Би трябвало да го оставя в касетките на главния вход. Поне моят там е оставян
                        Добре де , ами като е за самоохрана ,нали има само две възможности - в кобур на кръста или в касата по местоживеене.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Всички СЕ проверяват на влизане в НС.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                            Добре де , ами като е за самоохрана ,нали има само две възможности - в кобур на кръста или в касата по местоживеене.
                            верно ли - я препрочети закона? Аз съм си оставял пищова на съхранение поне в три институции.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              В Стара Загора в банките преди имаше сейфове за такива случаи,но вече самите охранители не желаят да ги отдават за КНО и предпочитата да си затварят очите когато някой влезе с пищов.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                верно ли - я препрочети закона? Аз съм си оставял пищова на съхранение поне в три институции.
                                Това което помня от началото на 2011 е че пищова трябва да е на кръста в кобур, в касата по местоживеене или на съхранение в КОС,светни ми ако греша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X